Марш рівності 2019: відбулись перші сутички з націоналістами (ВІДЕО)

23 червня 2019, 10:17
48
последние новости в Украине останні новини в Україні

Противники Маршу Рівності-2019 увірвались у колону. 

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

Представники націоналістичних організацій та інші противники Київ Прайду-2019 зібралися у центрі міста на противагу учасникам Маршу рівності. 

"Постійно порушуються права ЛГБТ в Україні, кожен день треба відстоювати свої права, тому ми сьогодні вийшли", — відреагували учасники Маршу.

Вранці 23 червня в Києві почався Марш Рівності-2019, основною темою якого цього року стала «Свобода. Єдність. Боротьба», а головним гаслом – «Наша традиція – це свобода!».

"Президент є гарантом прав і свобод людини. Конституцією України визначено, що громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом, а отже не може бути привілеїв чи обмежень за різними ознаками, такими як колір шкіри, стать, національність, мова тощо. Кожен громадянин має почувати себе у безпеці та не повинен піддаватися насильству. Національна поліція України має гарантувати безпеку всіх українців у дні Маршу рівності та вжити заходів задля недопущення сутичок між прихильниками та противниками Маршу", - йдеться у повідомленні.

З 18:00 22 червня до 18:00 23 червня на ряді вулиць у центрі столиці буде тимчасово обмежено рух у зв'язку з проведенням КиївПрайду. Організатори «Київпрайду» повідомили про напад на відвідувачів їх заходу в столиці. Це сталося ввечері 19 червня після показу фільму в платформі культурних ініціатив «Ізоляція»  

Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) прийняв позовну заяву Ігоря Мосійчука щодо заборони проводити 23 червня Марш рівності «Київпрайд». За даними організаторів, у Марші рівності 23 червня візьмуть участь близько 10 тисяч осіб.
 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 18 жовтня, стало відомо про реакцію Петра Порошенка на затримання НАБУ Гладковського.

16:47, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 18 жовтня, у "Київському пресклубі" проходить конференція Сема Кисліна, радника президента США та Федерації Профспілок України "Профспілковий наступ", антикорупційних і правозахисних організацій. 

16:16, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 18 жовтня, стало відомо про рішення Ради щодо державного бюджету.

16:07, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 18 жовтня, Верховною Радою України прийнято закон "Про внесення змін до закону України "Про запобігання корупції" щодо викривачів корупції.  

15:04, Сьогодні

У Нафтогазі назвали умову, за якою ціни на газ в Україні знизяться на 20% 

18 жовтня 2019, 17:10
2
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 18 жовтня, виконавчий директор Нафтогазу Юрій Вітренко розповів про ціни на газ.

Ціна на імпортний газ для України може бути на 20% нижчою.

Про це заявив виконавчий директор Нафтогазу Юрій Вітренко.

За його словами, для цього необов’язково укладати контракт між Газпромом та Нафтогазом, або іншою українською компанією.

"Для цього необхідно, щоб Газпром у відповідності до європейських правил не зловживав своїм домінуючим становищем на європейському ринку. Зокрема щоб Газпром не відмовляв європейським компаніям перенести точки передачі газу на кордон Україна-РФ. І щоб Газпром пропонував свопи іншим газовидобувним компаніям в РФ, забираючи у них газ всередині РФ і повертаючи його на кордоні Україна-РФ, таким чином виконуючи передбачену законодавством РФ функцію єдиного експортного каналу", - написав Вітренко на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, 18 жовтня Верховна Рада схвалила за основу у першому читанні законопроєкт №2239-1 "Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з відокремленням діяльності з транспортування природного газу".

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 18 жовтня, Верховна рада України схвалила за основу у першому читанні законопроєкт №2239-1 "Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з відокремленням діяльності з транспортування природного газу".  

15:50, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 18 жовтня, стало відомо про правку до Держбюджету України.

14:10, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 18 жовтня, відбулося чергове засідання комітету з питань аграрної та земельної політики, на якому підтримали законопроєкт від фракції "Слуга Народу" №2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення". 

10:40, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 18 жовтня, Міністерство фінансів України повідомило про рекордні інвестиції, які надійшли від ЄБРР.

10:36, Сьогодні