"Давайте працювати. Я вас дуже прошу": ASPI розібрало президента на цитати в День його народження

Автор:
579
последние новости в Украине останні новини в Україні

Слова індивідуальні, як відбитки пальців. У День народження Володимира Зеленського ASPI відібрало ті з висловлювань президента, що найкраще його характеризують – і як політика, і як людину.

Про Верховну Раду

Давайте працювати. Я вас дуже прошу. Народ чекає. Менше sms, більше законів. Ми всі чекаємо ... Справді, незвично бачити цю залу заповненою. Хочеться, щоб так було завжди. Працюйте.

(29 серпня 2019 року, послання до Верховної Ради IХ скликання)

Я дуже радий результату. Подивимося, як будуть діяти депутати. Повнота влади тут ні до чого, це інструмент, на якому не хочеться фальшивити. Хочеться чисто грати. А чисто грати на цьому інструменті ти можеш, якщо всі депутати в цьому оркестрі теж хочуть грати, і немає політичної какофонії.

(9 вересня 2019 року, інтерв'ю за підсумками перших ста днів перебування на посаді президента України)

Про ситуацію на Донбасі

Мене часто запитували: "А на що ви готові заради припинення вогню?" Дивне питання. А на що готові ви заради життя близьких вам людей? Можу запевнити - для того, щоб наші герої більше не гинули, я готовий на все. І я точно не боюся ухвалювати складні рішення, я готовий втрачати свою популярність, свої рейтинги, і якщо буде потрібно - я без вагань готовий втратити свою посаду, щоб тільки настав мир. Не втрачаючи наших територій.

(20 травня 2019 року, інавгураційна промова)

Найближчим часом будуть інвестиційні вливання в інфраструктуру Донбасу. Я говорю про це з усіма іноземними інвесторами.

(15 червня 2019 року, робоча поїздка до Маріуполя)

Повернення миру в Україну - це мій пріоритет, моя позиція як людини і як президента. Це те, з чим я засинаю і прокидаюся щодня.

(17 червня 2019 року, спілкування з представниками ЗМІ в Парижі)

Давайте зберігати спокій. Ніякої "зради" немає. Перемоги, на жаль, поки теж немає. Розведення сил і засобів у районі Станиці Луганської по обидва боки - це перший крок до сталого припинення вогню. На мою думку, це перший наш невеликий успіх. Вітаю.

(1 липня 2019 року, відеозвернення)

Чому наша команда пішла в політику? Виклик номер один для нас - припинення вогню на сході, де щодня гинуть наші люди.

(1 вересня 2019 року, зустріч з президентом Грузії Саломе Зурабішвілі в Києві)

Повірте мені, коли-небудь, коли ми закінчимо цю війну, у нас буде відверта розмова з сучасними політиками, сучасними представниками ЗМІ. Ми просто в демократичній країні живемо. Але у мене є інформація, з прізвищами: хто що робить, хто від кого отримує гроші, хто які акценти, хто які меседжі ставить на телебаченні, в газетах, що в цілому відбувається заради того, щоб вони просто не повернулися. Вся інформація є. Це найголовніше. І всі будуть за це відповідати.

(9 вересня 2019 року, інтерв'ю за підсумками перших ста днів перебування на посаді президента України)

Про повернення Криму

Історія - штука несправедлива. Не ми почали цю війну. Але нам цю війну закінчувати. І ми готові до діалогу. І я впевнений, що прекрасним першим кроком для початку цього діалогу стане повернення всіх українських полонених. Наш наступний виклик - це повернення втрачених територій. Чесно кажучи, мені здається, що це формулювання не зовсім коректне. Адже неможливо втратити те, що і так наше. І Крим, і Донбас - це наша українська земля.

(20 травня 2019 року, інавгураційна промова)

Я точно знаю, що настане день, коли Крим повернеться в Україну, і роз'єднані кримськотатарські родини зберуться за одним столом. І пісня "Эй, гузель Къырым" звучатиме лише як давній спогад про всі тяжкі випробування, що випали на долю кримськотатарського народу. І в подальшому в його історії будуть тільки щасливі світанки.

(7 серпня 2019 року, зустріч з представниками української та кримськотатарської громад в Анкарі)

Україна працює над формулою повернення Криму... Скажу чесно, ми думаємо, у нас є кілька форматів, кілька ідей.

(13 вересня 2019 року, панельна дискусія на XVI щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії в Києві)

Про політику санкцій

Я не втомлююся повторювати всім нашим світовим партнерам, які - дуже їм вдячний - нам допомагають, але іноді вони думають про зняття санкцій. Ви втрачаєте гроші? Серйозно? Вибачте, ми втрачаємо людей. Знаєте, в цивілізованому світі платити податки - це нормально. Зокрема, для забезпечення порядку. Санкції - це фактично ті ж податки, необхідні для світового порядку. Якщо хочете - це податок заради миру. І поки світ не буде відновлений, санкції повинні бути збережені.

(13 вересня 2019 року, панельна дискусія на XVI щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії в Києві)

Про Володимира Путіна

У нас немає ніяких стосунків. Я подзвонив йому, тому що я бачив рішення Міжнародного трибуналу щодо наших моряків і кораблів. Я бачив, що всі терміни пройшли і ніхто нам не повертає наших хлопців. І я зрозумів, що ми не можемо більше чекати, бо кожен день ми втрачаємо наших людей на фронті, і ми втрачаємо можливості впливу на Захід стосовно повернення наших моряків, і ми втрачаємо наших дітей. І цього ж ніхто не бачить... Тому я вирішив йому зателефонувати, ми познайомилися, у нас була розмова десь 30 хвилин.

(9 вересня 2019 року, інтерв'ю за підсумками перших ста днів перебування на посаді президента України)

Про Російську Федерацію

Виконання Російською Федерацією наказу Міжнародного трибуналу ООН про звільнення захоплених українських моряків і кораблів може стати першим сигналом з боку російського керівництва про реальну готовність до припинення конфлікту з Україною... Повернувши Україні її громадян і судна, Росія може зробити крок до розблокування переговорів і вирішення створених нею проблем цивілізованим способом. Подивимося, який шлях оберуть в Кремлі. Але ми дуже чекаємо наших хлопців вдома!

(25 травня 2019 року, запис на сторінці у Facebook)

Ми вважаємо, що безвідповідальні і безкарні демарші Росії на міжнародній арені повинні, нарешті, отримати справедливу відповідь. Тому що сьогодні - це біда України, але вже завтра це може стати лихом для всіх країн регіону.

(7 серпня 2019 року, пресконференція з президентом Турецької Республіки Реджепом Тайіпом Ердоганом в Анкарі)

Про збройні сили України

Не буває сильної армії там, де влада не поважає людей, які щодня віддають життя за країну. Я зроблю все, щоб ви відчували повагу. Це гідне, а головне, стабільне фінансове забезпечення, ваші житлові умови, законні відпустки після виконання бойових завдань, відпочинок для вас і ваших сімей. Потрібно не говорити про стандарти НАТО, а створювати ці стандарти.

(20 травня 2019 року, інавгураційна промова)

З 2020 року в Україні має розпочатися впровадження стандартів і процедур НАТО в діяльності Збройних сил, перш за все в підготовці військ. Ця робота не повинна бути імітацією, а стати реальними кроками реформування української армії, згідно зі стандартами Північноатлантичного альянсу. При цьому ми повинні пам'ятати, що основною цінністю є людина.

(26 червня 2019 року, виступ за результатами узгодження документів, що встановлюють порядок застосування Збройних сил України та інших складових сил оборони)

Про газові постачання

Збереження транзиту російського газу через Україну, його акумулювання в українських сховищах - це гарантія енергетичної безпеки і України, і Європи. Це цивілізований метод забезпечення справедливого та безпечного європейського газового ринку.

(18 червня 2019 року, спільна пресконференція з федеральною канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель)

І тут ми говоримо з Польщею в один голос: "Північний потік - 2" є неприйнятним і несе загрози для всієї Європи... У той же час ми виступаємо за диверсифікацію джерел енергопостачання, а також за енергетичну співпрацю в трикутнику Польща - США - Україна.

(31 серпня 2019 року, спільна пресконференція з президентом Польської Республіки Анджеєм Дудою за підсумками офіційного візиту до Польщі)

Про Кабінет міністрів

Уряд не вирішує наших проблем - уряд і є наші проблеми. І я не розумію наш уряд, який лише розводить руками і каже: "Ми нічого не можемо зробити". Неправда. Можете. Ви можете взяти аркуш, взяти ручку і звільнити свої місця для тих, хто буде думати про наступні покоління, а не про наступні вибори!

(20 травня 2019 року, інавгураційна промова)

Я щасливий, що в найближчому майбутньому з'явиться дієздатний парламент і ефективний уряд, який представить інвестиційну програму дій до затвердження річних інвестиційних програм міжнародних інвесторів, а значить - Україна буде у фокусі їхньої уваги.

(29 серпня 2019 року, позачергове послання до Верховної Ради IX скликання)

Я вирішив надати вам шанс і вашому уряду, якщо ви вирішите деякі речі, які сьогодні є дуже важливими. Суспільство в цілому і я надали вам і уряду великий відсоток довіри, правильніше сказати, великий кредит довіри. Тому мені здається, що ви ще не розрахувалися за цей кредит перед суспільством. І у вас достатньо енергії це зробити. Ви глибоко в економіці, глибоко в усіх сучасних процесах, глибоко у всіх процесах, що відбуваються в уряді. Наші депутати цього не знають. Коли вони отримують законопроєкти рішуче непопулярні іноді, реформаторські, у них немає часу навіть з ними нормально ознайомитися, нормально попрацювати в комітетах. Це не нормально. Зовсім. Налагодити цей процес, налагодити діалог з депутатами Верховної Ради.

(17 січня 2020 року, зустріч з прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком після заяви глави уряду про відставку)

Про НАТО

Ми сподіваємося відновити наш регулярний діалог у рамках комісії Україна - НАТО на рівні глав держав і урядів, а також міністрів оборони і закордонних справ. Ми будемо продовжувати європейську та євроатлантичну інтеграцію. Нам потрібні всі наявні механізми, які допоможуть нам на цьому шляху.

(4 червня 2019 року, брифінг з Генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом у Брюсселі)

Про Європейський Союз

Ми повинні зберегти нашу єдність, щоб наш спільний голос був почутий і врахований у загальноєвропейському контексті. Ми маємо спільне розуміння глибини загроз, які несе для всієї Європи Росія, і разом боремося за те, щоб ЄС залишався єдиним і солідарним з Україною в боротьбі з агресією.

(4 червня 2019 року, брифінг з президентом Польської Республіки Анджеєм Дудою в Брюсселі)

Ми налаштовані на подальшу галузеву інтеграцію України і ЄС в пріоритетних сферах: енергетика, цифровий ринок, юстиція та внутрішні справи, митне співробітництво та сприяння торгівлі.

(8 липня 2019 року, спілкування з пресою за результатами XXI саміту Україна - ЄС)

Про комунальні тарифи

Завдання є, поставлене новому уряду: вони повинні показати модель. І якщо модель не буде зменшувати комуналку, будемо прощатися з урядом. Все, що вони зможуть, вони зроблять. Питання не в тому, яка ціна комуналки. Питання в тому, який відсоток від того, що отримує людина в якості пенсії або зарплати, вона платить за комуналку. Це ж питання. І така структурна проблема, таке структурне завдання ставиться новому уряду. Дивись, комуналка може бути такою ж - ринкові ціни і так далі, - тоді збільшуємо пенсії, збільшуємо субсидії, збільшуємо заробітну плату. Тобто, ми говоримо про відсоток. Не може 50, 60, 70, 80 або 90 відсотків від тієї суми, яку отримує, людина платити за комуналку. Ну просто не може. Помре людина. Навіщо ми працюємо? Для кого? Навіщо ці складні економічні формули?

(9 вересня 2019 року, інтерв'ю за підсумками перших ста днів перебування на посаді президента України)

Про кредитну політику

В уряді знають мою позицію і щось готують. Така ж історія готується щодо кредитування. Готують, щоб послабити цей відсоток, щоб відсоток був зменшений. Готують формат, щоб в 2020 році у людей була можливість купувати ті чи інші речі, нерухомість або землю. Купувати за інший відсоток. Тому що я розумію, що таке 17-18%. Просто неможливо платити такий кредит.

(9 вересня 2019 року, інтерв'ю за підсумками перших ста днів перебування на посаді президента України)

Про Мінські угоди

Ви прекрасно знаєте, що не я підписував ці Мінські угоди, але ми з вами розуміємо, що відповідальність зараз на мені. Ніхто не знімає цієї відповідальності, тому що це наша з вами країна. І ми будемо працювати і боротися, щоб захищати кожну краплю наших українських інтересів.

(12 вересня 2019 року, зустріч з президентом Фінляндської Республіки Саулі Нііністе в Києві)

Про нормандський формат

Ми обговорювали дуже важливе для кожного українця питання - припинення війни на Донбасі. У нас є спільна позиція - відновлення переговорів щодо Донбасу в нормандському форматі і розблокування мінського процесу. У нас немає багато часу на припинення війни. У нас є конкретні пропозиції і нові рішення. Хочу, щоб всі пропозиції були об'єднані зі зрозумілими термінами виконання того чи іншого пункту. Ніхто не збирається торгувати територією, суверенітетом України.

(3 червня 2019 року, брифінг у Києві)

Потрібно невідкладно, найближчим часом зустрітися з лідерами нормандської четвірки. Подивитися один одному в очі. І припинити цю війну.

(6 серпня 2019 року, нарада з військовим керівництвом у зв'язку з ситуацією на сході України)

Ми дійсно будемо готуватися до нормандського формату. Є Мінські домовленості, є нормандський формат, але, крім цього, ми розробляємо карту виконання Мінських домовленостей з чіткими термінами. І для мене це найголовніше.

(12 вересня 2019 року, зустріч з представниками ЗМІ)

Про земельну реформу

Хочу розвіяти кілька міфів. Перше - земля належить українцям. У моделі, яку пропонуємо ми з урядом, купувати або продавати землю зможуть тільки українські громадяни або українські компанії.

(19 вересня 2019 року, зустріч з представниками аграрного співтовариства)

Страшилки про арабів, китайців чи інопланетян, які вивезуть нашу землю вагонами - це маячня.

(19 вересня 2019 року, зустріч з представниками аграрного співтовариства)

Про кадрову політику

Ми не тримаємось за владу. Ми - всі ключові люди, які зі мною прийшли, з самого початку домовилися, що напишемо заяви на звільнення. Якщо суспільство або президент відчуватимуть, що та чи інша людина не може впоратися з поставленими Україною завданнями, то в будь-який момент ця людина, не тримаючись за крісло, піде у відставку.

(2 серпня 2019 року, спілкування з пресою в Івано-Франківську)

Провести повне кадрове перезавантаження найбільш корупційних для бізнесу і громадян органів державної влади - Держгеокадастр, Держгеонадра, Державна архітектурно-будівельна інспекція, Держекоінспекція (Державна природоохоронна служба), Укртрансбезпека і найвідоміший - Укравтодор. Термін - до 1 січня 2020 року, але якщо можна, то зробити це раніше.

(2 вересня 2019 року, зустріч з керівництвом Верховної Ради, Кабінету міністрів та правоохоронних органів)

Найближчі люди - вони близькі люди, тому вони і були в моїй команді. Кому ти можеш довіряти? Що довіряти? Поїдь - що на Донбасі, чому міст не будується, що в Станиці Луганській? Старий губернатор каже: тут все будується. А ти їдеш і бачиш, що тут нічого не працює. І тому були запрошені мій помічник Сергій Шефір, на інформаційну політику - Юра Костюк, далі мій давній товариш, але він професійний юрист - Андрій Єрмак, моя помічниця Маша.

(9 вересня 2019 року, інтерв'ю за підсумками перших ста днів перебування на посаді президента України)

Про національну єдність

У новому році нам треба бути єдиною країною кожен день. Це повинно стати нашою національною ідеєю: навчитися жити разом у повазі заради майбутнього своєї країни. Адже ми представляємо його однаково: це успішна і процвітаюча країна. Країна, де немає війни, і яка повернула своїх людей і свої території. Де неважливо, як названа вулиця, тому що вона освітлена і заасфальтована. Де немає різниці, біля якого пам'ятника ти чекаєш дівчину, в яку ти закоханий.

(31 грудня 2019 року, телевізійне звернення з нагоди Нового року)

Сучасний світ змінюється з реактивною швидкістю, яка перемістила нас у нову епоху. Те, що вчора здавалося фантастикою, сьогодні стало дійсно реальністю. І, на жаль, не все в цій добі є позитивним: торгові війни, переділ територій, стрімке зростання військових бюджетів, сепаратистські рухи, вихід країн з попередніх міжнародних угод - це підриває віру людства. Це наводить на думку: "Чи не летить цей світ у прірву?"

(22 січня 2020 року, на Всесвітньому економічному форумі в Давосі).

10 найбільш обговорюваних цитат президента

1. Охарактеризувати Порошенка я можу тільки двома словами – "на жаль".

2. Якщо на Сході і в Криму люди хочуть говорити по-російськи – відчепіться, відчепіться від них, на законній підставі дайте їм говорити по-російськи.

3. Я дуже хочу звернутися до пана Путіна. Шановний Володимире Володимировичу! Не допустіть зі свого боку навіть натяку на військовий конфлікт. Тому що Росія і Україна – справді братні народи. Якщо ви хочете, я можу вас благати на колінах. Але не ставте на коліна, будь ласка, наш народ.

4. Що стосується кредитування, то Україна, якщо чесно, між нами, нагадує актрису з німецьких фільмів для дорослих. Тобто, готова прийняти в будь-якій кількості з будь-якої сторони.

5. Тепер я зрозумів, що таке армія, мова, віра. Розкрасти армію, штучно розділити людей мовою, тому й віри вам немає.

6. Тобто, контрабанду з Росією можна, "беушні" запчастини в обмін на життя наших солдатів можна, цукерки можна, Maruv ‒ не можна. Вибачте мене, але це кабздец.

7. Вийди звідси, розбійник! (фраза, з якої Зеленський звернувся до секретаря міськради Борисполя).

8. Завжди було уявлення у всіх у світі, що Україна – це, насамперед, сільське господарство, шахти, металурги, а туристи завжди говорили, що в Україні дуже красиво, дуже смачно і дуже красиві люди, особливо жінки. Так, це все є, і воно залишається нашим брендом.

9. Є те, що робить Київ Києвом. Це і запах квітучих лип, та шаурми біля метро...(з промови до Дня Києва).

10. Навіть ставши президентом, не відмовлюся вийти на сцену. Якщо є пропозиція, звичайно!

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба вважає, що ситуація в Криму і на Донбасі не завадить Україні стати членом Альянсу

12:39, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

На ракетне озброєння планується витратити на 300 млн гривень більше, ніж в попередньому році.

11:20, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

У Верховній Раді зареєстровано проєкт постанови про звільнення Дениса Малюськи з посади міністра юстиції України.

20:07, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

"Без виконання безпекової складової мінських домовленостей істотного прогресу в ситуації на Донбасі бути не може".

19:39, Вчора

В Ірані коронавірусом заразилася віцепрезедентка країни

Автор:
1
последние новости в Украине останні новини в Україні

Віцепрезидентка Ірану у справах жінок і сім'ї Масуме Ебтекар виявилася інфікованою коронавірусом.

Про це сьогодні, 27 лютого, пише агентство IRNA.

Зазначається, що Ебтекар госпіталізована, їй надається медична допомога.

Нагадаємо, новий уханьський коронавірус став причиною 22 смерті на території Ірану.

Про це в четвер повідомляє телеканал CNN.

Раніше повідомлялося, що Іран швидше за все приховує від світу важливу інформацію про поширення коронавірусу в країні.

Про це 25 лютого повідомив держсекретар США Майк Помпео, пише AP.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Новини світу»
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Сирійська опозиція відбила у сил режиму Башара Асада та повернула контроль над стратегічно важливим містом Саракіб у провінції Ідліб.

16:30, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Загальноросійське голосування по поправках до Конституції РФ проведуть 22 квітня. У Кремлі запевняють, що дата не пов'язана з днем народження Володимира Леніна.

16:26, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Саудівська Аравія вперше закрила в'їзд туристам в Мекку і Медину через побоювань поширення коронавіруса.

15:33, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Епідемія нового коронавірусу, яка вирує на території материкового Китаю, а також Гонконгу, викликала серйозне падіння економічних показників цих регіонів.

13:48, Сьогодні