Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба взяв участь у відеоконференції з міністрами закордонних справ держав-учасниць спільної слідчої групи Австралії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів. Головною метою зустрічі стало обговорення перебігу процесу притягнення до відповідальності винних за збиття літака рейсу МН17.
На рішення Росії про вихід з тристоронніх консультацій з Австралією і Нідерландами щодо катастрофи літака рейсу МН17 українська сторона заявила, что продовжуватиме підтримувати всі юридичні дії щодо притягнення Росії до відповідальності.
Іран заявив, що аналіз "чорних ящиків" зі збитого пасажирського літака української компанії МАУ показав, що в повітряне судно влучили дві ракети з інтервалом у 25 секунд. Пасажири були живі протягом деякого часу після першого удару, а екіпаж до останнього намагався керувати літаком.
Розшифрування "чорних скриньок" літака авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України", збитого в Ірані в січні, підтвердило, що авіалайнер впав внаслідок влучання ракети. Всі бортові системи, на момент катастрофи, працювали відмінно, а пілоти все робили згідно з затвердженими процедурами.
У МЗС Ірану повідомили, куди замість України поїдуть чорні скриньки з рейсового літака МАУ. Іран також пояснив, чому загальмував міжнародне розслідування катастрофи.
Заступник міністра закордонних справ Євген Єнін дав оцінку поведінці влади Ірану у розслідуванні причин збиття українського пасажирського літака. Він також пояснив позицію України в цьому питанні.
В окружному суді Гааги триває слухання у справі MH17. Сторона звинувачення представила докази того, що малайзійський Boeing був збитий ракетою, випущеною з “Бука”.
Гіркін, Дубинський, Пулатов і Харченко, яких звинувачують у збитті малайзійського літака МН17 над Донбасом, знову не з’явилися на судове засідання. В Гаазькому окружному суді прокоментували подальший хід слухань.
Днями розслідувачі ідентифікували одного з ключових фігурантів справи про збиття малайзійського "Боїнгу" рейсу МН17 над Донбасом в липні 2014 року. В матеріалах Об'єднаної слідчої групи (JIT), яка веде офіційне міжнародне розслідування катастрофи літака, ця людина проходила під псевдонімом "Володимир Іванович". За цим ім'ям може ховатись діючий перший заступник керівника прикордонної служби ФСБ Росії генерал-полковник Андрій Бурлака.
Уряд Нідерландів після катастрофи рейсу MH17 на Донбасі влітку 2014 року готував військову операцію для евакуації загиблих та проведення розслідування інциденту.
Святкування спільного життя обернулося загибеллю для молодят, які поверталися додому в Канаду.
США зафіксували, як іранські радіолокаційні сигнали блокувалися на літаку, перш ніж його збили.
На Україні визначились з порядком притягнення до відповідальності осіб, що причесні чи пов'язані зі збиттям малайзійського літака в небі над Донбасом 17 липня 2014 року і ратифікувала відповідну угоду між Україною та Нідерландами.