Українські виробники взяли участь в гастрономічному форумі у Німеччині

10 октября 2017, 07:52
209
последние новости в Украине останні новини в Україні

«Професійна виставка «Ануга» збирає виробників продуктів харчування та представників рітейлу і гастрономії з усього світу. Цього разу до Кельну приїхало понад 30 українських компаній, в тому числі малі і середні підприємства, для деяких це є першим досвідом представництва на заходах такого рівня. І цей досвід створює нові імпульси та нову динаміку для співпраці між нашими сторонами на всіх рівнях», - наголосила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

За її словами, важливість розвитку економічних та торговельних зв’язків між ФРН та Україною важко переоцінити. Вихід малих та середніх компаній з аграрною та харчовою продукцією на ринки Німеччини та ЄС відіграє надзвичайно важливу роль у процесі інтеграції економіки України до європейських ланцюгів доданої вартості.

Читайте також: Кабмін схвалив концепцію держпрограми розвитку фермерства

«Ми вдячні Уряду ФРН та особливо Федеральному Міністерству продовольства та сільського господарства за постійну підтримку України в її євроінтеграційних реформах. Я вважаю, що наші спільні проекти в усіх галузях АПК є важливим фактором прискорення процесу євроінтеграції нашої країни, і дуже практичним інструментом формування спільного економічного простору принципово нової якості», - зазначила заступник Міністра з питань євроінтеграції.

Вона додала, що вже сьогодні є дуже помітним зростання аграрного експорту до ФРН, в тому числі з таких позицій, як: зернові культури, олія, кондитерські вироби, соки та інші. Вже 288 українських агрокомпаній мають право на експорт своєї продукції до європейського ринку, з яких 108 – виробники харчової продукції для споживання людиною.

Читайте також: Артур Прузовський про інвестиційну привабливість української столиці

«Все це є практичними результатами Угоди про асоціацію між ЄС та Україною та Угоди про вільну торгівлю, які дають нам всі підстави говорити про позитивний вплив даних процесів на аграрну та харчову галузі України. При цьому ФРН є одним із потужніших торговельних партнерів для нас та пріоритетною країною в рамках розвитку торгівлі, відповідно до розробленої Національної експортної стратегії України», - резюмувала Ольга Трофімцева.

Довідково

За результатами 2016 року, експорт української аграрної та харчової продукції до ФРН становив $244,7 млн.

Ключові товари: олія соняшникова – $8,7 млн, макуха – $7,8 млн, зернові культури – $2,6 млн, кондитерські вироби з цукру – $2,076 млн, шоколад – $1,3 млн, вироби з тіста без дріжджів – $3,8 млн та інші.

Імпорт становив – $378,3 млн.

За 8 місяців 2017 року, експорт становив – $167,5 млн, з яких: зернові культури – $1,4 млн; макуха – $4,1 млн; кондитерські вироби з цукру – $1,7 млн; шоколад – $0,8 млн; вироби з тіста без дріжджів – $3,05 млн; хлібобулочні, кондитерські вироби, з вмістом або без вмісту какао – $3,6 млн; томати, приготовлені або консервовані без додання оцту чи оцтової кислоти – $2,4 млн; соки фруктові – $3,06 млн.

Імпорт становив – $274,5 млн.

Все главные новости с доставкой в Ваш мессенджер Телеграм
2

Новости «Экономика»

последние новости в Украине останні новини в Україні Экономика

Международное рейтинговое агентство Fitch Ratings повысило долгосрочный кредитный рейтинг НАК "Нафтогаз Украины" в иностранной и национальной валюте с уровня "B-" до "B".  

13 сентября, 21:25
последние новости в Украине останні новини в Україні Экономика

Президент Украины Владимир Зеленский презентовал ряд проектов, которые будут реализовываться в Украине с привлечением иностранного бизнеса под личные гарантии защиты инвестиций со стороны главы государства.

13 сентября, 14:05
последние новости в Украине останні новини в Україні Экономика

В Национальном банке Украины, на пятницу, 13 сентября установили новые показатели стоимости иностранной валюты в стране, удешевив при этом доллар и евро.

13 сентября, 07:43
последние новости в Украине останні новини в Україні Экономика

Внешнеполитическое ведомство США приняло решение о выделении Украине $141,5 млн в рамках программы усиления безопасности и обороны и, в частности, закупки стрелкового оружия.

12 сентября, 20:18

В Украине могут начать работу над созданием водной артерии, объединяющей два моря

14 сентября 2019, 17:58
238
последние новости в Украине останні новини в Україні

Премьер-министр Украины Алексей Гончарук сообщил о возможности создания водной артерии, которая сможет соединить Черное и Балтийское моря.
Суть возможного проекта Гончарук озвучил в субботу, 14 сентября в ходе конференции "Ялтинская европейская стратегия" (YES) в Киеве.

Согласно выступлению главы правительства можно отметить, что в Украине уже идут обсуждения ряда амбициозных инфраструктурных проектов.

Замысел объединения двух европейских морей будет входить в проект, выполнение которого по словам Гончарука "абсолютно реально". Однако о каких-либо временных сроках речь в выступлении премьера не затрагивалась.

Для начала работы над проектом, как подчеркнул Гончарук, Украина должна начать переговоры о траектории русла с Польшей и Беларусью.

Конструктивность отношений с этими двумя странами особо необходима, отметил премьер-министр Украины.

Все главные новости с доставкой в Ваш мессенджер Телеграм
2

Новости «Политика»

последние новости в Украине останні новини в Україні Политика

Если в Киеве не смогут найти механизма разрешения конфликта на Донбассе и все способы выполнения Минских договоренностей будут исчерпаны, только тогда будет уместно говорить о миротворческой миссии в Украине.

17:34, Вчера
последние новости в Украине останні новини в Україні Политика

Временный поверенный в делах США в Украине Уильям Тейлор заявил, что выборы на оккупированных территориях Донбасса не могут состояться, если там будут присутствовать представители российской армии.

15:56, Вчера
последние новости в Украине останні новини в Україні Политика

Спикер Верховной Рады девятого созыва Дмитрий Разумков заявил, что о конкретизации персоналий, которые займут места в новой Центральной избирательной комиссии, речь пока не идет.

14:51, Вчера
последние новости в Украине останні новини в Україні Политика

Президент Украины Владимир Зеленский ознакомился с выполненными ремонтными работами на Новом мосту в городе Днепр, где ранее встречался с главой местной городской администрации Борисом Филатовы, с поручением осуществить ремонт объекта в определенный временной интервал.

14:43, Вчера