У Кличка закликали уряд використовувати 30 мільярдів гривень з держрезерву, замість педалювання податкового катка
Політична партія "УДАР Віталія Кличка" закликала владу не педалювати ухвалення скандального законопроєкту №5600 і не закладати надходження від нього в найбільш важливі статті бюджету. Потрібно шукати резерви наповнення бюджету, а не забирати гроші з кишень людей.
Законопроєкт №5600 передбачає суттєве підвищення податкового тиску на малий і середній бізнес і практично безмежне розширення повноважень контролюючих органів. Про це йдеться на офіційному сайті партії "УДАР Віталія Кличка" у вівторок, 28 вересня.
"Уряд заклав в державний бюджет на 2022 рік більш ніж 30 млрд гривень, які можуть бути отримані тільки в разі прийняття законопроєкту №5600. Причому, ці гроші свідомо планується витратити на найбільш важливі статті, такі як охорона здоров'я, культура, авіабудування, розвиток спорту, цифровізація, розвиток стратегічних галузей, оборонно-промислового комплексу і т. д. у випадку, якщо проєкт №5600 не буде прийнятий, ці галузі отримають навіть менше грошей, ніж в поточному році. Це відвертий шантаж з боку влади", - йдеться в заяві.
В "УДАРі" зазначили, що законопроєкт №5600 передбачає суттєве підвищення податкового тиску на малий і середній бізнес і практично безмежне розширення повноважень контролюючих органів. Наслідком стане різке зростання цін на товари та послуги, яке відчують всі українці.
"Потрібно шукати резерви наповнення бюджету, а не забирати гроші з кишень людей. Рахункова палата, проаналізувавши проєкт держбюджету, вже виявила невраховані резерви на суму 32,7 млрд гривень. Ця сума навіть більше, ніж планується отримати від законопроєкту №5600. Але не вимагає збільшення податкового навантаження та посилення репресивних заходів проти малого і середнього бізнесу. "УДАР Віталія Кличка" закликає влада не прокладати дорогу до держбюджету "податковим катком". Проєкт №5600 потрібно було не просто відкласти на наступний пленарний тиждень. З нього потрібно прибрати всі норми, які погіршують життя звичайних українців. Влада повинна усвідомлювати, що не можна досягти розвитку економіки шляхом збільшення фіскального тиску на малий і середній бізнес. Тільки спрощення податкової системи, здешевлення кредитів і реальне поліпшення бізнес-клімату можуть призвести до розвитку підприємництва і, як наслідок, до збільшення бюджетних надходжень", - підкреслили в політсилі.
Нагадаємо, що заступник голови КМДА Ганна Старостенко заявила, що саме Київ був і залишається лідером в прищепної кампанії. За минулий тиждень було проведено щеплення 130700 дозами вакцини. Також ASPI news повідомляло, що, за словами мера столиці Віталія Кличка, киянам та гостям столиці сподобається ще одна дуже хороша зона відпочинку в історичному центрі столиці - оновлена Пейзажна алея. Її реконструкція триває.
Прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков підтвердив проведення другого раунду переговорів в Абу-Дабі 4-5 лютого. Очолить делегацію РФ начальник ГРУ Ігор Костюков.
Президент Володимир Зеленський зазначив, що роботу української делегації на переговорах щодо мирного врегулювання буде скореговано через удар держави-агресора по енергетиці 3 лютого.
Російська пропаганда поширила фейкові обкладинки французьких газет з "критикою Зеленського з боку Заходу". Про це повідомив Центр протидії дезінформації при РНБО України.
Підтримка України стане одним із ключових питань саміту НАТО в Анкарі, який відбудеться 7-8 липня цього року. В Альянсі наголошують, що посилення допомоги Києву є критично важливим для безпеки всього євроатлантичного простору.
Президент України Володимир Зеленський запропонував організувати трьохсторонню зустріч з Росією та США для обговорення територіальних питань, але Кремль досі наполягає на проведенні переговорів у Москві.
Російська агресія проти України та гібридна війна Москви проти Європи продовжують тривати, а кремлівський диктатор Путін продовжує вірити у свою перемогу. І лише спільна готовність до взаємного захисту здатна стримати Росію і забезпечити довгострокову безпеку трансатлантичної спільноти.
Попри всі дипломатичні зусилля США, України та інших крїн Заходу щодо припинення війни, Росія продовжує атаки на українські міста, що свідчить про несерйозність намірів Москви щодо миру. Про це сказав генеральний секретар НАТО Марк Рютте під час виступу у Верховній Раді.
Європейський Союз відправить нашій країні генератори й додаткове енергетичне обладнання, щоб допомогти стабілізувати ситуацію в енергосистемі. Про це 2 лютого, домовилися президент України Володимир Зеленський і президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з командою перемовників напередодні чергового раунду мирних переговорів, який відбудеться 4-5 лютого в Абу-Дабі.
Обстрілами України в ніч на вівторок Росія продемонструвала, що надала пріоритет терору над дипломатією, і тому на неї варто максимально посилити тиск. Про це президент Володимир Зеленський написав у Telegram.
Прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков підтвердив проведення другого раунду переговорів в Абу-Дабі 4-5 лютого. Очолить делегацію РФ начальник ГРУ Ігор Костюков.
Президент Володимир Зеленський зазначив, що роботу української делегації на переговорах щодо мирного врегулювання буде скореговано через удар держави-агресора по енергетиці 3 лютого.
Російська пропаганда поширила фейкові обкладинки французьких газет з "критикою Зеленського з боку Заходу". Про це повідомив Центр протидії дезінформації при РНБО України.
Підтримка України стане одним із ключових питань саміту НАТО в Анкарі, який відбудеться 7-8 липня цього року. В Альянсі наголошують, що посилення допомоги Києву є критично важливим для безпеки всього євроатлантичного простору.