24 січня 2020

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук анонсував старт програми "Доступні кредити 5-7-9%" з 1 лютого.

24 січня, 13:11
8 грудня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 8 грудня, представники української влади та Міжнародний валютний фонд підтвердили факт розмови, яку у суботу провели президент України Володимир Зеленський та директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва.

8 грудня, 11:13
20 вересня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із заступником директора Європейського департаменту Міжнародного валютного фонду (МВФ) Джулією Козак і керівником місії МВФ в Україні Роном ван Роденом.  

20 вересня, 22:08
6 серпня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

Співробітники Служби безпеки України спільно з оперативниками Національної поліції припинили діяльність злочинного співтовариства, що промишляє на лже-позиках через веб - платформи.

6 серпня, 10:31
21 лютого 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

 

Військовослужбовців, які беруть участь в Операції об'єднаних сил звільняють від сплати відсотків за кредитом, штрафів та пені на весь період їхнього перебування у складі Збройних Сил України.

Проте не завжди військові досягають успіхів під час кредитування. Без вказаних причин бійцям можуть встановити нульовий кредитний ліміт або відмовити у його підвищені.

А за словами юристів, банки мають повне право обирати: давати чи не давати кредит. Чи дійсно впливає статус особи на відмову при оформленні кредитів — спробували дізнатися журналісти АСПІ.

21 лютого, 16:46
25 липня 2018
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

В середу, 25 липня, під Адміністрацією Президента зібралась чергова акція протесту. Цього разу протестувальники просять президента України Петра Порошенка ветувати закон 6027-д "Про відновлення кредитування".

25 липня, 09:56
23 квітня 2018
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Міжнародний валютний фонд відтепер буде враховувати корупційні ризики при кредитуванні країн.

23 квітня, 08:28
5 жовтня 2017
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Міністерство фінансів залучило довгострокові кредитні кошти Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) для фінансування проектів малого та середнього підприємництва, а також проектів соціально-економічної інфраструктури, включаючи проекти з енергоефективності, пом’якшення наслідків змін клімату та адаптації до них.

5 жовтня, 19:13