Обвинувальний акт направлено до суду. Встановлено, що після початку тимчасової окупації Херсонської області та захоплення Держустанови «Херсонський слідчий ізолятор» інспектор-кінолог відділу охорони отримав від спецслужб рф пропозицію вступити до лав фейкового правоохоронного органу – «управління виконання покарань по Херсонській області».
У середу вранці, під час обходу камер слідчого ізолятора у Харкові інспектору було повідомлено, що неповнолітній ув’язнений скоїв самогубство, повісившись на простирадлі, яке закріпив на внутрішніх ґратах вікна. Фельдшер та бригада швидкої невідкладної допомоги врятувати хлопця не змогли й була констатована біологічна смерть.
Заступника міського голови Миколаєва Сергія Коренєва, якого підозрюють в корупційних діях на 27 млн гривень при реконструкції Соборної площі, випустили зі слідчого ізолятора. За нього внесли заставу в розмірі 3,5 млн гривень.
Співробітники державної установи "Харківський слідчий ізолятор" порушили вимоги інструкції із забезпечення відповідного режиму в СІЗО. У недбалості підозрюють старшого по корпусу та молодшого інспектора.
Поліція притягує до відповідальності трьох чоловіків, які, перебуваючи під вартою, займалися телефонним шахрайством. Зловмисники виманювали в українців гроші за неіснуючі товари та послуги з міжміської доставки вантажів. Аби втримати клієнтів "на гачку", шахраї навіть імітували перебування машини в дорозі за допомогою акторських здібностей та звукових записів.
Ремонт камер у СІЗО на Закарпатті виявився збитковим для держави. Начальника виправної установи запідозрили у корупції.
Чоловік, який підозрювався правоохоронцями у жорстокому вбивстві та зґвалтуванні семирічної дитини на Херсонщині Марії Борисової у слідчому ізоляторі наклав на себе руки. Чоловік повісився у себе в камері, повідомили в поліції.
Євген Шевченко, відомий як "позаштатний агент НАБУ", вийшов під заставу із СІЗО. За нього було сплачено 5 мільйонів гривень.
Під стінами одеського СІЗО на Люстдорфській дорозі, пройшов мітинг на підтримку екскерівника регіонального осередку "Правого сектора" Сергія Стерненка. Підтримати активіста, а заодно і привітати його з днем народження, прийшло більше 20 людей. Сергію Стерненку виповнилося 26 років.
В Одесі 27 лютого десятки людей зібралися на акцію проти судового свавілля під слідчим ізолятором, де утримується активіст Сергій Стерненко. Учасники акції вимагають політичної відповідальності генерального прокурора, міністра внутрішніх справ та президента.
Адвокат колишнього голови осередку "Правого сектора" в Одесі, активіста Сергія Стерненка, відвідав його на території СІЗО в Одесі. Адвокат також продемонстрував лист від Стерненка, який написав його для своїх прихильників.
Громадянин України Григорій Сінченко, якого у грудні минулого року захопили бойовики, порізав собі вени через побої та тортури в Донецькому СІЗО. За словами його матері, зараз він перебуває в лікарні при СІЗО. Вона додала, що до тортур і побиття причетний "слідчий" Станіслав Кошевий.
Тортури й знущання над затриманими протестувальниками здійснювали правоохоронці у Білорусі. Людей вже почали випускати з СІЗО.
Максим Кривош, який 21 липня захопив автобус "Краснилівка – Берестечко" у центрі Луцька і нині перебуває у слідчому ізоляторі, оголосив голодування. Він протестує проти умов утримання його у СІЗО, які вважає неналежними.
Продаж в'язниць допоможе позитивно вплинути на благоустрій міст. Їх з центру переноситимуть в передмістя або далі від населених пунктів.
Українці побачили, як виглядає платна камера в СІЗО Рівному. За місяць перебування в камері слідчого ізолятора доведеться заплатити 6300 гривень.
Двом кримінальним авторитетам повідомлено про підозру за те, що вони вимагали гроші з арештантів Київського СІЗО. Тих, хто відмовлявся, жорстоко били.
Перебування у платній камері Чернівецького слідчого ізолятора обійдеться підозрюваному у 346 гривень на добу. Про це написав Денис Малюська на своїй сторінці у Facebook.
Омбудсмен Людмила Денисова виступила проти створення платних камер в СІЗО. На її думку, це є порушенням конституційних прав і свобод громадян за ознакою майнового стану.
Львівський слідчий ізолятор дозволив журналістам провести фотозйомку умов у камерах, де утримуються підозрювані до отримання вироку в суді. Ознайомили ЗМІ і з нововведенням - платними камерами з покращеними умовами перебування.