"Богу дякувати, все добре": секретар РНБО Данилов висловився щодо реалізації ракетної програми в Україні

Олексій Данилов, секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО), прокоментував запуск ракетної програми. Фахівці аналізують ефективність реалізації ініціативи.
Відповідне планування відпрацьовується: «Богу дякувати, все добре». Про це чиновник повідомив 5 червня в інтерв'ю «24 каналу».
Деталі він розкривати не став. Президент України Володимир Зеленський особисто контролює питання.
Він зазначив, що наразі відбувається другий етап реформування Збройних сил України (ЗСУ). Ініціатива стосується секретних технологій. Данилов подякував іноземним партнерам за підтримку. Він зазначив, що союзники допомагають у багатьох питаннях.
Експерти зазначають, що ракетна програма допоможе Україні захиститися від агресії Росії. Наявність крилатих ракет «Нептун» стане потужним фактором стримування агресивного сусіда, який анексував Крим та окупував частину Луганської та Донецької областей.
Раніше ASPI news опублікувало коментар секретаря РНБО Данилова щодо військової інтервенції Росії на Донбасі. Він назвав головну причину агресивних дій Росії. Також успішні запуски ракет «Нептун» та «Вільха» показали на відео.
Україна готується до масштабного обміну полоненими у форматі "1000 на 1000". Триває перевірка кожного прізвища українців.
Президент Володимир Зеленський та генеральний секретар НАТО Марк Рютте провели переговори. Про це повідомила пресслужба українського лідера.
За час Курської операції Сил оборони України Росія втратила понад 60 тисяч військових убитими й пораненими. Таку заяву зробив президент Володимир Зеленський у зверненні.
Робота над проєктом меморандуму з Україною "динамічна", але не може бути публічною, стверджує Дмитро Пєсков.
Для президента США Дональда Трампа понеділковий дзвінок російському лідеру Володимиру Путіну пробудив надію на світле майбутнє "великомасштабної торгівлі" між Росією і США після закінчення війни в Україні.
Росія не дає сигналів щодо припинення вогню і не готова завершувати війну. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час відеозвернення.
Президент України Володимир Зеленський 20 травня мав окремі телефонні розмови з президентом Франції Емманюелем Макроном і прем’єром Британії Кіром Стармером, під час яких обговорювались питання "дипломатичної роботи" та подальші дії у межах "коаліції охочих".
Колишній президент РФ, заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв заявив, що на Україну чекає шлях до беззастережної капітуляції, якщо Київ відмовиться від мирних переговорів. Таку заяву він зробив на Петербурзькому міжнародному юридичному форумі.
Президент України Володимир Зеленський намагається схилити президента США Дональда Трампа на свій бік, використовуючи до нього більш м'який підхід. Проте це завдання може виявитися нездійсненним, повідомило The Wall Street Journal.
Чинна адміністрація президента США наразі не має планів виділяти нові пакети військової допомоги на додачу до тієї зброї, яка постачається в межах раніше ухвалених програм. Про це заявив державний секретар США Марко Рубіо, відповідаючи на запитання сенаторів в Конгресі.
Україна готується до масштабного обміну полоненими у форматі "1000 на 1000". Триває перевірка кожного прізвища українців.
Президент Володимир Зеленський та генеральний секретар НАТО Марк Рютте провели переговори. Про це повідомила пресслужба українського лідера.
За час Курської операції Сил оборони України Росія втратила понад 60 тисяч військових убитими й пораненими. Таку заяву зробив президент Володимир Зеленський у зверненні.
Робота над проєктом меморандуму з Україною "динамічна", але не може бути публічною, стверджує Дмитро Пєсков.