Під час центрального матчу восьмого туру чемпіонату України на НСК "Олімпійський" між динамівцями і олександрійцями на трибунах було дуже неспокійно. Під роздачу ледь не потрапила жінка з дитиною, яка в диму зуміла все ж вибратися з епіцентру фанатських зіткнень.

16:07, Сьогодні
13 вересня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Президент Володимир Зеленський презентував у столиці урбан-парк. Зеленський заявив на відкритті, що такими розважальними сучасними "магнітами" спонукатимуть українців до занять спортом

13 вересня, 14:48
6 вересня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Спорт

Спортивні аналітики пеерконані, що збірна Франції  посяде перше місце в групі D й отримає путівку на чемпіонат світу 2022 року в Катарі після нічиєї з Україною (1:1). Шанси зібрної України на вихід у плей-оф кваліфікації зменшилися.

6 вересня, 18:50
3 вересня 2021

Нічию збірної України у грі з Казахстаном називають програшом "синьо-жовтих". Аналітики сумніваються у тому, що збірній України вдасться потрапити на Чемпіонат світу 2022 року у Катар. Вони прогнозують, що Франція залишиться на першій позиції в нашій відбірковій групі та завоює путівку на Мундіаль. Імовірність настання цієї події оцінена котируванням 1,10.

3 вересня, 14:30
1 вересня 2021

Український плавець 26-річний Максим Крипак виграв заплив на 400 метрів вільним стилем у категорії S10 на Паралімпіаді в Токіо. Спортсмен показав результат 3:59,62 і завоював уже третє "золото" на Іграх.

1 вересня, 16:24

Легендарна українська спортсменка Лідія Соловйова зупинилася за крок від медалі Токіо-2020. У паверліфтингу наша спортсменка посіла четверте місце та оголосила про завершення кар'єри.

1 вересня, 08:22
31 серпня 2021

На паралімпійських змаганнях з паверліфтингу Україна завоювала дві медалі. Їх здобули дебютантки  Мар'яна Шевчук та Наталія Олійник, у своїх вагових категоріях здобули "золото" та "срібло". Однак головна надія 42-річна Лідія Соловйова фінішувала четвертою.

31 серпня, 16:57
30 серпня 2021

Український легкоатлет Ігор Цвєтов, який виграв срібну медаль на Паралімпіаді на дистанції 100 метрів, відмовився від спільного фото з бігунами із ПКР (Росія) під час церемонії нагородження. Спортсмен проявив патріотичну позицію.

30 серпня, 18:16

Українські паралімпійці традиційно результативно виступають на найпрестижніших змаганнях планети. Цього роки спортсмени опинилися в п'ятірці лідерів на Паралімпіаді-2020.

30 серпня, 14:47

Українські спортсмени продовжують тріумфальну ходу на паралімпійських змаганнях. У Токіо українська тенісистка Марина Литовченко поповнила скарбничку нашої паралімпійської збірної золотою медаллю.

30 серпня, 11:45
29 серпня 2021

У суботу, 28 серпня, напередодні Дня пам’яті захисників України, на Майдані Незалежності у Києві відбувся Всеукраїнський забіг "Шаную воїнів, біжу за героїв України", у якому взяли участь близько тисячі людей: ветерани, діючі військовослужбовці, волонтери, активісти та небайдужі українці. Також пробігла дистанцію команда Мінветеранів.

29 серпня, 13:16
27 серпня 2021

Українська паралімпійська збірна продовжує успішні виступи на найпрестижніших змаганнях планети.  У нашій скарбничці вже друга золота медаль, її виграла спортсменка з Вінниці.

27 серпня, 15:39