У "Слузі народу" заявили, що Степанов почав власну політичну гру
Міністр охорони Здоров'я Максим Степанов, якого хочуть змістити з посади голови міністерства, за словами заступника голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко, почав будувати політичну кар'єру за своїм сценарієм. За словами Корнієнка, Степанов веде власну політичну гру.
Про це Корнієнко повідомив в етері передачі "Свобода слова" на ICTV у понеділок, 17 травня. Під час виступу він повідомив, що профільний Комітет Верховної Ради нейтрально поставився до передбачуваної відставки Степанова. Члени комітету не дали жодних рекомендацій щодо звільнення міністра охорони здоров'я.
Також Корнієнко повідомив, що після засідання фракції "Слуга народу" частина нардепи переконалася, що Максим Степанов почала вибудовувати свою політичну гру. За словами Корнієнка, В такому випадку Степанову заважати не треба, а треба дати можливість вибудувати свою кар'єру, через те, що він хоче
Крім того, відставка Степанова проходить на тлі провалу вакцинації від COVID-19 в Україні. Він звернув увагу, що вакцинація проходить в країні з "серйозними ямами", які стають, особливо очевидні, у вихідні дні.
"Це дуже чутливе питання в усьому світі. Якщо ти недбало або неефективно робиш маленький шматочок роботи, наприклад, невчасно подзвонив, поїхав або несвоєчасно почав реалізовувати на папері домовленість, яку політично досяг з керівництвом компанії президент України, то ти просто втрачаєш вакцину", — додав перший заступник голови фракції "Слуга народу". Він також визнав, що в Україні не вистачає COVID-вакцин.
Раніше повідомлялося, що міністр охорони здоров'я Максим Степанов не може далі управляти МОЗ, тому, що не зміг знайти взаєморозуміння з нинішнім прем'єр-міністром Денисом Шмигалем, а також не зміг налагодити співпрацю з профільним комітетом парламенту. Про це заявив лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, який також зазначив, що в першу чергу міністр - це політик, і тільки в другу - менеджер.
Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив у відеозверненні, опублікованому 17 Травня, що у 2020 році він взяв на себе відповідальність за всю медичну систему в країні, лікарів, медиків і пацієнтів. Також він боровся за високі зарплати, розвиток медичної галузі, за життя кожного українця. Степанов заявив, що битва ще не програна і все тільки починається.
Також, як повідомляло ASPI news, на думку керівництва країни, Міністерства економіки та інфраструктури продемонстрували неефективність роботи у сферах своєї діяльності. У зв'язку з цим в Україні хочуть змінити голів зазначених відомств.
Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск розкрив перші підсумки переговорів із президентом України Володимиром Зеленським.
Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Сполучених Штатів зумів переконати американський політикум, що Україна здатна не лише стримувати російську агресію, а й досягти стратегічного успіху у війні.
Україна має вагому перевагу перед Росією у можливому переговорному процесі, адже саме Київ найбільше прагне справедливого миру, тоді як Кремль досі не демонструє готовності припинити агресію.
Україна змінила підхід до ураження російської енергетичної інфраструктури, зосередившись на об'єктах, які безпосередньо забезпечують Кремль коштами для ведення війни.
Виконувач обов’язків міністра оборони України Євген Хмара заявив, що Київ більше не діятиме за принципом «удар у відповідь на удар».
Спеціальний представник президента США Стів Віткофф та радник Білого дому Джаред Кушнер уперше можуть відвідати Київ від початку повномасштабної війни.
Президент України Володимир Зеленський провів масштабну нараду з військовим керівництвом держави, присвячену протидії російським балістичним атакам, ситуації на найгарячіших ділянках фронту та посиленню оборонних спроможностей країни.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров виступив із новими різкими заявами щодо можливих переговорів про завершення війни проти України.
Виконувач обов'язків міністра оборони України Євген Хмара заявив, що Київ робить ставку на асиметричну війну, у якій кожен український удар має завдавати Росії збитків, що в десятки разів перевищують витрати на його проведення.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що спеціальні представники президента США Дональда Трампа Джаред Кушнер і Стів Віткофф можуть відвідати Київ уже протягом найближчих двох тижнів.
Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск розкрив перші підсумки переговорів із президентом України Володимиром Зеленським.
Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Сполучених Штатів зумів переконати американський політикум, що Україна здатна не лише стримувати російську агресію, а й досягти стратегічного успіху у війні.
Україна має вагому перевагу перед Росією у можливому переговорному процесі, адже саме Київ найбільше прагне справедливого миру, тоді як Кремль досі не демонструє готовності припинити агресію.
Україна змінила підхід до ураження російської енергетичної інфраструктури, зосередившись на об'єктах, які безпосередньо забезпечують Кремль коштами для ведення війни.