Через WhatsApp хакери зламали смартфони високопоставлених чиновників з 20 країн

Автор:
18
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 31 жовтня, хакери отримали доступ до смартфонів високопоставлених чиновників з мінімум 20 держав - союзників США.

Світові агентства повідомляють, що хакери зробили злом смартфонів використовуючи вразливість додатку WhatsApp.

Йдеться, зокрема, про чиновників із США, ОАЕ, Бахрейну, Мексики, Пакистану та Індії.

Раніше компанія WhatsApp і Facebook, що володіє нею, подали до суду штату Каліфорнія позов до ізраїльської високотехнологічної компанії NSO Group та Q Cyber Technologies. 

Месенджер звинувачує ізраїльську фірму в хакерській атаці проти приблизно 1,4 тис. користувачів з метою стеження за ними і отримання доступу до листування.

30 жовтня стало відомо, що WhatsApp і Instagram незабаром повинні будуть називатися "WhatsApp від Facebook" і "Instagram від Facebook".

Перейменування сервісів-це крок до ширших змін у напрямку об'єднання трьох додатків та їх розміщення під банером Facebook.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Новини світу»
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

На озері Нововарпенське в Польщі були виявлені тіла двох українців-заробітчан. Обидва чоловіки раніше розшукувались, як зниклі безвісти. 

16:14, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Делегація Російської Федерації при ООН зробила шокуючу заяву у відповідь на заклик генсека ООН про глобальне припинення вогню у зв’язку з пандемією. Постпред України при ООН Олег Ніколенко прокоментував ситуацію.

13:30, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Пентагон повідомив Конгрес США про те, що Київ досяг необхідного прогресу в реформах та боротьбі з корупцією. Відтак Америка може виділили додаткову військову допомогу Україні.

11:23, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Французька газета Le Monde виправила положення Криму на інтерактивній карті про поширення коронавірусу. Тепер Крим на ній позначено частиною України, раніше ж його позначили російським.

27 травня, 18:16

Вихід з коронакризи: Кабмін планує підвищити тарифи на електроенергію для населення

Автор:
2
последние новости в Украине останні новини в Україні

Уряд затвердив з доопрацюванням Програму стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. На Урядовому порталі повідомили, що у підготовці Програми взяли участь більше 90 розробників, серед яких аналітичні центри, бізнес-асоціації та  представники малого та середнього бізнесу.

Серед запланованих урядом ініціатив, зокрема для забезпечення фінансової стабільності енергетики в умовах кризи, перегляд тарифів на електроенергію для населення та перегляд "зеленого тарифу". У Програмі йдеться, що в умовах карантину сектор енергетики зазнає втрат, пов’язаних зі зменшенням споживання промисловістю та населенням. Ручне регулювання ринку призвело до падіння цін на ринку електроенергії та дефіциту коштів для покриття операційних витрат виробників електроенергії. Тому  уряд має намір врегулювати заборгованості між учасниками ринку електроенергії; врегулювати  заборгованості Гарантованого покупця; переглянути тарифи для відновлюваних джерел енергії та запровадження граничного строку реалізації проектів pre-PPA; переглянути тарифи на електроенергію, що відпускаються населенню.

Раніше у Кабміні заявили, що коронакриза може завдати нищівного удару по залізничному сектору України, який і без кризи перебуває в скрутному становищі. ASPI news повідомляло, що в Україні заборгованість із зарплати досягла трьох мільярдів гривень.

 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Пандемія, яка змусила країни закрити свої кордони, здавалося б, могла стати приводом для українських заробітчан, які повернулися, шукати роботу вдома, однак цього не сталося. Про це в своєму виступі повідомив голова НБУ Яків Смолій на Щорічній дослідницькій конференції Національного банку України і Національного банку Польщі "Ринок праці і монетарна політика".

14:53, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

На засіданні уряду 27 травня була затверджена Програма стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19.

14:26, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради Данило Гетманцев заявив, що, незважаючи на те, що Мінфін не внесло пропозицій щодо запланованої на 2020 рік податкової реформи або зміни її концепту, робота передбачається в трьох напрямках. 

11:25, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Українські підприємці зможуть повідомляти про свої проблеми у бізнесі главі виконавчого комітету Національної ради реформ Міхеїлу Саакашвілі. Він закликав їх розміщувати в відеоролики в соцмережах з хештегом #говоритьбізнес.

10:15, Сьогодні