УБД

6 березня 2019

Станом на 6 березня 2019 року кількість жінок-військовослужбовців становить близько 22,3% від загального особового складу Збройних сил.

13:06
21 лютого 2019
Суспільство

 

Військовослужбовців, які беруть участь в Операції об'єднаних сил звільняють від сплати відсотків за кредитом, штрафів та пені на весь період їхнього перебування у складі Збройних Сил України.

Проте не завжди військові досягають успіхів під час кредитування. Без вказаних причин бійцям можуть встановити нульовий кредитний ліміт або відмовити у його підвищені.

А за словами юристів, банки мають повне право обирати: давати чи не давати кредит. Чи дійсно впливає статус особи на відмову при оформленні кредитів — спробували дізнатися журналісти АСПІ.

16:46
9 серпня 2018
Суспільство

Днями комісія з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем ініціювала звернення Львівської обласної ради щодо надання статусу учасників бойових дій військовим священикам (капеланам), які брали участь в Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

12:43