В Офісі президента жорстко прокоментували дискваліфікацію Харлан за відмову потиснути руку росіянці на Чемпіонаті світу
Міжнародна федерація фехтування (FIE) повністю наплювала на українців і заплющила очі на російську агресію, ухваливши рішення про дискваліфікацію Ольги Харлан на чемпіонаті світу в Мілані за відмову тиснути руку суперниці з РФ.
Таким чином, організація ще раз наочно продемонструвала, що далеко не всі у світі засуджують злочини терористичної держави та поділяють життєві цінності. "Вони аплодують, коли вбивають": у Зеленського жорстко відреагували на дискваліфікацію Харлан за відмову тиснути руку росіянці на ЧС
Про це у Instagram заявив Михайло Подоляк. Радник голови ОП підтримав вчинок Харлан, а також підкреслив, що війна в Україні триватиме рівно доти, доки весь світ не усвідомить всю сутність РФ. "Братка" російської кривдниці Харлан служить в армії РФ, на що заплющила очі міжнародна федерація. Сьогодні у нас є ЧС з фехтування у Мілані. Виграє у 1/32 фіналу Ольга Харлан у росіянки. У представниці країни, яка сьогодні веде агресивну війну, вбиває наше цивільне населення, руйнує, ґвалтує все, що хоче, робить... І Ольга не хоче тиснути руку представниці країни, яка є агресором. І що робить міжнародна федерація? Правильно, дискваліфікує саме Харлан, представницю країни, яка хоче, щоб світ жив за певними ціннісними правилами. Тому, коли ви запитуєте, скільки йтиме ця війна, майте на увазі, що вона йтиме стільки, скільки світу знадобиться, щоб усвідомити, що не можна толерантно ставитись до вбивць, не можна їм дозволяти брати участь у змаганнях", – сказав Подоляк.
Він додав, що спроби міжнародних федерацій вдати, що атлети з Росії не винні в нападі своєї країни на Україну, не витримують критики. "Дивіться, до чого це призводить... Ви ж заступилися за спортсменів, мовляв, вони ні в чому не винні. Ні, вони не винні, вони просто аплодують, коли вбивають українських дітей. І це є проблема сучасного світу. Чорне і біле. Потрібно все ж визнати Росію агресором, заборонити їй брати будь-де участь, щоб рекламувати війну", – резюмував радник Єрмака.
Секретар РНБО Рустем Умєров підтвердив, що тристороння зустріч в Абу-Дабі за участі України, США та Росії продовжиться 24 січня.
Україна, США та Росія вже провели першу розмову в рамках перемовин у Абу-Дабі. Про це повідомив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення.
Припинення війни в Україні Вашингтон розглядає насамперед як шлях до економічної стабільності та відновлення ринків. Мир має дозволити союзникам зменшити витрати на озброєння і зосередитися на торгівлі та співпраці.
Європа в багатьох питаннях є пасивною й очікує на рішення США, або ж роз'єднаною, тому що не може вирішити внутрішні суперечки й недомовленості.
Президент України Володимир Зеленський не зміг домовитися про післявоєнне відновлення та гарантії безпеки України на зустрічі з Дональдом Трампом і європейськими лідерами в Давосі.
Президент України Володимир Зеленський наголосив, що ініціатора війни Володимира Путіна досі не заарештували за скоєні злочини проти українського народу і України. Про це глава держави сказав під час виступу на Всесвітньому економічному форумі.
Президент України Володимир Зеленський наголосив, що ініціатору війни Володимиру Путіну вдалося зробити так, що Європа не наважилась конфіскувати російські заморожені активи та повністю їх використати на потреби захисту України.
Президент України Володимир Зеленський покритикував Захід за "згаслі" розмови про далекобійні ракети для України і недостатню протидію обходу санкцій проти РФ, наголосивши, що це "дешевше", ніж витрачатися на порятунок розбитої російськими ударами енергосистеми України.
У Давосі президент України Володимир Зеленський провів зустріч з американським колегою Дональдом Трампом, яку глава держави оцінив як "успішну". Насамперед він відзначив, що переговори дозволили Києву посилити українську систему ППО на тлі жорстоких російських атак.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що президент США Дональд Трамп дійсно здатний завершити російсько-українську війну, оскільки веде на рівних діалог з російським диктатором Володимиром Путіним.
Секретар РНБО Рустем Умєров підтвердив, що тристороння зустріч в Абу-Дабі за участі України, США та Росії продовжиться 24 січня.
Україна, США та Росія вже провели першу розмову в рамках перемовин у Абу-Дабі. Про це повідомив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення.
Припинення війни в Україні Вашингтон розглядає насамперед як шлях до економічної стабільності та відновлення ринків. Мир має дозволити союзникам зменшити витрати на озброєння і зосередитися на торгівлі та співпраці.
Європа в багатьох питаннях є пасивною й очікує на рішення США, або ж роз'єднаною, тому що не може вирішити внутрішні суперечки й недомовленості.