Інтерпол в Петербурзі затримав українського майстра спорту з кікбоксингу Вадима Оленчика, що знаходиться в розшуку у справі про вбивство знайомого.

26 січня помер заслужений журналіст України та відомий спортивний телекоментатор Сергій Дерепа.

16:30
6 січня 2019
Новини світу
Прапор Росії не показали у прощальному відео чемпіонату з хокею попри призове місце

У фінальному відео, опублікованому в офіційному твітері молодіжного чемпіонату світу з хокею 2019 року, не показали прапор Росії.

15:17
4 листопада 2018
Спорт
Український гімнаст Олег Верняєв став віце-чемпіоном світу

Український спортсмен Олег Верняєв здобув срібну медаль на чемпіонаті світу у вправах на брусах.

09:08
18 жовтня 2018
Спорт
Українські нацгвардійці здобули 12 медалей на Чемпіонаті світу з гирьового спорту

В латвійському Даугавпілсі завершився Чемпіонат світу з гирьового спорту.

14:27
30 серпня 2018
Спорт
У Британії українця Ломаченка визнали найкращим боксером світу

Британський телеканал Sky Sports провів онлайн-голосування щодо найкращого боксера у світі, переможцем якого став український боксер Василь Ломаченко.

12:17
20 серпня 2018
Спорт
Труханів острів перетворять на територію здоров’я

Починаючи з серпня і до 31 грудня поточного року на Трухановому острові відбуватимуться спортивні заходи "Острів здоров’я".

15:24
Спорт
Українські пловці-паралімпійці тріумфували в Ірландії

Національна паралімпійська збірна України з плавання перемогла у медальному заліку чемпіонату Європи.

13:55
13 серпня 2018
Спорт
Кличко відкрив у Києві чемпіонат Європи з міні-футболу

Сьогодні, 13 серпня, Київський міський голова Віталій Кличко узяв участь у відкритті Чемпіонату Європи з міні-футболу-2018, який розпочався у столиці.

09:15
8 серпня 2018
Спорт
Український пловець виборов друге "золото" на чемпіонаті Європи

У Глазго на чемпіонаті Європи з водних видів спорту український плавець Михайло Романчук впевнено переміг у фіналі 800 метрів вільним стилем.

15:54
7 серпня 2018
Спорт
Юна шахістка з Донеччини стала чемпіоном Європи

З 31 липня по 5 серпня у місті Орадеа (Румунія) відбувся 18-й чемпіонат Європи з швидких шахів та блискавичної гри.

03:47
4 серпня 2018
Спорт
Українські олімпійці прославилися на чемпіонаті Європи у Шотландії

У столиці Шотландії Глазго проходить чемпіонат Європи з олімпійських видів спорту, в яких здобули перемоги представники України.

04:39
2 серпня 2018
Спорт
У Харкові встановили світовий рекорд зі стрибків з парашутом (відео)

Під час міжнародних виступів Women on Wings, які проходять на аеродромі "Коротич", представниками 19 країн був встановлений світовий рекорд 57-way – 3 points.

05:35
30 липня 2018
Спорт
Українець виборов друге поспіль "золото" на Кубку світу зі скелелазіння

Спортсмен з Одеси Данило Болдирєв завоював другу поспіль золоту медаль на етапі Великого кубка світу зі скелелазіння.

05:04
28 липня 2018
Спорт
Збірна України з дзюдо здобула дві медалі на Гран-прі-2018

У хорватському Загребі у перший день змагань серії Гран-прі-2018 українська збірна завоювала дві нагороди.

07:36
26 липня 2018
Спорт
Українка перемогла на Кубку світу з фехтування

Українська фехтувальниця Ольга Харлан перемогла на Кубку світу-2018 – у загальному заліку вона випередила росіянку Софію Велику і Анну Мартон з Угорщини.

08:05
22 липня 2018
Спорт
15-річна українка Лопатецька виграла тенісний турнір ITF в Угорщині

Юна українська тенісистка Дарина Лопатецька виграла 22 липня фінальний матч турніру ITF Pro Circuit в угорському місті Бая.

12:44
16 липня 2018
Спорт
У Франції під час погромів в честь перемоги на ЧС з футболу загинули двоє людей

Після перемоги збірної Франції на Чемпіонаті світу з футболу, в декількох містах відбулися масові заворушення і зіткнення з поліцією.

07:45
12 липня 2018
Спорт
Верховна Рада виділить на розбудову сучасної спортивної інфраструктури 150 млн грн

Бюджетний Комітет Верховної Ради України погодив розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво та реконструкцію палаців спорту в 2018 році.

14:39
1 липня 2018
Спорт
Український байдарочник здобув перемогу на чемпіонаті Європи

Український спортсмен з Полтавщини Олег Кухарик став бронзовим призером чемпіонату Європи серед молоді та юніорів.