Президентська команда готує "електронний подарунок" для бізнесу та промисловості

Автор:
35
последние новости в Украине останні новини в Україні

Команда Президента готує три рішення, які мають сумарно призвести до пониження вартості електроенергії для промисловості на 20%

Про це на брифінгу повідомив представник президента в уряді Андрій Герус, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Має розглянутися три рішення, які сумарно мають призвести до зниження ціни на електроенергію для непобутових споживачів", - сказав Герус.

За його словами, перше - це постанова уряду про зміну до порядку ПСО на ринку електроенергії.

"Покладання спеціальних обов'язків на Енергоатом та Укргідроенерго таким чином, щоб на Укргідроенерго воно було збільшено", - сказав Герус.

Друге рішення має понизити тариф для ПрАТ "Укренерго", що призведе до здешевлення вартості електроенергії на 11%.

"Ми очікуємо, що така постанова дасть можливість понизити тариф Укренерго більш ніж в три рази. Зараз це 32 коп. на кВт-год., а очікується 8-9 коп", - прокоментував Герус.

Третє рішення - це встановлення цінових обмежень на внутрішньодобовому ринку та ринку "на добу наперед".

"Нічну ціну є сенс дещо підняти - в районі 10%, а денну ціну - знизити, бо вона суттєво вища, ніж у країнах Європи. Денний прайс кеп є підстави понизити на 15-20%. Це може дати 9% пониження", - додав Герус.

Він прогнозує, що усі три рішення у сумарному підсумку дадуть 20% пониження вартості електроенергії для усіх промислових споживачів.

"Це рішення стосуватиметься усіх, а не окремих категорій вибірково", - наголосив Герус.

Нагадаємо, вирішення питання про ринок землі в Україні може знизити підтримку партії "Слуга народу", заявив Разумков в інтерв'ю НВ.

"Ринок землі, звичайно, спірне питання. Його вирішення, з одного боку, може знизити підтримку, але, думаю, нам вдасться вирішити його так, що це зіграє нам у плюс... Я не готовий говорити про конкретні законопроєкти й обіцяти щось конкретне передчасно, до закінчення їх аналізу і початку слухань", – заявив Разумков.

Відповідаючи на запитання, чи будуть депутати нової Ради скасовувати мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення, "незважаючи на звичний крик популістів", Разумков сказав: "нехай популісти спробують провести закон про заборону людині продавати свій мобільний телефон, наприклад".

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Про це сказав прем'єр-міністр України Олексій Гончарук на пресбрифінгу за підсумками засідання уряду 26 лютого.

15:38, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Українські студенти, які навчаються в зоні лінії розмежування, отримуватимуть соціальну стипендію.

12:43, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні Національний банк України встановив новий курс для іноземної валюти, згідно з яким американський долар подорожчав на 3 копійки, євро — на 9 копійок.

07:40, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

У четвертому кварталі 2019 року капітальні інвестиції зросли на 21,2% у порівнянні із четвертим кварталом 2018 року.

18:42, Вчора

Сталі відомі результати досліджень проб на новий коронавірус у евакуйованих з Уханя

Автор:
2
последние новости в Украине останні новини в Україні

Перші результати досліджень зразків, узятих у евакуйованих з Китаю, які перебувають у Нових Санжарах, негативні.

Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я України Віктор Ляшко на пресбрифінгу за підсумками засідання уряду в середу, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"У нас є перші результати досліджень проб зразків, які ми взяли у людей у Нових Санжарах, вони негативні", - сказав він.

Заступник міністра додав, що здійснюється температурний скринінг людей на пунктах перетину кордону з ЄС.

Також міністерство затвердило новий стандарт надання допомоги у разі коронавірусної інфекції.

"Нині в Мінохорони здоров'я затвердили новий стандарт надання допомоги під час коронавірусної інфекції, впроваджено нові алгоритми температурного скринінгу, які почали діяти на всій території України. Вони відрізняються від тих, які діяли на прямих рейсах із КНР. Ми вже маємо результати температурних скринінгів, було кілька випадків підвищення температури в пункті пропуску "Тиса", а також у Чернівцях. І ці системи спрацювали оперативно. Наприклад, на Закарпатті ізолювали весь автобус. Там було двоє хворих людей, і доки їм не провели додаткових досліджень, їх було ізольовано в інфекційних лікарнях. Їм встановлено діагноз, що не підтверджує коронавірусної інфекції, тому всіх відпустять. Ми збираємо їхні контакти, їх відстежуватимуть на території України за встановленими алгоритмами. В обсервації все спокійно. Ранковий медогляд не зафіксував підвищеної температури", - повідомив Ляшко.

Раніше повідомлялося, що відомий харківський педіатр Євген Комаровський особисто відправився в Нові Санжари, щоб поговорити з населенням про поширення нового коронавірусу і про те, чого варто побоюватися, а чого ні.

Також повідомлялося, що за твердженням ВООЗ, в світі надто пізно почали готуватися до спалаху нового коронавірусу з Китаю.

Крім того, варто нагадати, що в Національній комісії охорони здоров'я Китаю (НХК) повідомили цієї середи про 406 нових випадків захворювання на вірус, з яких тільки п'ять були за межами провінції Хубей - старту епідемії коронавірусу.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Понад половина громадян хотіли б, щоб ці території повернулися до складу Донецької та Луганської областей на тих самих умовах, що були раніше.

15:22, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

"Наша освіта довго наслідувала радянську парадигму, і предмет "Захист Вітчизни" – один із проявів цього".

 

14:01, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

"Повернення Криму – беззаперечна частина української національної ідеї".

12:11, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Відомий харківський педіатр Євген Комаровський особисто відправився в Нові Санжари, щоб поговорити з населенням про поширення нового коронавірусу і про те, чого варто побоюватися, а чого ні.

11:34, Сьогодні