Пандемія коронавірусу, яка, в тому числі торкнулася і нашої країни, оголила багато проблем, пов'язаних з можливістю надання медичної допомоги людям. У спектрі таким проблем виявилися і дороги, по яких медикам іноді важко, а то й неможливо дістатися до пацієнта.
Бажання "нагріти" руки на народних грошах в Україні все ще, на жаль, не втратило актуальності. Чергові любителі легкої наживи вирішили привласнити частину коштів, які були виділені з бюджету на ремонт автомобільних доріг.
У президента Володимира Зеленського заявили, що "Велике будівництво "дозволило в Україні "прокачати" економіку таким чином, що у 2020 році глибокої кризи вдалося уникнути. Крім того, проєкт є "довгограйним" і дає перспективу економічного розвитку на десятиліття.
Стимуляція економіки під час коронакризи є необхідним заходом, без якої не виживе і охорона здоров'я. Тому виділення коштів на будівництво доріг в Україні можна віднести до боротьби з пандемією.
Міністерство фінансів відзвітувало про реалізацію коштів, які були закладені у Фонд боротьби з COVID-19. У відомстві заявили, що станом на 20 листопада вже використано 62% "коронавірусних грошей".
У МВС розповіли, що система автофіксації порушень ПДР вже почала реєструвати порушення, скоєні іноземцями та власниками автомобілей на іноземній реєстрації.
Фонду боротьби з COVID-19 не було. Про це розповів керівник Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков.
Глава Міністерства фінансів Сергій Марченко провів пресконференцію, присвячену презентації проєкту держбюджету. Так, стало відомо, що витрати на дороги у 2021 році збільшать до 150 мільярдів гривень.
"Велике будівництво" дороги в Запорізькій області зазнало фіаско — новіше покриття почало буквально розповзатися по швах. Як відомо, дорога вийшла з ладу практично відразу після закінчення відновлювальних робіт.
Водій влаштував бійку на дорозі та поводив себе неадекватно. Інцидент зафіксовано на території столиці.
Голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія розповів, навіщо гроші з COVID-фонду відправили на дороги. Також він відзвітував про грандіозні плани та назвав їх "історичними".
Понад мільйон гривень було втрачено обласним бюджетом Черкаської області через підрядника, який повинен був забезпечити ремонт дороги, однак роботу не доробив, а частину грошей поклав собі в кишеню. Правоохоронці повідомили йому про підозру, вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
В Україні число ДТП в 2020 році перескочило позначку 74 тисячі. Число загиблих за цей час наближається до рівня 1500 чоловік.
Українські профільні міністерства підписали меморандум з інтернет-асоціаціями про розвиток широкосмугового доступу до інтернету на дорогах державного значення. Це дозволить обладнати їх інтелектуальними системами, які підвищать безпеку та ефективність керування транспортними потоками.
Порушників ПДР відправлятимуть на перенавчання. У разі неодноразового порушення водієм ПДР його зможуть відправити на переатестацію.
Служба безпеки України викрила зловживання на понад 500 мільйонів гривень під час будівництва у 2018-2019 роках доріг загального користування державного значення. Менеджмент низки великих дорожньо-будівельних компаній використовував підроблені документи про якість будматеріалів, а під час виконання дорожніх робіт, використовували дешевші асфальтобетонні суміші неналежної якості.
Завдання нинішньої влади - побудувати в Україні 25 тисяч нових пріоритетних доріг. Про це у середу, 20 травня, повідомив президент Зеленський у ході його пресконференції.
Владислав Криклій, міністр інфраструктури, закликав залучати громадян до дорожніх робіт. Чиновник зазначив, що людей необхідно забезпечити роботою та гідною оплатою.
На вулиці Золотоворітській частково обмежать рух.