ЄС вважає Росію головною загрозою для усієї Європи

Автор:
20
последние новости в Украине останні новини в Україні

У Європарламенті заявляють, що РФ активно прагнути підірвати європейську єдність.

В Європейському парламенті назвав Росію "неминучим джерелом загроз для безпеки ЄС і вважають, що в РФ активно прагнуть підірвати європейську єдність. Про це йдеться в резолюції Європарламенту про імплементацію спільної зовнішньої політики та політики безпеки ЄС за 2019 рік.

У ЄС також вважають, що при нинішньому керівництві в Москві ніяких змін в агресивній політиці чекати не варто, але сподіваються на покращення у майбутньому.

"Росія є самим неминучим джерелом гібридних і звичайних загроз безпеки для ЄС і його держав-членів і активно прагне підірвати європейську єдність, незалежність, універсальні цінності та міжнародні норми. Хоча при нинішньому керівництві в Москві ніяких змін в агресивній політиці чекати не варто, в більш віддаленому майбутньому можливі позитивні зміни в бік більш демократичною і європейською країни", - йдеться в повідомленні.

Резолюція також закликає активізувати зусилля по зміцненню стійкості ЄС та його держав-членів і розробити довгострокову стратегію ЄС щодо Росії, засновану на трьох стовпах стримування.

Нагадаємо, 19 грудня Європейський Союз офіційно продовжив санкції проти Росії.

Повідомляється, що ЄС сьогодні офіційно схвалив продовження економічних санкцій проти Росії ще на 6 місяців.

Про це у Twitter повідомив брюссельський кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк.

"Лідери ЄС знову обговорять, продовжувати санкції чи ні в червні 2020 року", - підкреслив він.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Найближчим часом в Україні почне працювати нова стратегія національної безпеки і оборони, а також військова стратегія.

14:26, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук у прямому ефірі на українському телеканалі розкритикував ситуацію в Україні з іпотечним ринком.

10:55, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Глава Білого Дому, американський президент Дональд Трамп заговорив про налагодження відносин між Україною і країною-агресором Росією, незважаючи на фактичну анексію Кримського півострова у 2014 році.

09:33, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук в понеділок вранці повідомив про максимальну мобілізацію членів уряду для роботи в напрямку перешкоди в Україні поширенню нового коронавірусу.

09:02, Сьогодні

В Україні можуть заборонити електронні сигарети та кальяни - депутат від "Слуги народу" (Фото, Відео)

Автор:
1
последние новости в Украине останні новини в Україні

Під час прессніданку депутат Верховної Ради України Лада Булах, кандидат медичних наук Отто Стойка та представник громадської організації "Життя" Дмитро Купира презентували результати моніторингу якості повітря в закладах ресторанного господарства та розповіли про новий зареєстрований законопроект №2813, що посилює існуючий бездимний закон.

Про це 24 лютого повідомляє кореспондент ASPI.

Експерти "Життя" у співпраці з американською організацією "Campaign for Tobacco-Free Kids" провели дослідження "Моніторинг якості повітря у закладах громадського харчування" з метою порівняти рівні забруднення повітря в місцях, де спостерігається куріння сигарет і кальянів, та в місцях, вільних від тютюнового диму.

"Результати проведеного моніторингу підтвердили нагальну необхідність нових законодавчих кроків, які матимуть на меті захист українців від тютюну. Народні депутати Комітету здоров’я нації підготували та зареєстрували законопроєкт №2813, який посилить існуючий бездимний закон та врегулює низку інших суспільних проблем, пов’язаних із палінням, а саме заборонити вживання тютюнових виробів (включно з кальянами та електронними сигаретами) у всіх закритих приміщеннях, розширить перелік вільних від тютюну громадських місць. Ми маємо на меті забезпечити 100 відсотків людей від шкоди тютюнового диму на робочих місцях та у приміщеннях громадських будівель", – доповіла народний депутат Лада Булах під час презентації. 

Представник громадської організації "Життя" Дмитро Купира розповів ASPI, що сам не палить взагалі. Його мета - зробити закон проти паління у закладах дійсно діючим. Експерт підкреслив, що перевірка на рівень забруднення повітря відбувалася поки тільки у Києві. 

"Для прикладу ми взяли 18 закладів громадського харчування. Поділили на ті, де палять і де не палять. Різниця, звісно, була вражаюча - вимірювали приладом SidePak - саме таким проводили дослідження в 60 країнах світу. Він вимірює таки часточки РМ 2,5 (рівень концентрації суспендованих сполук у повітрі). Коли людина це вдихає, вони не зупиняються в носі, в легенях, а одразу потрапляє до крові", - зазначив Купира.

Нагадаємо, У США повідомили про нову жертву вейпінга: кількість померлих від паління вейпу досягла 34 осіб.

Також повідомлялось, що народний депутат з фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко направив до Верховної Ради законопроєкт, що пропонує заборонити використання смартфонів в школі під час уроків. 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Офіс генерального прокурора України у перші два місяці 2020 року за катування та грубі порушення прав затриманих притягнув до відповідальності 6 правоохоронців та розпочав 10 розслідувань.

12:47, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

В Україні Масляна розпочалась у понеділок, 24 лютого і триватиме до неділі, 1 березня.

12:31, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Уже два місяці люди, яких звільнили у рамках домовленостей про обмін полоненими між Україною і Росією, залишаються без обіцяних їм виплат, житла і соціальних гарантій.

12:09, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

24 лютого на сайті МОЗ України з'явилась оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

10:50, Сьогодні