Кабінет міністрів ухвалив постанову, що дозволяє відкрити унікальний код застосунку «Дія».
Атаку готували заздалегідь, її вартість сягає мільйонів доларів. Про це повідомив Михайло Федоров - віцепрем'єр - міністр цифрової трансформації.
Українці витратили вже 638 мільйонів гривень за програмою "єПідтримка". Цей сервіс надається повністю вакцинованим від COVID-19 громадянам в еквіваленті тисячі гривень.
Міністерство цифрової трансформації України запустило у тестовому режимі нову функцію у додатку "Дія". Завдяки цій функції громадянам будуть заздалегідь надходити повідомлення про судові засідання, які їх стосуються, заявив голова відомства Михайло Федоров.
Керівник міністерства цифрової трансформації України Михайло Федоров прокоментував законопроєкт №5376. Ініціатива нібито створює найкращу податкову систему для IT.
У Мінцифри розповіли про нюанси перепису населення в Україні. Перепис населення в Україні проходитиме у кілька етапів, а українці зможуть взяти участь у переписі як онлайн, так і офлайн.
Дані українців, зареєстрованих у "Дії", вкрасти через програму неможливо. Глава Мінцифри Михайло Федоров нагадав, що витоку даних із програми також не може бути, тому що "Дія" не зберігає дані користувача і, при кожному вході, дані підтягуються з реєстрів.
Користувачі більше не зможуть видалити Covid-сертифікати у новій версії програми "Дія". Мінцифри прибрало функцію "Видалити" через скарги українців, які, випадково натиснувши на неї, позбавлялися своїх сертифікатів.
Хлопцеві, який розробив фейкову програму Дія, запропонували пройти стажування в Міністерстві цифрової трансформації. Однак, ця пропозиція не звільняє його від відповідальності за статтею 358 за підробку.
Послуги для ветеранів запрацюють в Дії у 2022 році. Мінцифри спільно з Мінветеранів працює над запуском.
У 2023 році в Україні відбудеться офіційний перепис населення, який востаннє проводили ще у 2001 році. Мінцифри наразі розробляє проєкт, завдяки якому процес відбудеться максимально технологічно.
У мобільному додатку "Дія" вже незабаром з'являться електронні COVID-сертифікати. Українські електронні сертифікати вже пройшли тестування та отримали схвалення від Європейської комісії.
Парламентський комітет з питань прав людини рекомендує Верховній Раді ухвалити за основу законопроєкт №5463 “Про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні”. Українці зможуть змінювати прописку онлайн.
З 4 червня в Україні запрацювали електронні лікарняні. Одну з найпопулярніших довідок почнуть видавати онлайн.
У Києві 8 червня відбулося перше засідання Ради з розвитку креативної економіки при Кабінеті Міністрів України. Відкрив захід Михайло Федоров, віце-прем’єр-міністр України - міністр цифрової трансформації та за сумісництвом співголова Ради.
Відтепер українці зможуть змінити зареєстроване місце проживання за 15 хвилин – без зайвих довідок, ходіння державними установами і спілкування з чиновниками. Які ще послуги з'явилися у додатку та сайту "Дія", розкаже журналіст ASPI news.
Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров розповів, що в ЦНАП за реєстрацією прописки ходити буде не потрібно. Всі дані можна буде оформляти онлайн за допомогою програми Дія.
Українці зробили діджитал революцію, раніше, щоб отримати низку дозволів потрібно було платити хабарі, а зараз потрібен лише інтернет. Про це 17 травня заявив Президент України Володимир Зеленський.
В Україні планують запровадити онлайн-реєстрацію місця проживання. Як відбуватиметься нова процедура та що зміниться для українців, дізнавалося ASPI news.
Уряд 3 березня ухвалив постанову для розвитку сфери відкритих даних в Україні. Що планує Мінцифра, які нові правила чекають на українські компанії та чого чекати звичайним громадянам, дізнавався журналіст агентства ASPI news.