В КМДА анонсували чергове підвищення тарифу на проїзд у комунальному транспорті: деталі
Столиця готується до підвищення тарифів на проїзд у комунальному громадському транспорті. Цей крок необхідний для збереження стабільної роботи комунальних підприємств-перевізників.
Заради стабільної роботи громадського транспорту, столична влада підвищить вартість проїзду. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник у середу, 20 жовтня.
"Це непопулярний крок, на який ми вимушені піти заради збереження стабільної роботи комунальних підприємств-перевізників. Сьогодні, в умовах підвищення тарифів на енергоносії, залишити вартість проїзду на теперішньому рівні означає: загнати перевізників у боргові ями, а згодом і паралізувати роботу транспортних підприємств. Саме тому ми вимушені розпочати процедуру з підвищення тарифу. Наразі ми очікуємо пропозиції від комунальних підприємств щодо економічного обґрунтування тарифу. Після цього буде сформована обґрунтована вартість проїзду, і ми подамо пропозицію на обговорення громадськості", – пояснив Микола Поворозник.
За його словами, ще влітку в багатьох великих містах України зросла вартість проїзду у громадському транспорті. Зокрема, подорожчав проїзд у Львові, Полтаві, Миколаєві, Запоріжжі та інших містах. Поворозник окремо зазначив, що, при цьому, столиця зберігає всі наявні пільги на проїзд для киян.
"Ми якомога довше відтерміновували момент підвищення вартості проїзду. Сьогодні ж, коли місто вжило заходів, щоб не підвищувати тариф на теплоносій для населення, а компенсувати різницю коштом місцевого бюджету, збільшувати фінансування на і так дотаційний громадський транспорт просто неможливо. Такий крок може спричинити недофінансування міських програм, які є критично важливими для багатьох киян", – підкреслив Поворозник.
Нагадаємо, що мер Києва Віталій Кличко заявив, що столична теплоінфраструктура вже технічно готова до початку опалювального сезону. Але ситуація становиться критичною через високі ціни на газ і перекладання цієї проблеми на місцеве самоврядування. Також ASPI news повідомляло, що Віталій Кличко закликав уряд зафіксувати ціну газу для бюджетних установ на рівні 11,2 грн за 1 кубометр, замість ринкових 35 гривень.
Мешканці української столиці, які постраждали внаслідок масованої атаки, що сталось уночі, можуть звернутись за безкоштовною допомогою:
У Києві під час російського терористичної атаки у ніч на вівторок, 2 червня, було пошкоджено та частково зруйновано медичні установи у різних районах міста. Зокрема, у Голосіївському зруйновано другий і третій поверхи у центрі первинної медико-санітарної допомоги.
Масована атака пошкодила енергооб'єкти у Києві та 7 областях, є поранені. Попри удари по нафтогазовій галузі, відключення світла поки не плануються.
Речник Повітряних сил Юрій Ігнат заявив, що Росія вперше масово використала гіперзвукові ракети «Циркон» проти столиці, наголосивши: атака стала новим етапом ескалації та випробуванням української системи ППО.
У ніч на 2 червня російські війська здійснили комбіновану атаку на Київську область, застосувавши ударні дрони, крилаті ракети та балістичні комплекси. Внаслідок обстрілів зафіксовано руйнування житлових будинків та інфраструктури, є постраждалі серед мирного населення.
У Києві після нічної масованої атаки кількість загиблих зросла до чотирьох, постраждалих — до 58. Серед поранених є діти, десятки людей госпіталізовані, рятувальники продовжують розбирати завали у житлових будинках.
Масований удар Росії по Києву 24 травня, який пошкодив десятки цивільних і культурних об’єктів, мав на меті не лише терор мирного населення.
Президент Зеленський назвав удар варварським злочином і закликав світ до негайного посилення допомоги Україні.
Президент назвав атаку черговим актом терору та пообіцяв, що Україна дасть відповідь, яка змусить агресора відчути силу нашої держави.
Президент Зеленський назвав атаку варварською та закликав світ негайно посилити підтримку України, адже кожна збита ракета означає врятовані життя.
Мешканці української столиці, які постраждали внаслідок масованої атаки, що сталось уночі, можуть звернутись за безкоштовною допомогою:
У Києві під час російського терористичної атаки у ніч на вівторок, 2 червня, було пошкоджено та частково зруйновано медичні установи у різних районах міста. Зокрема, у Голосіївському зруйновано другий і третій поверхи у центрі первинної медико-санітарної допомоги.
Масована атака пошкодила енергооб'єкти у Києві та 7 областях, є поранені. Попри удари по нафтогазовій галузі, відключення світла поки не плануються.
Речник Повітряних сил Юрій Ігнат заявив, що Росія вперше масово використала гіперзвукові ракети «Циркон» проти столиці, наголосивши: атака стала новим етапом ескалації та випробуванням української системи ППО.