Партія Качинського здобула перемогу на парламентських виборах у Польщі

15 жовтня 2019, 11:19
36
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 15 жовтня, стало відомо скільки мандатів у Сеймі отримають члени правлячої партії "Право і справедливість"("ПіС"), яка набрала понад 43% на парламентських виборах у Польщі.

Як відомо в Польщі у неділю, 13 жовтня, пройшли вибори до Сейму.

Партія "Право і справедливість" отримала на парламентських виборах 235 мандатів у Сеймі з 460, повідомляє "Радіо Свобода".

За цю партію віддали свої голоси 43,59 відсотка голосів виборців.

Таким чином, партія Ярослава Качинського зможе самостійно сформувати уряд.

До парламенту за результатами виборів 13 жовтня проходять ще чотири політичні сили. У головного опонента владущий партії – проєвропейської "Громадянської коаліції" – понад 27 відсотків, вона перемогла в більшості великих міст.

Повідомляється, що 12% набрали ліві об'єднані сили, а центристська Польська коаліція набрала менше ніж дев'ять відсотків голосів виборців.

Також стало відомо, що Сейм пройшли дві менші партії, зокрема крайні праві.

За даними Інституту ринкових і соціальних досліджень (IBRiS), виборці "Права і справедливості" голосували за цю партію, перш за все, враховуючи її колишні соціальні програми.

Третина поляків, яка підтримує опозиційну "Громадянську коаліцію", віддали за цю політсилу голосу, керуючись принципом "тільки не "ПіС".

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Новини світу»
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

До Конгресу США був внесений законопроєкт щодо підтримки свободи віросповідання на території України і покарання РФ за релігійні переслідування на окупованій частині території України.

10:31, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Компанія Boeing розглядає питання про скорочення або зупинку виробництва літаків 737 MAX після того, як Федеральна авіаційна адміністрація заявила минулого тижня, що вона не схвалить повернення лайнера в експлуатацію до 2020 року.

10:21, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Юриста Трампа, Джуліані викликали в сенат для подачі свідчень під присягую.

18:04, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

"Газпром" не зможе завершити будівництво "Північного потоку-2" у 2019 році.

17:33, Вчора

Кличко: хаотична забудова в Києві повинна припинитись

16 грудня 2019, 11:42
1
последние новости в Украине останні новини в Україні

Очільник столиці Віталій Кличко під час виступу на Міжнародному форумі "Майбутнє Києва" заявив, що хаотична забудова в столиці повинна припинитись. 

На форумі зокрема презентують проєкт нового Генплану міста.

"Генплан – це системна робота, що ґрунтується на глибокому аналізі планів забудов. Хаотична забудова столиці має припинитись! А дозволи на будівництво повинні видаватись із врахуванням розвитку інфраструктури конкретної території. А також – рівня впливу будівництва на такі території. Планування забудови територій має бути тісно пов’язане зі створенням об’єктів соціальної інфраструктури. Передбачається аналіз інвестиційних намірів забудовників, чого не робилось раніше. Ці питання потрібно вирішувати на законодавчому рівні, шляхом розширення повноважень органу місцевого самоврядування в частині функцій містобудівного контролю", – зазначив Кличко. 

Мер також наголосив на встановленні жорсткого контролю за комплексністю забудови в столиці. 

"У столиці будується багато житла. А садків та шкіл пропорційно – критично мало. І, переважно, їх будує місто за бюджетні кошти. Тому необхідно встановити жорсткий контроль за комплексністю забудови. Якщо хочеш побудувати комплекс будинків, мікрорайон, – на цю кількість мешканців обов’язково передбачаєш і зводиш необхідну інфраструктуру. Школи, садки, спортивні та ігрові майданчики, сквери", – підкреслив Віталій Кличко.

Окремо мер Києва наголосив на необхідності встановити суворий регламент обмежень висоти забудови в історичному центрі. 

"Ми повинні зберегти історичне обличчя Києва, його пам’ятки та особливу архітектуру. У вирішенні цих питань має допомогти новий історико-архітектурний опорний план міста. І ми розраховуємо на допомогу Міністерства культури у найскорішому завершенні та погодженні цього критично необхідного столиці документу", – сказав мер.

Раніше повідомлялося, що холдингова компанія "Київміськбуд" бере на себе зобов’язання добудувати та в подальшому передати інвесторам об’єкти "Укрбуду".

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Київ»
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

15 грудня, із 08:00 до 17:00, над проспектом Любомира Гузара (колишній просп. Комарова) поруч із вулицею Василенка триватиме ремонт пішохідного мосту.

14 грудня, 13:20
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

У тунелі під Севастопольською площею 14 грудня обмежать рух із 8:00 до 12:00 (у напрямку просп. Перемоги) та із 13:00 до 16:00 у напрямку Деміївської площі. 

13 грудня, 18:20
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

Депутати Київської міської ради затвердили проєкт землеустрою щодо зміни меж міста Києва. 

13 грудня, 17:30
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

Мер Києва Віталій Кличко показав, як столиця готується до новорічних свят. 

13 грудня, 13:42