26 жовтня 2021

Результати реформ, що втілюються, свідчать про те, що Україна рухається до стандартів НАТО набагато швидше, ніж у попередні роки. Таку думку висловив перший заступник голови Верховної Ради України та голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

26 жовтня, 19:38
13 червня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак сподівається на швидкий вступ України в НАТО. Він хоче, щоб країни Альянсу, як можна швидше дійшли згоди в цьому питанні.

13 червня, 14:52
5 червня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов вважає, що Україна з нинішнім соціально-економічним ладом не вступить в Організацію Північноатлантичного договору (НАТО) ніколи. Україна на шляху до НАТО повинна впроваджувати не тільки стандарти у військовій сфері, а й будувати демократичне суспільство.

5 червня, 20:15
25 січня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Технології

Українське підприємство завод "Маяк" представило мультикаліберну платформу "КалашНаш", метою якої є перехід автоматів "Калашникова" на використання патронів західного зразка. В мультикаліберній платформі "КалашНаш" калібр формується змінним стволом, затвором та магазином під відповідний патрон.

25 січня, 17:49
3 листопада 2017
последние новости в Украине останні новини в Україні Технології

Уже к концу 2017 года в Украине официально откроется частное предприятие по производству патронов для ВСУ.

3 листопада, 14:48