Мариупольские ультрас послали Порошенко на… Мальдивы (ВИДЕО)

Автор:
181
последние новости в Украине останні новини в Україні

Во время матча на стадионе начались беспорядки и стычки с болельщиками, во время которых пострадало девять силовиков.

На матче присутствовал и президент Украины Петр Порошенко. Впрочем, фанаты его встретили не очень дружелюбно, вывесив на трибуне большой банер с надписью: "Чемодан, вокзал, Мальдивы".

Этой надписью фанаты намекнули на недавний отпуск Порошенко на островной курорт, которая обошлась в 500 тысяч долларов.

Видео с фанатских трибун разместили на Youtube-канале мариупольского сайта MRPL CITY.

Как сообщалось, общая сумма доходов, полученных Петром Порошенко за 2017 год, равна 16 303 874 гривнам. 336 000 из них составляет заработная плата, которую глава государства из года в год в полном объеме перечисляет на благотворительные цели. 15 795 874 гривен - проценты по депозитам.

 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Закон про забезпечення лікування коронавірусу був ухвалений Радою на позачерговому засіданні.

10:17, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак дає брифінг щодо ситуації в Україні по коронавірусу.

15:38, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

На сайті Верховної Ради України у вівторок, 31 березня, з'явилися два проєкти постанов, якими парламентарі хочуть скасувати рішення Верховної Ради про ухвалення в цілому законопроєкту про ринок землі. Авторами постанови виступили два позафракційних народних депутата.

15:20, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 31 березня, о 15:00 на Facebook-сторінці Офісу президента України почнеться онлайн-брифінг керівника Офісу президента Андрія Єрмака. Представники ЗМІ зможуть в текстовому режимі поставити голові Офісу свої запитання.

14:56, Вчора

НБУ і Європейська Бізнес Асоціація в онлайні обговорять готовність до потенційної кризи в Україні

Автор:
5
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 1 квітня, між членами Правління Національного банку України і представниками Європейської Бізнес Асоціації проходить загальна онлайн-зустріч. Діалог присвячений можливим ризикам, сторони торкнуться банківського сектора і його готовності до потенційної кризи. Також будуть розглянуті деякі питання валютного регулювання, кредитування, безготівкових платежів і обміну інформацією.

"На зустрічі ми обговоримо актуальні питання, пов'язані з банківською системою в зв'язку зі спалахом коронавірусу. Разом з представниками НБУ ми обговоримо поточні ризики, що накладаються на український банківський сектор, і його готовність до можливої   кризи. Крім того, будуть порушені деякі питання валютного регулювання, кредитних програм, безготівкових розрахунків і обміну інформацією", - йдеться в анонсі до заходу.

Роль модератора заходу виконає виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев'янко.

Учасники: Яків Смолій, голова Національного банку України; Катерина Рожкова, перша заступниця голови Національного банку України; Роман Борисенко, заступник голови Національного банку України; Дмитро Сологуб, заступник голови Національного банку України; Сергій Холод, заступник голови Національного банку України; Олег Чурій, заступник голови Національного банку України.

Раніше повідомлялося, що експерти Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА) вважають, що системний перехід на безготівкові платежі і виплати на сьогодні є актуальним, оскільки обмеження контакту з паперовою готівкою стане заходом боротьби з коронавірусною інфекцією. Крім того, повідомлялося, що у зв'язку з падінням світової економіки протягом останніх років, люди шукають нові способи зберегти і примножити гроші. Цю кризу посилив також коронавірус. Зараз у США фінансові біржі скуповують золото.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

У Креді Агріколь Банку та Кредобанку - нові голови правління.

11:03, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Українська державна корпорація планує запуск виробництва борошна на власних чотирьох підприємствах. Збільшення обсягу продукту направлено на забезпечення попиту українців під час обмежувальних заходів, пов'язаних з карантином.

10:38, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

За період 2019-го року українці купили 3 млн декалітрів горілки на загальну суму 15,6 млрд грн. Про це 31 березня повідомляє Державна служба статистики.

21:32, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Голова Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Олексій Хмельницький повідомив, що ціни на основні продукти харчування в Києві за останні 7 днів не виросли, а на деякі товари навіть знизились.

21:07, Вчора