Стефанчук заявив, що має намір раз на місяць проводити в Раді День євроінтеграції (Фото)
Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук має намір виділяти одне засідання парламенту в місяць для Дня європейської інтеграції. Цей день буде присвячений виключно розгляду законопроєктів, важливих для європейської інтеграції України.
На зустрічі з головою Представництва ЄС в Україні Матті Маасікасом, керівником департаменту з політичних питань, аналізу та звітності Представництва ЄС в Україні Артуром Гебале і фахівцем політичного відділу Представництва ЄС Димитрієм Горчаковим спікер Руслан Стефанчук поділився ідеєю проведення в парламенті Дня європейської інтеграції. Про це повідомляє пресслужба апарату Верховної Ради України у понеділок, 25 жовтня.
"У мене є ідея - раз на місяць проводити День європейської інтеграції в парламенті. Моїм пріоритетом роботи є виконання Копенгагенських критеріїв і вступ України в ЄС", - сказав Стефанчук.
При цьому спікер зазначив, що Україна робить важливі кроки на шляху до євроінтеграції. Зокрема, він нагадав, що 21 жовтня у Верховній Раді провели позачергове засідання, на якому прийняли 14 законопроєктів, присвячених європейської інтеграції, а також депутати підтримали законодавчі ініціативи, що стосуються ратифікації міжнародних угод. Глава Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас в свою чергу висловив надію на продовження співпраці з Україною і підтримав ідею "євроінтеграційного дня" у Верховній Раді. В рамках зустрічі, сторони також обговорили законопроекти, що стосуються судової реформи, реформи СБУ, антикорупційної стратегії, земельної реформи, а також щодо вдосконалення корпоративного управління.
Раніше спікер Руслан Стефанчук напросився на засідання депутатських фракцій і груп для обговорення організаційних питань роботи парламенту. Також ASPI news повідомляло, що, згідно з прогнозами Стефанчука, законопроєкт про столицю до розгляду в другому читанні профільний комітет може підготувати за два тижні.
Дмитро Пєсков підтвердив, що президент США Дональд Трамп особисто попросив Володимира Путіна утриматися від ударів по Києву до 1 лютого, коли в Україні прогнозується значне посилення морозів.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що у Росії може бути бажання призупинити бойові дії, однак шукає, що можна було би продати своєму народу як перемогу.
Президент України Володимир Зеленський переконаний, що Росію можна змусити припинити повномасштабну війну проти України.
Президент США Дональд Трамп заявив, що Україна та РФ мають "хороші шанси" укласти мирну угоду навіть без його посланців Стіва Віткоффа та Джареда Кушнера.
Ненависть між лідерами України і РФ ускладнює процес переговорів, але все ще є "шанс на успіх". Про це заявив президент США Дональд Трамп під час підписання указів у Білому домі.
Президент Володимир Зеленський розповів, що від початку 30 січня Росія майже не атакувала енергетичну інфраструктуру України.
Протягом 2026 року навряд чи станеться завершення війни РФ в Україні, вважають аналітики медіа The Wall Street Journal.
Плани російських окупантів не змінилися і наразі їхнє завдання - до кінця березня-початку квітня російські військам вийти на адмінкордони Донбасу. Про це розповів заступник голови Офісу президента Павло Паліса.
Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з журналістами у Києві заявив, Україні не передавали офіційними каналами дані про жодні домовленості президента США Дональда Трампа і правителя РФ Володимира Путіна на Алясці, але у Києві є розуміння, про що там найімовірніше йшлося.
Тристороння зустріч між Україною, РФ та США, запланована на неділю, 1 лютого, наврядчи відбудеться в цей день. Про це під час розмови з журналістами заявив президент Володимир Зеленський.
Дмитро Пєсков підтвердив, що президент США Дональд Трамп особисто попросив Володимира Путіна утриматися від ударів по Києву до 1 лютого, коли в Україні прогнозується значне посилення морозів.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що у Росії може бути бажання призупинити бойові дії, однак шукає, що можна було би продати своєму народу як перемогу.
Президент України Володимир Зеленський переконаний, що Росію можна змусити припинити повномасштабну війну проти України.
Президент США Дональд Трамп заявив, що Україна та РФ мають "хороші шанси" укласти мирну угоду навіть без його посланців Стіва Віткоффа та Джареда Кушнера.