Стильний і дорогий наряд нардепа зі "Слуги народу" привернув увагу відомого фотографа
Головою підкомітету з питань оподаткування доходів фізичних осіб, єдиного соціального внеску та інших нарахувань до фонду оплати праці фінансового комітету Юлії Діденко, яка також є народним депутатом пропрезидентської партії, потрапила в ракурс об'єктива відомого фотографа Яна Доброносова.
Про це повідомляє видання "Апостроф".Нардеп, яка пройшла до парламенту під 32-м номером у списку "Слуга народу" з'явилася на засідання в Раді з сумкою з нової колекції YSL. Повідомляється, що вартість аксесуара становить 1650 Євро на офіційному сайті. Цей "останній писк моди" в Україні можна сьогодні придбати за 48 069 гривень. Також на Діденка були помічені червоні черевики бренду Casadei, ціна яких становить 25200 гривень. У виданні зазначили, що на дане взуття в Україні була аукціонна ціна 12600 гривень.
До слова про моду, нагадаємо, що американський бренд Marc Jacobs для презентації нової колекції Runway Spring 2020 вибрав Україну. Місцем для проведення фотосесії стало місто Кременчук. На одному з фото, опублікованих у соцмережі, зазначено, що для презентації нової колекції бренду була запрошена українська модель Саша Мельничук і її мама, пише ASPI news.
До слова варто нагадати, що італійський будинок моди Gucci, французький модний бренд Louis Vuitton і американську мережу універмагів Saks звинуватили в змові проти співробітників. Як з'ясувалося, що троє колишніх співробітників компаній подали позов до Федерального суду Нью-Йорка, в якому стверджують, що їхні колишні роботодавці змовилися не наймати людей, які менш як шість місяців працювали в одній з цих компаній. Також повідомлялось, що Louis Vuitton придбав один з найбільших в історії алмазів вагою понад 1700 карат.
Україна відмовилася виконати прохання західних партнерів утриматися від атак на російські нафтопереробні заводи, пояснивши це необхідністю зменшити фінансові ресурси Кремля для ведення війни.
Росія заявила про "повне захоплення" Луганської області, проте українська влада наголошує, що бої тривають, а заяви Москви є частиною інформаційної війни.
Українські сили продовжують активну оборону та контрнаступальні дії на південному сході країни, відновивши контроль над значними територіями у Дніпропетровській та Запорізькій областях.
Голова Головного управління розвідки України Кирило Буданов підтвердив, що деякі західні союзники просили Київ тимчасово припинити удари по російських нафтопереробних заводах.
На Олександрівському напрямку російські війська намагаються просунутися, щоб закріпитися й створити так звану «буферну зону» на території Дніпропетровської області. За словами головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, ворог атакує в районах Тернового,
Президент Володимир Зеленський повідомив про серію зустрічей у Дамаску, де відбулися як двосторонні переговори з президентом Сирії Ахмедом аш-Шараа, так і тристоронній формат за участю України, Сирії та Туреччини. Обговорювалися питання безпеки, оборони, енергетики та гуманітарної співпраці.
Керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов заявив, що нинішня політична ситуація в Угорщині та напруженість у відносинах із сусідніми державами є тимчасовими і неминуче зміняться.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що затяжний конфлікт у Ірані може відвернути увагу Вашингтона від війни в Україні та призвести до скорочення військової допомоги, зокрема постачання систем Patriot, які є критично важливими для захисту українського неба.
Володимир Зеленський розповів про зустріч із Вселенським патріархом Варфоломієм, наголосивши, що духовна солідарність має не менше значення, ніж військова чи політична допомога. Президент підкреслив, що Церква здатна об’єднувати людей і надихати їх на боротьбу за свободу та справедливість.
Володимир Зеленський розповів про результати переговорів із президентом Туреччини, підкресливши, що Ердоган демонструє готовність підтримувати Україну як у військовій, так і в дипломатичній площині. Президент України наголосив, що співпраця з Анкарою має стратегічне значення для стабільності регіону та пошуку шляхів до миру.
Україна відмовилася виконати прохання західних партнерів утриматися від атак на російські нафтопереробні заводи, пояснивши це необхідністю зменшити фінансові ресурси Кремля для ведення війни.
Росія заявила про "повне захоплення" Луганської області, проте українська влада наголошує, що бої тривають, а заяви Москви є частиною інформаційної війни.
Українські сили продовжують активну оборону та контрнаступальні дії на південному сході країни, відновивши контроль над значними територіями у Дніпропетровській та Запорізькій областях.
Голова Головного управління розвідки України Кирило Буданов підтвердив, що деякі західні союзники просили Київ тимчасово припинити удари по російських нафтопереробних заводах.