Разумков назвав терміни проведення референдуму в Україні (Відео)
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков розповів, коли саме в Україні проведуть референдум. За його словами, це буде не найближчим часом.
На проведення всеукраїнського референдуму потрібно витратити 2 мільярди гривень. Про це голова парламенту Дмитро Разумков розповів у ефірі "112 Україна" напередодні.
"Найближчим часом навряд чи можна буде провести референдум. Тому що закон передбачав фактично можливість проведення референдуму, починаючи з 2022 року. І сьогодні є обмеження і фінансові. Ви розумієте, що ми знаходимося в режимі ковіду, в режимі достатньо серйозної економії коштів бюджетних. А з урахуванням тих подій, які сьогодні всі ми з вами спостерігаємо, я маю на увазі й тарифну кризу, сьогодні кожна гривня повинна бути на особливому підрахунку, для того, щоб максимально ефективно бути використаною", - розповів Разумков.
За його словами, на проведення референдуму потрібно витратити 2 мільярди гривень. У разі проведення референдуму кошти виділятимуться із резервного фонду держави.
"У законі передбачалося, що ці кошти повинні кожного року акумулюватися і зберігатися протягом року, і лише першого грудня кудись перерозподілятися. Але вибачте, два мільярди - це досить серйозна цифра для того, щоб дозволяти державі зберігати їх 11 місяців, а у 12-му місяці незрозуміло, куди їх відправляти. Тому якраз парламент підтримав пропозицію цього не робити, і в разі, якщо буде необхідність референдуму, виділяти з резервного фонду кошти на проведення референдуму", - розповів Разумков.
Також Разумков додав, що питання, чи дозволять продавати землю іноземцям, чи ні, виноситиметься на референдум. Орієнтовно, також у 2022 році.
"У тому варіанті закону, який сьогодні був представлений у ВР, було саме так. Єдине, деякі правки приймалися, якісь було відхилено, виходячи з цього, також може змінитися дещо із законопроекту. Але я якщо не помиляюсь, то таких змін, пов’язаних саме з цим питанням, не було, і дійсно, проведення такого референдуму можливо у 2022 році, якщо на це буде воля народу", - додав Разумков.
Раніше Разумков оцінив діяльність Степанова і прокоментував можливу відставку міністра. Також ASPI news повідомляло, що українці у 2020 році стали більше довіряти Разумкову, ніж Зеленському.
Ігор Фомін переконаний, що у справі про легалізацію 460 мільйонів гривень немає жодної конкретики, а прокуратура оперує лише розмовами третіх осіб.
Президент наголосив, що Україна довела — технології та ресурси працюють лише тоді, коли за ними стоїть рішучість і готовність боротися.
Президент наголосив, що кожна форма тиску працює, а поєднання військових дій і дипломатичних зусиль є єдиним шляхом до справедливого миру.
Суд ухвалив рішення після розгляду підозри у справі про легалізацію сотень мільйонів, а адвокати заявляють про відсутність доказів і називають звинувачення політичним тиском.
Президент наголосив, що атаки на українські міста — це не дії тих, хто прагне миру, а свідчення системного терору, який Кремль продовжує проти мирного населення.
Президент наголосив, що удари по містах і критичній інфраструктурі є частиною системної стратегії Кремля, спрямованої на залякування та виснаження суспільства.
Три нові держави приєдналися до створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії проти України. Міністр закордонних справ Андрій Сибіга підтвердив, що міжнародна коаліція розширюється, і це є важливим сигналом для Кремля: світ не забуде і не пробачить злочини війни.
Андрій Єрмак постав перед судом у справі про легалізацію сотень мільйонів гривень і заявив, що хоче власним прикладом довести відсутність політичного впливу на правосуддя. Він визнав свої недоліки, але наголосив: браку розуму серед них немає.
Андрій Сибіга під час виступу у Варшаві заявив, що Україна не стане розмінною монетою у чужих геополітичних сценаріях. Він підкреслив, що Київ готовий до миру, але лише справедливого — без поступок агресору і без компромісів щодо суверенітету.
Ігор Фомін переконаний, що у справі про легалізацію 460 мільйонів гривень немає жодної конкретики, а прокуратура оперує лише розмовами третіх осіб.
Президент наголосив, що Україна довела — технології та ресурси працюють лише тоді, коли за ними стоїть рішучість і готовність боротися.
Президент наголосив, що кожна форма тиску працює, а поєднання військових дій і дипломатичних зусиль є єдиним шляхом до справедливого миру.
Суд ухвалив рішення після розгляду підозри у справі про легалізацію сотень мільйонів, а адвокати заявляють про відсутність доказів і називають звинувачення політичним тиском.