Верланов: для реформи ДПС необхідні залучення освітніх програм і передових міжнародних практик

19 листопада 2019, 14:57
36
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 19 листопада, під час зустрічі голови Державної податкової служби України Сергія Верланова з регіональним директором Німецького Товариства Міжнародного Співробітництва GIZ Ukraine Сабіне Мюллер і представниками GIZ Ukraine, серед яких - Др. Томас Майер, керівник проєкту "Good Governance" обговорювалися пріоритетні напрямки, а також перспективи подальшої співпраці.

Про це повідомила пресслужба ДПС у вівторок.

"Державна податкова служба сьогодні впроваджує низку проєктів щодо вдосконалення сервісного обслуговування платників податків та адміністрування податків. Тому так важливо для нас - залучення передових міжнародних практик та освітніх програм, які успішно використовуються в інших країнах", - зазначив Сергій Верланов.

Одним із пріоритетів ДПС Верланов назвав розвиток людського капіталу.

"Це перший в Україні проєкт в сфері публічної служби для якісного кадрового оновлення, формування команди фахівців, здатних швидко адаптуватися і реалізовувати нові тренди", - зазначив Сергій Верланов.

Залучення молодих кадрів для ДПС має високе значення, в зв'язку з чим окрема увага приділяється роботі зі студентами.

Так, згідно з інформацією від ДПС, проєкт "Дуальна освіта" допомагає студентам не просто адаптуватися в колективі, але і швидко і успішно влитися в робочий процес, залишитися працювати в податкових органах. Вирішувати ці завдання допомагає інститут наставників, які також в рамках проєкту вчаться передавати досвід роботи молодим кадрам.

GIZ Ukraine в рамках проєкту вчить менторів-податківців на базі Київської школи економіки. Ментори вже пройшли перший етап навчання.

Ще одним напрямком успішної співпраці ДПС і GIZ Ukraine стала реалізація проєкту "Підтримка реформи управління державними фінансами". В рамках якого для представників ДПС було проведено низку семінарів GIZ за напрямками: міжнародні бази даних у сфері трансфертного ціноутворення, підготовка тренерів з питань ТЦ, система оподаткування підакцизних товарів в ЄС, а також застосування непрямих методів перевірки платників податків - юридичних осіб.

Під час зустрічі сторони зазначили хороші перспективи подальшого співробітництва і висловили впевненість в успішній реалізації всіх спільних проєктів.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук в інтерв'ю "РБК-Україна" повідомив деякі позиції з питань продажу землі в Україні, які, на його думку, небезпеки країні не несуть.

12:47, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Виконавчий директор НАК "Нафтогаз" Юрій Вітренко розкрив деталі тристоронніх переговорів щодо транзиту газу із Газпромом у Відні.

6 грудня, 18:42
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Національний банк України визначив регламент роботи системи електронних платежів Національного банку (СЕП) та порядок роботи банківської системи України на наприкінці 2019 року та на початку 2020 року.

6 грудня, 17:44
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

У Нацбанку України повідомили про офіційне введення на території країни функціонування міжнародної платіжної системи "PayRun".

6 грудня, 14:16

Зеленський оголосив 8 грудня днем жалоби в Україні: подробиці (Фото)

8 грудня 2019, 10:42
4
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 8 грудня, стало відомо, що в Україні оголошено день жалоби.

У зв’язку із трагедією, що сталася в місті Одеса внаслідок пожежі 4 грудня 2019 року та призвела до людських жертв, із метою вшанування пам’яті загиблих в Україні 8 грудня 2019 року оголошено днем жалоби. 

Про це йдеться в указі президента України № 892/2019. 

Відповідно до указу, у день жалоби на всій території України приспустять державний прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій; скасують розважально-концертні заходи, внесуть відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

6 грудня повідомлялось, що у пожежі, яка сталася в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, загинули чотири особи.

4 грудня о 12.20 одна жінка померла в лікарні.

5 грудня о 17.40 тіло 1 людини виявлено під час проведення пошукових робіт.

Станом на 15:30 6 грудня під час розбирання завалів виявлено тіла ще 2 загиблих осіб.

У пожежі постраждали 30 осіб, у лікарнях залишається 18 осіб, 6 грудня виписано 8 осіб.
 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Поліція Києва повідомила про проведення масштабної акції в центрі Києва в неділю, 8 грудня, і закликала українців приєднатися до заходу.

12:15, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

У суботу, 7 грудня, згідно з прогнозом головного синоптика України Наталки Діденко, в Україні ускладняться метеоумови.

11:20, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

В одній зі шкіл міста Дніпро учень написав на дошці прощальну записку і пішов, залишивши всі речі в навчальному закладі.

6 грудня, 20:00
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

В межах Дніпровської міськлікарні №6 у приміщенні інженерної споруди поліція знайшла тіло чоловіка віком близько 50 років.

6 грудня, 17:15