20 травня 2021

СБУ готова до реформи й виступає за те, щоб нові зміни не нашкодили здатності Служби захищати державний суверенітет України. Реформа СБУ повинна ґрунтуватися на основі передового світового досвіду та повинна відповідати реаліям гібридної війни, в яких сьогодні існує Україна.

20 травня, 13:27
6 квітня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

Офіцерів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, які 6 квітня влаштували стрілянину в купе поїзда Костянтинівка - Київ, звільнили з роботи. Наказ про відсторонення від посад керівництво Держспецзв'язку підписало в цей же день.

6 квітня, 20:51
24 січня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

Організатор вбивства начальника управління внутрішньої безпеки СБУ запропонував 50 тисяч доларів США за вчинення злочину, яке планувалося групою осіб. Відкрите кримінальне провадження не є "розбірками" та переділом сфер впливу між співробітниками СБУ.

24 січня, 10:06
25 вересня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

На Запоріжжі СБУ провела навчання з протидії диверсійно-розвідувальним групам. Під час тренувань спецпризначенці показали   готовність протидіяти терористично-диверсійним проявам.

25 вересня, 15:54
8 вересня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Журналістка Яніна Соколова розповіла, що плівки їй надіслали наприкінці минулого тижня на електронну пошту. Соколова закликала поліцію розслідувати зриву спецопераціі.

8 вересня, 17:56
22 жовтня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 22 жовтня, під час круглого столу з питань законодавчого забезпечення реформування Служби безпеки України її глава, Іван Баканов, заявив, що реформа СБУ назріла й перезріла й зараз спецслужба є неповороткою, інертною, технологічно відсталою.  

22 жовтня, 22:05
23 березня 2018
последние новости в Украине останні новини в Україні Сюжети

На Харківщині співробітники контррозвідки Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили діяльність агентурно-інформаторської мережі Головного управління Генштабу Збройних сил РФ.

23 березня, 12:33