У КМУ повідомили про прибуток понад 100 млн гривень до бюджету України, пов'язаного з продажем держоб'єктів

30 листопада 2019, 15:22
6
последние новости в Украине останні новини в Україні

У Кабінеті міністрів України повідомили, що держава отримає 108, 5 млн грн від продажу трьох об'єктів державної власності.

Про це повідомляється в публікації пресслужби уряду України.

Повідомляється, що такий приплив до держскарбниці став можливий завдяки успішному продажу Фондом державного майна низки державних об'єктів.

"Приватизація — один з ключових пріоритетів уряду та один з дієвих способів залучення інвестицій і боротьби з неефективним управлінням майном", - коментує результати Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

За даними Фонду державного майна, як повідомляють в прес-службі Кабміну, найбільші серед нещодавно проданих державних об'єктів — це оптовий ринок в місті Бровари, який продали за 44,5 млн грн.

Відзначається, що дана угода принесла виторг в 10 разів дорожче стартової ціни, яка становила 4 млн грн.

Крім того, повідомляється, що за 3,5 млн грн продали "Центр з сертифікації будівельних матеріалів, виробів та конструкцій". Ціна продажу стартувала з 270 тис. грн і виросла в 13 разів, відзначають в публікації КМУ. Відомо, що за даний об'єкт змагалися 10 учасників торгів.

Також в КМУ поінформували, що Фонд держмайна продав 100% державного пакета акцій АТ "Україна Туристична". "Лот" був проданий на 35% дорожче стартової ціни.

У прес-службі уряду України зазначили, що Фонд держмайна повинен продовжити роботу по 415 об'єктів з 500, які були нещодавно передані відомству.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Головним чинником підвищення добровільності сплати податків мають стати електронні сервіси, над розвитком і вдосконаленням яких зараз ведеться активна робота.

18:08, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Станом на 10 січня 2020 року українські компанії вже повністю використали тарифну квоту на мед, яку в 2020 році Європейський Союз збільшив до 6 тисяч тонн на рік.

17:11, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Вчені Національної академії наук України знайшли природний водень в земних надрах Рівненській області.

16:52, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Держконцерн "Укроборонпром" стрімко втрачає свою частку у державному оборонному замовленны, поступаючись приватним компаніям.

16:46, Сьогодні

Зеленський у Давосі назвав найбільшу сучасну загрозу сталому світу

22 січня 2020, 18:50
2
последние новости в Украине останні новини в Україні

Світ потребує переосмислення та оновлення правил міжнародної безпеки.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час виступу на публічній сесії Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) у Давосі.

Президент України Володимир Зеленський упевнений, що найбільшим викликом для сучасного світу є питання безпеки як окремої людини, так і цілих країн, адже наявні інституції не завжди ефективні. Тому є потреба в оновленні та переосмисленні правил міжнародної безпеки.

"Яка найбільша загроза згуртованому та сталому світу сьогодні? Це питання безпеки – як окремої людини, так і цілих країн та народів. Сучасний світ змінюється з реактивною швидкістю, яка перемістила нас у нову епоху – епоху new normality. Те, що вчора здавалося фантастикою, сьогодні стало реальністю. Та, на жаль, далеко не все у ній є позитивним", – наголосив Володимир Зеленський.

У цьому контексті президент України нагадав і про ситуацію на Донбасі.

"Як ніхто інший я знаю, про що зараз кажу. Бо шостий рік у моїй країні йде війна. Шостий рік, як Росія анексувала в нас частину території. Незважаючи на тисячі сторінок міжнародного права та сотні організацій, покликаних його захищати. Ось така у нас з вами new normality. Так, світ згуртувався навколо вирішення цих питань. Але чи достатньо українцям – загиблим і тим, хто втратив домівки, – чи достатньо їм всесвітньої "стурбованості" та "занепокоєння"? Цього замало", – підкреслив глава держави.

Зеленський заявив, що на прикладі України можна переконатися, що нинішня архітектура світу вразлива й наявні інституції не завжди працюють так ефективно, як цього вимагає сьогодення.

"Світ потребує переосмислення та оновлення правил, особливо – правил міжнародної безпеки. Світ не може бути згуртованим тільки у Фейсбуці, коли репостить виступ Грети Тунберг, фото жахливих пожеж у Австралії чи, на жаль, збитого українського "Боїнга" в Ірані. Та чи означає це, що всі зробили висновки? Ні. Бо для більшості через тиждень це вже втрачає актуальність, а в стрічку стукає новий гучний інформаційний привід", – зазначив Володимир Зеленський.

Раніше Зеленський у Давосі заявив, що виклики, що постали перед Україною, змушують нашу державу розвиватися швидше, а також надихають стати лідером Східної та Центральної Європи.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Українська делегація на чолі з Володимиром Зеленським у середу, 22 січня, у швейцарському Давосі зустрілася з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою.

18:32, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Виклики, що постали перед Україною, змушують нашу державу розвиватися швидше, а також надихають стати лідером Східної та Центральної Європи.

18:26, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Гостей з усього світу, які прибувають в Єрусалим на World Holocaust Forum, чекає королівська трапеза: шеф-кухаря кращих єрусалимських готелів заздалегідь розробляє меню для високопоставлених гостей.

18:03, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Підготовку візиту обговорили з послом Франції.

17:49, Сьогодні