16 червня 2019

Президент України Володимир Зеленський привітав молодіжну збірну України з перемогою над командою Південної Кореї (3: 1) у фінальному матчі чемпіонату світу, що завершився в Польщі.

11:24, Вчора
1 червня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

У суботу, 1 червня іспанський футбольний клуб "Севілья" повідомив про загибель іспанського футболіста Хосе Антоніо Рейєс.

1 червня, 14:52
27 травня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Спорт

В Братиславі, 26 травня, завершився чемпіонат світу з хокею. До фіналу чемпіонату світу потрапили збірні Канади та Фінляндії.

27 травня, 10:18
21 травня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

У понеділок, 20 травня, помер триразовий чемпіон "Формули 1" 70-річний Нікі Лауда.

21 травня, 08:56
30 квітня 2019

У вівторок, 30 квітня, помер громадський діяч, тренер, екс-президент Національної федерації баскетболу України Зураб Хромаєв.

30 квітня, 13:30
24 березня 2019

У неділю, 24 березня, у столиці відбувся Великий відкритий чемпіонат Києва з греплінгу, в якому взяли участь майже 300 борців.

24 березня, 19:33
20 березня 2019

У неділю, 24 березня, напередодні Чемпіонату Європи з грепплінгу, що  відбудеться 27 квітня 2019 в Польщі, представництво ADCC Submission Fighting - ADCC Ukraine організовує великий відкритий чемпіонат Києва.