У КМДА презентували проєкт бюджету Києва 2020

12 листопада 2019, 15:08
7
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 12 листопада, стало відомо, що у Києві у 2020 році збільшать фінансування галузей освіти і транспорту.

Прогнозований бюджет Києва на 2020 рік є збалансованим і складає 57 млрд 991 млн гривень. На 16% збільшено фінансування галузі освіти, на 6% – житлово-комунального і на 15% – дорожньо-транспортного  господарства. Про це повідомив на розширеному засіданні Колегії Київської міської державної адміністрації директор Департаменту фінансів Володимир Репік, який презентував проєкт столичного бюджету на наступний рік.

Репік повідомив, що за загальним фондом доходи проєкту бюджету складають 52 млрд 832 млн грн, за спеціальним – 5 млрд 158 млн. Видатки складають 57 млрд 991 млн грн, які розподілено таким чином: освіта – 21 млрд 633 млн (37% у структурі бюджету), охорона здоров’я – 6 млрд 717 млн (12%), соціальний захист – 4 млрд 443 млн (8%), ЖКГ – 6 млрд 766 млн (12%), транспорт і дорожнє господарство – 10 млрд 185 млн (17%), культура – 1 млрд 633 млн (3%), інші заходи з економічної діяльності – 1 млрд 56 млн (2%), інші – 5 млрд 545 млн (9%).

"Тобто структура бюджету паритетна до структури 2019 року і дає змогу головним розпорядникам бюджетних коштів селекціонувати ті найвагоміші завдання, які вони мають реалізувати", – наголосив  Репік.

"У нас змінились взаємовідносини із державним бюджетом у частині трансфертів, яких стало менше. Це пояснюється тим, що низку функцій держава виконуватиме напряму. Це стосується насамперед вторинної медичної ланки і державних програм соціального захисту – пільги і субсидії у сфері ЖКГ та допомога сім’ям з дітьми. Разом із тим, щодо трансфертів є невеликий приріст у галузях освіти і соціально-економічного розвитку, зокрема, дорожня субвенція", – додав Репік.

Раніше очільник Києва Віталій Кличко заявив, що велику частину держбюджету фінансує саме столиця України.

По темі
Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Київ»
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

Сьогодні, 8 грудня, у Києві на смузі зустрічного руху відбулось зіткнення двох автомобілів, внаслідок чого загинула жінка, ще четверо осіб отримали травми різних ступенів тяжкості. 

17:31, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

Сьогодні, 8 грудня, у Києві можливі обмеження на вхід пасажирів станцій метро "Палац спорту", "Олімпійська" та "Площа Льва Толстого" у зв'язку з футбольним матчем між командами "Динамо" (Київ) та "Зоря" (Луганськ).

14:46, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

На вул. Івана Федорова, яка пролягає між станціями Київського метрополітену "Олімпійська" і "Палац Україна", встановлені світлодіодні елементи для підвищення безпеки руху.

7 грудня, 17:47
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

У Києві розпочинають роботу над проєктом із демеркуризації заводу "Радикал". 

6 грудня, 16:23

В антидопінговому агентстві Wada вимагають відсторонення Росії від участі в Олімпійських іграх

9 грудня 2019, 11:30
8
последние новости в Украине останні новини в Україні

Комітет Всесвітнього антидопінгового агентства сьогодні, 9 грудня, в Лозанні проводить ключове засідання для обговорення санкцій, що стосуються Російської Федерації.

Як повідомляє видання ВВС, члени легкоатлетичного Комітету Всесвітнього антидопінгового агентства зажадали повної заборони на участь російських спортсменів в Олімпійських іграх.

Росія була визнана не відповідною вимогам за маніпулювання лабораторними даними, переданими слідчим.

Ключова група експертів рекомендувала цілу низку заходів - в тому числі заборону Росії брати участь у великих міжнародних заходах.

Міжнародний олімпійський комітет заявив, що був би готовий дозволити російським спортсменам, які можуть довести, що не вживали заборонені речовини, виступати під нейтральним прапором, як на торішній зимовій Олімпіаді в Пхенчхані.

Але більшість членів легкоатлетичного комітету Wada кажуть, що вони "твердо переконані, що єдиною адекватною відповіддю є повна заборона на участь Росії", виключивши їх з ігор в Токіо наступного року і Пекіні в 2022 році.

У спільній заяві дев'ять з сімнадцяти членів групи, включаючи голову Беккі Скотт і британську колишню паралімпійку Вікі Аггар, заявили, що такий крок був "єдиною значущою санкцією".

"Ми стверджуємо, що шахрайство, маніпуляції і обман, виявлені сьогодні, будуть тільки заохочуватися і увічнюватися з меншою відповіддю", - додали вони.

Нагадаємо, 25 листопада стало відомо, що Комітет з відповідності WADA рекомендує усунути Росію від всіх змагань на 4 роки.

Раніше стало відомо, що WADA на чолі з Джонатаном Тейлором рекомендував позбавити статусу Російське антидопінгове агентство (РУСАДА).

Очікувалося, що Виконком повинен обговорити це питання на засіданні в Парижі 9 грудня.

Також стало відомо, що в звіті комітету міститься пропозиція відсторонити Росію на чотири роки від усіх великих міжнародних стартів, у тому числі від Олімпійських ігор у Токіо та Пекіні, а також від футбольного ЧС-2022.

Комітет з відповідності прийшов до висновку, що розбіжності в даних Московської антидопінгової лабораторії викликані навмисними маніпуляціями з метою приховати позитивні допінг-тести російських спортсменів.

Очікується, що 9 грудня Виконком погодиться з рекомендаціями комітету. Російська сторона зможе оскаржити рішення в Спортивному арбітражному суді (CAS).

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Спорт»
последние новости в Украине останні новини в Україні Спорт

У Києві для належної підготовки до проведення чемпіонату світу з мініфутболу у 2021 році утворили організаційний комітет, його очолив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник. 

3 грудня, 17:43
последние новости в Украине останні новини в Україні Спорт

Нападник Ліонель Мессі тал в шостий раз володарем нагороди "Золотий м'яч", таким чином встановивши рекорд і обійшовши футболіста Криштиану Роналду на один такий м'яч.

3 грудня, 08:34
последние новости в Украине останні новини в Україні Спорт

Сьогодні, 30 листопада, в столиці Румунії місті Бухаресті, відбулося жеребкування фінальної частини чемпіонату Європи -2020.

30 листопада, 20:36
последние новости в Украине останні новини в Україні Спорт

Сьогодні, 29 листопада, стало відомо, що головний тренер лондонського футбольного клубу "Арсенал" Унаї Емері відправлений у відставку.

29 листопада, 12:57