Зеленський обговорив зі Шмигалем прискорення надходженнь в Україну заморожених російських активів
Президент України Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час наради в понеділок узгодили позиції щодо того, як наблизити реальне надходження заморожених російських активів у межах рішення G7 про виділення Україні 50 млрд доларів цих коштів.
"Ми обговорили кілька важливих практичних нюансів щодо використання російських активів, які заблоковані партнерами. Є рішення G7 про 50 млрд доларів для України від використання російських активів, і зараз ми опрацьовуємо з партнерами в Європі та Америці конкретну реалізацію. Узгодили сьогодні нашу позицію з приводу того, як наблизити реальне надходження коштів", - заявив Зеленський у відеозверненні.
Це те, за словами глави держави, що "критично важливо для України і може нас посилити саме в цьому осінньо-зимовому сезоні". Зеленський і Шмигаль також опрацювали порядок роботи на поточний місяць, а саме - необхідні рішення та домовленості, яких очікують у відносинах із партнерами, насамперед у Європі. "Зараз у нас нове надходження від Сполучених Штатів - 3,9 млрд доларів надійшли на казначейський рахунок. Вдячний партнерам за підтримку. Ми також працюємо з Євросоюзом, щоб уже в серпні отримати необхідні Україні майже 4 млрд євро допомоги", - підсумував президент.
Російський диктатор Володимир Путін кардинально змінив свою риторику щодо війни проти України після невдалих контактів із президентом США Дональдом Трампом.
Президент Володимир Зеленський заявив про підготовку масштабного оновлення кадрової політики у Силах оборони.
Призначення Михайла Драпатого новим головнокомандувачем Збройних сил України може стати шансом для Києва змінити ситуацію на фронті.
Новопризначений в.о. міністра оборони Євген Хмара поділився подробицями своєї першої розмови з новим головнокомандувачем Михайлом Драпатим.
Президент Володимир Зеленський провів переговори з послом США при НАТО Метью Вітакером та високопосадовцями Альянсу, під час яких сторони обговорили збільшення постачання ракет для систем Patriot, запуск виробництва американських комплексів в Україні та нові спільні оборонні проєкти між Києвом і Вашингтоном.
Президент Володимир Зеленський зустрівся зі спеціальними представниками президента США Дональда Трампа, щоб обговорити післявоєнне відновлення України, залучення американських інвестицій та реалізацію стратегічних економічних проєктів.
У Північноатлантичному альянсі прокоментували призначення генерал-майора Михайла Драпатого на посаду головнокомандувача Збройних сил України.
Президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна отримує дедалі більше непрямих сигналів від людей із найближчого оточення Володимира Путіна.
Президент Володимир Зеленський окреслив пріоритети для оновленого керівництва сектору оборони, наголосивши, що Україна має не лише зміцнювати захист, а й нарощувати наступальні можливості.
Президент Володимир Зеленський після призначення генерал-майора Михайла Драпатого головнокомандувачем Збройних сил України оголосив про початок нового етапу модернізації української армії.
Російський диктатор Володимир Путін кардинально змінив свою риторику щодо війни проти України після невдалих контактів із президентом США Дональдом Трампом.
Президент Володимир Зеленський заявив про підготовку масштабного оновлення кадрової політики у Силах оборони.
Призначення Михайла Драпатого новим головнокомандувачем Збройних сил України може стати шансом для Києва змінити ситуацію на фронті.
Новопризначений в.о. міністра оборони Євген Хмара поділився подробицями своєї першої розмови з новим головнокомандувачем Михайлом Драпатим.