У справі отримання хабаря депутатом Київради від "Слуги народу", головою комісії міськради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владиславом Трубіциним є 6 підозрюваних. Чотири з них підозри вже отримали.
Законопроєкт про олігархів нібито може бути успішним. Кримінальні провадження, які розслідуються Національним антикорупційним бюро України (НАБУ), стосуються практично всіх олігархів, що придбали медійний ресурс.
Щоб врегулювати питання статусу НАБУ і його директора, Кабмін затвердив і передасть в Раду законопроєкт про діяльність НАБУ. Документ передбачає, що протягом проходження відбору нового директора Бюро повноваження директора виконуватиме перший заступник директора НАБУ.
Національне антикорупційне бюро підготувало проєкти підозр колишнім народним депутатам від фракції "Блок Петра Порошенка" Ігорю Кононенку та Олександру Грановському. Таку інформацію озвучив глава НАБУ Артем Ситник в ході брифінгу 10 лютого в Києві.
Фігурант справи, пов'язаної з квартирами для військових Національної гвардії, заступник голови Офісу президента Олег Татаров цього тижня отримає рішення Вищого антикорупційного суду щодо призначення йому запобіжного заходу. Йому можуть призначити арешт з можливістю внесення солідної застави.
Олег Татаров заявив, що "підтримує вектор" розвитку, який запропонував керівник держави. Заступник голови Офісу президента України вважає, що варто зміцнювати співпрацю з міжнародними партнерами для зміцнення незалежності антикорупційних органів.
Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив про загрозливу тенденцію, згідно з якою українські чиновники почали навмисне допускати неточності в декларуванні своїх доходів. На думку Ситника, це черговий удар по антикорупційній реформі.
Колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що скандальним записам судді Київського окружного адміністративного суду вже 2 роки. Але, ці роки НАБУ їх приховувало.
Шевченківський районний суд Києва зобов'язав Державне бюро розслідувань відкрити справу проти директора НАБУ Артема Ситника через невиконання ним рішення Конституційного суду України. Ситнику може загрожувати строк від п'яти до десяти років.
Конституційний суд, слідом за визнанням невідповідності Основному закону призначення Артема Ситника головою НАБУ, 16 вересня виніс рішення про неконституційність самої процедури призначення голови антикорупційного бюро. Що надалі чекає керівника НАБУ, якщо він фактично опинився за межами правового поля.
Назар Холодницький, за рішенням ВАКС, буде допитаний детективами НАБУ у справі про хабар у розмірі 5 мільйонів доларів. Допит повинен відбутися найближчим часом.
Колишній керівник Офісу президента Андрій Богдан розповів про нерозуміння, яке виникло між президентом Володимиром Зеленським та Держдепом США щодо роботи на посаді голови НАБУ Артема Ситника. Богдан повідомив, що в Держдепі не очікували, що після зустрічі Зеленського з представниками Держдепу КСУ визнає призначення Ситника неконституційним.
Відносно голови Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника в Держбюро розслідувань завели кримінальне провадження, в рамках якого слідчі проведуть вивчення і розслідування фактів незаконного продажу землі в Криму за законами окупанта. Крім того, правоохоронці розглянуть причетність голови НАБУ до перевищення службових повноважень.
Конституційний суд оприлюднив рішення, яким визнав неконституційним указ про призначення Артема Ситника директором Національного антикорупційного бюро України. Ситник з цим рішенням не погоджується.
ЗМІ з'ясували, що інформація від голови НАБУ Артема Ситник про те, що завдяки діяльності бюро бюджет отримав 1,5 мільярди не відповідає дійсності.
Для вирішення ситуації, що склалася навколо визнання Конституційним судом України (КС) неконституційним указу про призначення директора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артема Ситника у Президента України Володимира Зеленського є два варіанти вирішення.
В Офісі президента України прокоментували рішення Конституційного Суду про невідповідність Основному закону Указу про призначення Артема Ситника директором Національного антикорупційного бюро України (НАБУ). В ОП вважають, що Бюро залишається стрижневим правоохоронним органом та чекають від в. о. директора НАБУ ефективної реалізації антикорупційної політики в період до обрання на конкурсі нового керівника.
Директор НАБУ Артем Ситник повідомив, що нині справа збитків від "Роттердам+" зупинена до отримання відповідей на запити про міжнародну правову допомогу.
Збитки, які склали суму близько 100 мільярдів гривень, зазначені в справі Приватбанк, вивчаються слідчими Національного антикорупційного бюро України (НАБУ). При цьому дана сума є лише половиною збитків, які фігурують у провадженнях НАБУ.
Артем Ситник, керівник Національного антикорупційного бюро (НАБУ), висловився що звільнення Назара Холодницького з посади голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП). Він зазначив, що це відбулося не дуже послідовно.