У Києві відбувся брифінг голови ГПУ Руслана Рябошапки (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Автор:
50
последние новости в Украине останні новини в Україні

У п'ятницю, 4 жовтня відбувся брифінг генерального прокурора України Руслана Рябошапки, під час якого він розповів про особливості цьогорічної роботи прокуратури.

Про це передає кореспондентка ASPI з місця події.

Так, глава ГПУ на брифінгу наголосив, що про ефективність роботи органів прокуратури можна буде судити по тих кримінальних справах, над якими працюватимуть, зазначивши, що розслідування цих проваджень буде прозорим і ефективним.

"Справи покажуть, словами переконати нікого не можна", - сказав Руслан Рябошапка, коментуючи питання про те, наскільки прокуратурі можна довіряти, якщо її глава - "100% людина президента".

Також генпрокурор України заявив, що в прокуратурі не будуть анонсувати підозри, обшуки та інші процесуальні рішення, кого б з політичних або громадських діячів це не стосувалося.

"Ми активно працюємо, і в роботі органів досудового розслідування є багато матеріалів щодо високопоставлених осіб, колишніх нардепів і, зокрема, діючих народних депутатів. Вже найближчим часом всі дізнаються деталі", - повідомив глава ГПУ на брифінгу в п'ятницю, 4 жовтня .

Рябошапка заявив, що зараз робиться аудит тих проваджень, які здійснювалися раніше органами прокуратури та Генпрокуратури.

На брифінгу була також порушена тема про ситуацію зі справою компанії Burisma, до складу ради директорів якої раніше входив Хантер Байден, син віцепрезидента США Джо Байдена.

Руслан Рябошапка, відповідаючи на питання про притягнення до відповідальності фігурантів справи компанії повідомив, що в даний момент проходить аудит.

Крім того, він зазначив, що в рамках цієї справи, у прокуратурі ведеться робота над усіма провадженнями, які були вже закриті або розділені. Робиться це для того, щоб в разі раніше ухвалених незаконних рішень, ці справи були переглянуті.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Ілля Ємець та Ігор Уманський здатні реалізовувати довгострокові реформи, але наразі Україна вимагає швидких дій, тому були прийняті рішення про їх звільнення.

16:21, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Нардепи проголосували за трикратну доплату медикам, які працюють з коронавірусними хворими.

16:00, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Верховна Рада сьогодні, 30 березня, під час позачергового засідання підтримала звільнення з посади голови Міністерства фінансів Ігоря Уманського. За звільнення міністра проголосували 249 парламентарів.

15:48, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Міністр охорони здоров'я України Ілля Ємець зможе залишити свій пост голови МОЗ на підставі підтримки його звільнення, розглянутого на позачерговому засіданні парламенту.

15:23, Сьогодні

В Україні з’явилися пункти скринінгу хворих на COVID-19 (Фото)

Автор:
123
последние новости в Украине останні новини в Україні

В Україні з’явилися тимчасові пункти скринінгового медичного сортування хворих на COVID-19

Про це 30 березня повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

Такі пункти з"явилися по всій країні на території лікарень першої хвилі госпіталізації. 

Як розповіли у МОЗ, пацієнти з респіраторними симптомами, які звертаються у заклад охорони здоров’я, проходитимуть первинне скринінгове медичне розподілення ще до входу у приймальне відділення.

У пунктах людям дадуть медичні маски, виміряють температуру, зроблять короткий збір анамнезу на виявлення респіраторних симптомів. 

Ця інформація дозволить медикам розподіляти пацієнтів залежно від ступеню важкості та визначати, куди госпіталізувати.

У МОЗ вважають, що така схема сприятиме зниженню ризиків інфікування на території лікарні для інших пацієнтів.

Нагадаємо, раніше сьогодні Верховна Рада України ухвалила в цілому проєкт постанови № 3281 про звільнення Ігоря Уманського з посади міністра фінансів України.

Крім того, 30 березня Верховна Рада України ухвалила в цілому проєкт постанови №3283 про звільнення Іллі Ємця з посади Міністра охорони здоров’я України.
 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Верховна Рада України дозволила застосовувати для лікування Covid-19 схвалені світовою практикою, але ще не зареєстровані методи, а також зареєстровані в Україні лікарські засоби, в інструкції яких не зазначено лікування Covid-19 (off-label use), при наявності в міжнародній практиці їх доведеної ефективності лікування коронавірусної хвороби.

15:23, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Пандемія коронавірусу змінила звичний світ людей, змусивши більшість самоізолюватись на час карантину. Порожні автомобільні стоянки, закриті аеропорти, автобуси, які простоюють, переповнені човнами берегові причали і тихі вулиці Таймс-сквер.

15:00, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

На держкордоні зафіксовано найнижчий пасажиропотік за останній час.

14:31, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Українські туристи, які сьогодні зранку спільним чартерним рейсом прибули в аеропорт Бориспіль з Індонезії, Балі та Катару, не задоволені умовами безкоштовної примусової обсервації.

12:08, Сьогодні