Гройсман вимагає заборонити “маски-шоу”

22 вересня 2017, 10:19
505

Сьогодні під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді, Глава Уряду нагадав керівникам МВС і ДФС про його рішення – заборонити застосовування силових методи при перевірці підприємств в разі відсутності загроз життю співробітників служби і наголосив на побудові цивілізованих стосунків з бізнесом. З слів Володимира Гройсмана будь-який необгрунтований тиск на бізнес призведе до зниження темпів економічного зростання та руйнуванню планів щодо збільшення інвестицій в економіку України.

«Я заборонив проведення "маски-шоу", є мій лист на керівників ДФС та МВС про те, що якщо немає реальної загрози співробітників, нема чого ходити в масках та з автоматами, - сказав Прем’єр-міністр. - І я завжди буду на стороні легального бізнесу. Підкреслюю - легального».       

Володимир Гройсман відзначив, що сьогодні робота силових відомств з бізнесом змінюється, стає більш цивілізованою.

«У нас є ознаки нормальної цивілізованої взаємодії бізнесу й ДФС. І це говорить сам бізнес, ділові асоціації», - сказав Глава Уряду.

Раніше, прем’єр міністр Володимир Гройсман висловлював ідею повної заборони силових обшуків підприємств ЛИШЕ під час зустріч з великим бізнесом Президента України та Генерального прокурора. 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини рубрики Політика

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що він підтримує посла США Марі Йованович у всьому, що вона робить.  

18:09
Політика

Кандидат у президенти Юрій Бойко і його соратник Віктор Медведчук полетіли до Росії на зустріч з прем'єр-міністром Росії Дмитром Мєдвєдєвим.  

16:09

Президент України Петро Порошенко підтримав посла США в Україні Марі Йованович.  

14:36
23 березня 2019

ПЦУ запровадила молитву про президентські вибори

23 березня 2019, 18:49
6

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній надав благословення протягом наступного часу до завершення виборчого процесу в усіх храмах Помісної української Православної церкви підносити молитовні прохання про справедливі вибори Глави української держави, за мир та єдність в Україні.

Про це повідомили у прес-службі ПЦУ. 

"У зв’язку з особливою відповідальністю, яка в час виборів президента України покладається на наш народ, враховуючи необхідність захистити державність України, єдність, суспільний мир перед обличчям зовнішньої агресії та внутрішніх протистоянь, протягом наступного часу до завершення голосування за обрання Глави держави благословляється за богослужіннями в храмах Помісної української Православної церкви на літургіях після заамвонної молитви або під час молебню виголошувати наступну молитву", - повідомили у ПЦУ. 
 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини рубрики Суспільство
Суспільство

У суботу, 23 березня, активісти Нацкорпусу та Нацдружин уже втретє прийшли до Адміністрації Президента із закликом "Свинарчуків Порошенка - за ґрати”, аби вимагати припинити корупційні схеми в оборонці та покарати усіх причетних.

16:53