Світ переживає рекордну інфляцію, акції ще недавно перспективних компаній втрачають ціну, виникає питання про раціональність інвестування коштів. Серед активів, що традиційно виграють від інфляції, що росте, можна відзначити золото, колекційні годинники, вінтажні автомобілі, витвори мистецтва або вишукані вина.
Україна залишиться у "зимовому часу". У парламенті прокоментували можливість зупинити переведення годинників.
Руслан Стефанчук, віцеспікер Верховної Ради, прокоментував переведення годинників на зимовий та літній час. Біологічні ритми людини зазнають великої шкоди через такі зміни.
Кабінет міністрів України закупив 320 наручних годинників у подарункових футлярах за 482,4 тисячі гривень. Тендер на поставку товару виграло ТОВ "Київський годинниковий завод".
Кожного року в Україні переводять стрілки годинників на літній і зимовий час і 2020-й рік не стане винятком, проте в уряді заговорили про відмову від такої традиції. Чи потрібно переводити стрілки годинника, коли це потрібно робити, та як це відбувається в інших країнах, читайте в матеріалі.
Апарат Київської міської ради оголосив конкурс на закупівлю подарункових наручних годинників на суму 3 мільйони 870 тисяч гривень. Це звичайна практика, але, крім того, що зараз в Україні вирує епідемія коронавірусу і час для такої дорогої покупки не найкращий, конкурс оголошували 7 разів, а умови могли прописуватися під одного учасника, до недавнього часу, пов'язаного з компанією з Росії.
Сьогодні, 27 жовтня, о четвертій годині за київським часом в Україні скасовується літній час з переведенням годинникової стрілки на одну годину назад.
Сьогодні, 26 жовтня, в Україні останній день, коли жителі країни живуть за так званим "літнім часом".
Сьогодні, 20 жовтня, повідомляється, що в Україні з 27 жовтня скасовується літній час шляхом переведення о 4 ранку годинникової стрілки на одну годину назад.
Сьогодні для тих киян, які більше за все люблять рідне місто відбулась дуже радісна подія.