Детективами ТУ БЕБ у Закарпатській області викрито фізичну особу-підприємця на розкраданні бюджетних коштів, виділених на придбання комплектуючих до квадрокоптерів.
4 вересня 2023 року прокурор #САП за матеріалами досудового розслідування #НАБУ скерував до Вищого антикорупційного суду обвинувальний акт стосовно колишнього керівника ДП «Держінформ’юст», його заступника та двох керівників приватних компаній за обвинуваченням у заволодінні грошовими коштами у сумі понад 7 млн грн ДП «Держінформ’юст».
НАБУ і САП завершили розслідування за підозрою чотирьох осіб — учасників схеми розкрадання 12,3 млн грн «Южно-Української АЕС» прчзакупівлі систем кондиціювання. Стороні захисту відкрили матеріали справи для ознайомлення перед її скеруванням до суду.
За процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури міста Києва у межах провадження щодо заволодіння бюджетними коштами у сумі 104 млн грн, виділеними на будівництво Подільського мосту, повідомлено про підозру ще трьом посадовим особам - директору та голові наглядової ради генпідрядної організації, а також директору субпідрядної організації (ч. 5 ст. 191 КК України).
На Сумщині начальниця поштового відділення, яка маючи доступ до грошових коштів, періодично привласнювала готівку, яку отримувала від місцевих жителів. Начальниця відділення привласнила 64 тисячі 951 гривню, які сплатили 34 особи, в якості оплати за комунальні послуги.
На Сумщині контррозвідка Служби безпеки України викрила групу осіб, які організували схему постачання оборонному авіаційному підприємству уживаного неякісного обладнання під виглядом нового. Таким чином, фігуранти намагались незаконно привласнити 2,5 мільйона гривень.
Київська приватна компанія, яка пройшла сертифікацію Держспецзв’язку, розкрадала кошти, що були виділені на технічний та криптографічний захист секретної інформації у державних установах та силових відомствах України. За попередніми даними, зловмисники завдали державі збитків на 20 млн грн.
Офіс генерального прокурора України повідомив про підозру одному з власників ПАТ "Дельта банк" (Київ). Фігуранту інкримінується розтрата майна і коштів більш ніж на 1 мільярд гривень.
СБУ викрила схему розкрадання коштів, які було виділено на боротьбу з пандемією COVID-19. Через оборудку підрядної компанії на Сумщині держава зазнала збитків на 2,7 мільйона гривень. Гроші розкрадалися на будівництві відділення для прийому хворих на COVID-19 та ремонті трьох амбулаторій.
Колишній директор філії АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» підозрюється у розтраті 15 млн державних коштів. Оборудку посадовця викрили співробітники Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ спільно з детективами Національного антикорупційного бюро України та за процесуального керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
Директору та його чотирьом підлеглим в одній з районних поліклінік Голосіївського району повідомили про підозру у розкраданні бюджетних коштів. Йдеться про привласнення 6,3 мільйона гривень.
В Житомирі детективи поліції завершили досудове розслідування злочинної діяльності організованої групи. Фігурантам висунуто обвинувачення у несанкціонованому втручанні в роботу автоматизованих систем державного банку, підробці засобів доступу до рахунків та відмиванні коштів.
В Україні викрили групу посадовців, які привласнили півтора мільйона доларів, взятих на реконструкцію турбази в Коблево. Гроші були взяті у закордонного інвестора із зобов'язанням повернути кошти у 2012 році.
У Харкові невідомі підірвали банкомат за допомогою саморобного вибухового пристрою. Сума викрадених зловмисниками грошей встановлюється.
Офіс генерального прокурора України повідомив про скерування досуду обвинувальний акт стосовно голови правління та радника голови правління ПАТ "Юніон Стандард Банк". Їх звинувачуть у розтраті більше 521 мільйона гривень.
СБУ викрила розкрадання бюджетних коштів посадовцями державного агропідприємства на Донеччині. Корупціонери привласнили понад 3 мільйона гривень на реконструкції об’єктів державного агропідприємства у Волновасі.
Печерською окружною прокуратурою міста Києва повідомлено про підозру колишньому керівнику одного з приватних підприємств у заволодінні коштами у сумі понад 2,6 мільйона гривень. Керівник підрядного підприємства, 56-річний громадянин Росії, зазначив у актах виконаних робіт недостовірні відомості щодо об’єму та якості виконаних робіт.
Служба безпеки України викрила корупційний механізм під час капітального ремонту спорткомплексу на Донеччині. Оборудку організували керівник Управління у справах сім`ї, молоді, спорту однієї з міськрад регіону і директор підрядної організації: з понад 7 мільйонів гривень вони отримали "відкат" у 50% від вартості проєкту.
У Житомирській області були виявлені факти розкрадання понад 2,2 мільйона гривень при виконанні будівельних робіт. В афері "засвітився" переможець тендеру, який займається будівництвом і ремонтом військових об'єктів.
У Києві співробітник Національного інституту раку МОЗ України, отримавши на зберігання лікарські засоби, інструменти та прилади для проведення хірургічних втручань, упродовж двох років збував їх перекупникам. Внаслідок таких дій інституту завдано понад 10 мільйонів гривень збитків.