РФ зазнає невдачі у досягненні своїх стратегічних цілей в Україні – фон дер Ляєн
Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила на ВЕФ у Давосі, що росія зазнає невдач як у військовому, так і в економічному план. Вона додала, що Україна як ніколи близька до вступу в ЄС.
Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн під час виступу на WEF у Давосі заявила, що росія "зазнає невдачі" як у військовому, так і в економічному плані. "Росія зазнає невдачі в досягненні стратегічних цілей" - сказала фон дер Ляєн.
"Це, перш за все, військова невдача", - сказала вона, зазначивши, що Україна досі зберегла свою "свободу та незалежність" у майже дворічній війні з Москвою. "Невдача Росії також є економічною", – сказала вона, підкресливши вплив санкцій на ізоляцію країни від торгівлі із західними союзниками.
"Росія зараз залежить від Китаю", - сказала вона. Водночас Україна "ближча, ніж будь-коли" на шляху до вступу до Європейського Союзу, додала вона.
Запорізька атомна електростанція фактично перетворена російськими окупаційними силами на військову базу — попри постійну присутність міжнародних спостерігачів МАГАТЕ.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що з Росії пролунали сигнали, що наступний рік вони планують воювати.
Партія "Слуга народу" на з'їзді 17 грудня обрала своїм новим головою першого віцеспікера Верховної Ради Олександра Корнієнка.
Російський диктатор Володимир Путін сьогодні підтвердив, що він хоче зробити наступний рік роком війни. США варто звернути на це увагу і відповісти диктатору.
США обіцяють Україні гарантій безпеки, подібні до 5-ї статті НАТО. Проте у Вашингтоні натякнули, що домовленість має бути погоджена ще до Різдва, інакше наступні умови можуть бути менш вигідними.
Важливим складником гарантій безпеки для України після завершення війни є українська армія, яка має отримати спільне фінансування від країн-союзниць. Продовжувати нести службу зможуть усі охочі військовослужбовці.
Україна наразі не обговорює жодного референдуму, який би міг стосуватися мирної угоди з Росією. Водночас до виборів українська влада готова, якщо буде припинення вогню. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час спілкування з журналістами.
Конгрес США має затвердити гарантії безпеки для України як один з п’яти документів, які обговорювалися під час перемовин у Берліні. Про це, відповідаючи на питання журналістів, заявив президент Володимир Зеленський.
Росія щомісяця втрачає на війні в Україні близько 30 тис. своїх військовослужбовців. Такі цифри вкотре підкреслюють, що кремлівський диктатор Володимир Путін на надто переймається долею своїх громадян.
Запорізька атомна електростанція фактично перетворена російськими окупаційними силами на військову базу — попри постійну присутність міжнародних спостерігачів МАГАТЕ.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що з Росії пролунали сигнали, що наступний рік вони планують воювати.
Партія "Слуга народу" на з'їзді 17 грудня обрала своїм новим головою першого віцеспікера Верховної Ради Олександра Корнієнка.