Розпуск парламенту неможливий, - Парубій

18 квітня 2019, 19:46
14
последние новости в Украине останні новини в Україні

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій в інтерв'ю інтернет-виданню Цензор.Ні заявив, що не допустить розпуску парламенту.

“Знаєте, я це — про розпуск — чув від моменту обрання Головою Верховної Ради України. 14 квітня, до речі, було рівно 3 роки. Я говорив тоді і кажу зараз: розпуску парламенту не буде. Я не допущу цього сценарію", - сказав спікер.

Згідно зі статтею 90 Конституції України, повноваження Верховної Ради не можуть бути достроково припинені Президентом України в останні шість місяців повноважень.

Отже Парубій наголосив, що "27 травня виповнюється будь-яка можливість – навіть теоретична – розпустити парламент". 

“Я переконаний, що немає ні підстав, ні часу, щоб ті підстави шукати. Звичайно, можливо шукати якісь зачіпки. І це, швидше за все, будуть концепції, які намагаються розвинути і втілити вірні юристи Януковича — Лукаш і Портнов. Але парламент-вищий законодавчий орган держави, який, правда, вже давно і наполегливо намагаються демонізувати. І коли сьогодні хтось хоче завдати удар по парламенту, я кажу дуже просто: не дозволю! Не дозволю маніпулювати ні законами, ні Конституцією. Немає жодних підстав — ні політичних, ні юридичних — для того, щоб ставити питання про розпуск Верховної Ради України. І нехай вони (команда Зеленського - ред.) свої конспірологічні бредні і комбінації залишать для свого штабу", - зазначив Парубій.

Читайте також, розпуск парламенту: найближче майбутнє чи страшилка для дорослих?

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Суддю незаконно створеного російського окупаційного суду засуджено до 12 років позбавлення волі за державну зраду.

12:04, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

"Не втримались і ми від Давосу. Чекайте на новини".

10:44, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Президент Володимир Зеленський закликав українців до єднання, що, за його словами, додасть нації сили.

08:52, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

КСУ 16 січня почав розглядати відповідність Конституції закону №1008.

18:45, Вчора

Нафтогаз оновив склад правління

22 січня 2020, 13:49
3
последние новости в Украине останні новини в Україні

Наглядова рада НАК "Нафтогаз України", діючи на підставі ЗУ "Про акціонерні товариства", оновила склад правління компанії.

Про це 22 січня повідомляє пресслужба Нафтогазу.

До складу правління увійшли: директор з юридичних питань Нафтогазу Ярослав Теклюк, фінансовий директор групи Нафтогаз Петер ван Дріл та виконавчий директор з трансформації групи Нафтогаз Отто Ватерландер. Натомість, наглядова рада припинила повноваження членів правління компанії — Юрія Колбушкіна та Миколи Гавриленка.

Відтепер до складу правління Нафтогазу наразі входять п’ять осіб: голова правління Андрій Коболєв, перший заступник голови правління Сергій Перелома, члени правління – Ярослав Теклюк, Петер ван Дріл та Отто Ватерландер.

Цими змінами наглядова рада підтримала прагнення голови правління Андрія Коболєва трансформувати Нафтогаз, підвищити його ефективність та продуктивність, посилити спроможність групи виконувати завдання акціонера. Як єдиний акціонер Нафтогазу Уряд України ставить за мету підвищення безпеки постачання природного газу та енергетичної незалежності, а також створення прозорого і конкурентного ринку газу.

Нафтогаз як єдиний акціонер також оновив статути АТ "Укртрансгаз", АТ "Укргазидобування", АТ "Укртранснафта", АТ "Укрспецтрансгаз", АТ ДАТ "Чорноморнафтогаз": колегіальні виконавчі органи (правління і дирекції) заміняються на одноосібні органи управління.

"Ключовим елементом трансформації групи Нафтогаз є принцип персональної відповідальності. Це рішення наглядової ради є наступним важливим кроком на шляху до трансформації: тепер повноваження відповідатимуть обов’язкам керівників. Рішення прийматимуться у прозорий спосіб, а керівники стануть більш підзвітними", — підкреслив голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв. 

Раніше повідомлялося, що топ-менеджмент НАК "Нафтогазу" отримає премію в розмірі 1% від 2,9 мільярда доларів, які виплатить Україні російська компанія "Газпром".

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Україна має цікаві плани для інвесторів і перший, хто інвестує — отримає найбільший прибуток, заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

13:14, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Міністерка фінансів Оксана Маркарова не виключає, що Україна може відмовитися від фінансової підтримки МВФ після завершення наступної програми фінансування.

11:46, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

В акціонерному товаристві "Укртрансгаз" повідомили про арешт майна підприємства міста і коштів на її рахунках і проінформували про звернення компанії в Державне бюро розслідувань і Національне антикорупційне бюро України з проханням не допустити заволодіння грошовими коштами АТ у розмірі 2,3 млрд гривень компаніям ТОВ "Фінансова компанія "Фін - Інвест" і ЗАТ "Укренергозбут".

11:32, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

За результатом концесійного конкурсу Херсонського морського порту визначено переможця - ТОВ "Рисоіл-Херсон".

11:26, Сьогодні