У понеділок, 22 листопада, Рада директорів Міжнародного валютного фонду ухвалила рішення про виділення другого траншу Україні. Але щоб програма співпраці продовжувалася, МВФ назвав низку обов'язкових умов, виконання яких має принести Києву ще два транші.
Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія прокоментував нові переговори з Міжнародним валютним фондом. Він пояснив, про що йдеться в суперечливому проєкті Меморандуму з МВФ.
Серед опублікованих нардепом Андрієм Деркачем аудіозаписів розмов нібито президента Петра Порошенка і віцепрезидента США Джо Байдена є розмова щодо комунальних тарифів. Йшлося про вимогу МВФ підвищити тарифи на комунальні послуги.
Вранці 10 квітня лідери парламентських фракцій зібралися у Раді. Дмитро Разумков провів консультації щодо закону про банки.
Колишній спецпредставник США з питань України Курт Волкер заявив, що через кілька днів для України настане “момент істини”.
Національний банк України і Міністерство фінансів розпочинають переговори з Міжнародним валютним фондом на технічному рівні.
В МВФ повідомили, що Місія Міжнародного валютного фонду може приїхати в Київ після того, як буде сформовано новий уряд.
Чотири з восьми. Саме стільки вимог чинної програми МВФ виконала Україна з моменту останнього її перегляду.