Весняний наступ Кремля: Росія намагається оживити втрачений темп
Російські війська розпочали весняний наступ, намагаючись повернути контроль над ініціативою на фронті. Проте українські сили заявляють, що ворог зазнає значних втрат, а його спроби змінити ситуацію виглядають радше як пропагандистський жест, ніж реальна перевага.
Росія намагається повернути втрачений імпульс на фронті, розпочавши весняний наступ. Аналітики зазначають, що Кремль прагне продемонструвати силу після серії невдач, але українські військові наголошують: атаки ворога не приносять стратегічних результатів, а втрати РФ лише зростають.
Весняний наступ Росії став черговою спробою Кремля довести світові та власному населенню, що армія здатна до масштабних операцій. За повідомленнями Focus, Москва прагне відновити втрачений імпульс після низки невдач на фронті, які призвели до падіння морального духу та зростання критики всередині країни.
Українські військові наголошують, що атаки ворога не мають стратегічного значення. Попри збільшення кількості обстрілів та спроб прориву, лінія фронту залишається стабільною, а втрати російської армії лише зростають. Аналітики додають, що Кремль використовує наступ як інструмент пропаганди, намагаючись показати «перемоги» там, де їх фактично немає.
Водночас міжнародні експерти зазначають, що Росія намагається компенсувати провали минулих місяців і створити картину «наступальної потуги». Проте реальність свідчить про інше: українська армія утримує позиції, а технологічні переваги, зокрема використання дронів та сучасних систем ППО, роблять російські атаки дедалі менш ефективними.
Таким чином, весняний наступ Кремля виглядає радше як спроба психологічного тиску, ніж реальна зміна ситуації на фронті. Україна продовжує тримати оборону, демонструючи, що стратегічна перевага залишається на її боці.
Президент України Володимир Зеленський у річницю масового вбивства українських військовополонених в Оленівці заявив, що Росія залишається державою, яка повністю зневажає людське життя.
Президент США Дональд Трамп останніми тижнями значно переглянув своє ставлення до України та Володимира Зеленського.
Президент України Володимир Зеленський повідомив про результати зустрічі з президентом США Дональдом Трампом в Овальному кабінеті Білого дому.
Адміністрація президента США Дональда Трампа опинилася в центрі гострого конфлікту з демократами через положення нового санкційного законопроєкту проти Росії.
Російська армія змінила підхід до нанесення масованих ракетних атак, прагнучи максимально ускладнити роботу української протиповітряної оборони.
Війна Росії проти України не може вважатися завершеною, доки держава не відновить свою територіальну цілісність у міжнародно визнаних кордонах 1991 року.
Колишній посол США в Росії Майкл Макфол заявив, що лише президент Сполучених Штатів Дональд Трамп сьогодні має реальні важелі впливу на російського лідера Володимира Путіна.
Співзасновник і головний конструктор компанії Fire Point Денис Штілерман заявив, що після завершення випробувань двигуна перші тестові пуски можуть розпочатися вже найближчими місяцями, а в перспективі нова зброя дозволить діставати військові об'єкти на території Росії, включно з районом Москви.
У російських силових колах обговорюють можливість запровадження воєнного стану після виборів до Державної думи.
Сполучені Штати під час засідання Ради Безпеки ООН закликали Україну та Росію скористатися можливістю для досягнення справедливого миру й припинення бойових дій.
Президент України Володимир Зеленський у річницю масового вбивства українських військовополонених в Оленівці заявив, що Росія залишається державою, яка повністю зневажає людське життя.
Президент США Дональд Трамп останніми тижнями значно переглянув своє ставлення до України та Володимира Зеленського.
Президент України Володимир Зеленський повідомив про результати зустрічі з президентом США Дональдом Трампом в Овальному кабінеті Білого дому.
Адміністрація президента США Дональда Трампа опинилася в центрі гострого конфлікту з демократами через положення нового санкційного законопроєкту проти Росії.