Смоленська трагедія: в Росії відмовляються повертати обломки літака і чорні скриньки

16 липня 2018, 12:36
151
последние новости в Украине останні новини в Україні

Про це заявила в понеділок речниця Смоленської підкомісії Марта Пальонек, повідомляє "Onet.pl".

Раніше АСПІ повідомляло, що Росія приховує свідків Смоленської катастрофи

«Підкомісія з відновлення розслідування авіакатастрофи від 10 квітня 2010 року нагадує, що попри однозначну оцінку Ради Європи, Росія все ще відмовляється повертати обломки Ту-154М, навігаційне обладнання і чорні скриньки, які російська сторона тримає незаконно», – йдеться в заяві речниці підкомісії.

Вона нагадала, що Росія відмовляє польській стороні у діях щодо реконструкції Ту-154М на базі уламків літака, які перебувають у Смоленську, незважаючи на те, що такі дії вважає необхідними для розслідування катастрофи Міжнародна організація цивільної авіації (ICAO).

«Тим часом, російська сторона не лише відмовляється виконувати норми ICAO і резолюцію Ради Європи, але і в заяві МЗС Росії від 13 липня називає вимогу проведення цього цілеспрямованими політичними діями. У даній ситуації відмова Росії виконувати норми ICAO і резолюцію комісії Ради Європи має ознаки ускладнення слідчих дій, які мають на меті з’ясувати усі обставини смерті президента Лєха Качинського, останнього президента в екзилі Ришарда Качоровського, усіх керівників родів збройних сил на чолі з начальником генштабу Францішеком Гонгором, творцем «Солідарності» Анною Валентинович та іншими лідерами Польщі, які загинули під Смоленськом 10 квітня 2010 року», – заявила Пальонек.

У п’ятницю МЗС Росії поінформувало, що у Польщі «виконують політичне замовлення» і «спекулюють» на темі катастрофи, закидаючи Росії створення перешкод у Смоленському слідстві.

На переконання Москви, Польща продовжує «демонізувати» Росію перед польською і міжнародною спільнотою і радить чиновникам у Варшаві «завершити цю практику, а зайнятися справою».

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Володимир Зеленський хоче долучити досвідчених лікарів України до аналізу першого етапу медичної реформи.

15:21, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Запроваджується безвізовий режим із Гренадою. 

11:46, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Спільне патрулювання кордону на Донбасі має проходити для того, щоб вибори відбулись за українським законом.

10:44, Сьогодні

Уряд зайнявся питанням зростання промислового виробництва

19 лютого 2020, 17:54
1
последние новости в Украине останні новини в Україні

Кабінет міністрів України створив Координаційний центр з питань промисловості, його завдання – забезпечити зростання промислового виробництва, створення нових робочих місць.

Про це 19 лютого повідомляє Урядовий портал.

До складу Координаційного центру увійшли представники центральних органів виконавчої влади - Мінфіну, Мінінфраструктури, Мінекоенерго, Державної податкової і Державної митної служб, Держстату. Координаційний центр очолить прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

Центр координуватиме дії уряду, Верховної Ради України, бізнесу для розроблення дієвих механізмів промислової політики, реагування та уникнення кризових ситуацій у промисловості.

Координаційний центр створений для посилення співпраці із представниками промисловості задля вирішення нагальних проблем галузі.

Напередодні прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що уряд ліквідує тіньові ринки та корупційні схеми в різних галузях.
 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

В Україні з'явився новий механізм для боротьби з мінімізаційними схемами при сплаті ПДВ.

17:04, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Уряд на засіданні у середу, 19 лютого, не розглядав питання про оголошення конкурсу на посаду голови правління НАК "Нафтогаз України", це рішення буде ухвалюватись найближчими тижнями.

16:27, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

За підсумками 2019 року лідируючі місця в ТОП-10 товарів, які експортуються Україною, займає сільськогосподарська продукція.

15:35, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Ринок відіграє чергове невдале розміщення Мінфіном ОВДП на аукціоні.

13:52, Сьогодні