Зеленський перевірив міст, на ремонт якого главі Дніпра Філатову був відведений часовий термін

Президент України Володимир Зеленський ознайомився з ремонтними роботами, виконаними на Новому мосту в місті Дніпро, де раніше зустрічався з главою міської адміністрації Борисом Філатова, з дорученням здійснити ремонт об'єкта в певний часовий інтервал.
Про це повідомив Офіс президента України в суботу, 14 вересня.
В ході перевірки президентом України був констатований факт закінчення ремонту на переправі, однак без затвердження безпеки для експлуатації даного об'єкта експертами, про завершення ремонту говорити рано.
"Пан мер надасть мені особисто матеріали, я звернуся до спеціальної комісії, і нехай приїжджає комісія і приймає", – сказав Глава держави журналістам під час огляду мосту.
Перед цим ректор Придніпровської державної академії будівництва та архітектури Микола Савицький повідомив Президенту, що міст відкрили для проїзду автомобільного транспорту, проте залишаються питання щодо його опорних конструкцій, стан яких невідомий, і це потенційно може становити небезпеку.
Вчені відзначили, що ремонтні роботи на мосту були виконані згідно з проєктними документами, а для більш точної оцінки безпеки об'єкта потрібно провести додаткові дослідження.
Президент України зі свого боку висловив розчарування тим, що зараз немає ніяких серйозних експертних висновків про безпеку мосту.
"Тому я розберуся, я побачу якість", – зазначив він.
"Я хочу отримати висновки комісії. Там люди їздять, тобто міст відкритий. А якщо там дійсно є помилки, хтось провалиться? Не хочу ні на кого наговорювати — я хочу побачити ", - також підкреслив президент України.
Також на вимогу Глави держави мер міста пообіцяв здійснити косметичний ремонт тих елементів моста, які були реконструйовані.
"Зробити добре? Зробимо", – сказав Борис Філатов.
Президент США Дональд Трамп поділився новими подробицями своїх телефонних переговорів із президентом України Володимиром Зеленським та Володимиром Путіним. Глава Білого дому визнав, що Україна вкрай потребує систем протиповітряної оборони, і вкотре підтвердив, що розчарований ватажком Кремля.
Під час телефонної розмови президентів України та США Дональд Трамп пообіцяв розібратися, чи справді була призупинена військова допомога Києву. Про це повідомило Axios із посиланням на обізнані джерела.
Президент України Володимир Зеленський провів телефонні переговори з президентом Дональдом Трампом. Про це український лідер повідомив у Telegram.
Федеральний канцлер Німеччини Фрідріх Мерц вважає, що існує зв’язок між телефонною розмовою глави Росії Володимира Путіна з президентом США Дональдом Трампом і подальними масованими ударами по Україні. Про це заявив речник уряду Штефан Корнеліус на брифінгу у Берліні, повідомило Tagesschau.
Росія не збирається припиняти війну проти українського народу. Про це сказав речник Кремля Дмитро Пєсков на брифінгу.
Майбутнє сучасної війни будується в Україні, яка після більш ніж 3 років війни з Росією перетворилася на фабрику зброї, яка переосмислює поле бою. Про це п овідомило Bloomberg.
Нічний обстріл України, який здійснила Росія, став одним із найбільш масштабних повітряних ударів, демонстративно значний та цинічний удар. Про це заявив президент Володимир Зеленський.
На тлі скорочення поставок зброї від США Україна тепер змінює тактику. Як повідомило Politico, посилаючись на свої джерела, Київ планує попросити Вашингтон дозволити Європі закупити американську зброю для України.
Новини про призупинення допомоги для України від Сполучених Штатів Америки вказують Європі на необхідність нарощення ВПК – "не тільки на рівні Євросоюзу, а й цілого континенту". Можливості українського оборонного виробництва теж мають збільшитись.
Президент США Дональд Трамп поділився новими подробицями своїх телефонних переговорів із президентом України Володимиром Зеленським та Володимиром Путіним. Глава Білого дому визнав, що Україна вкрай потребує систем протиповітряної оборони, і вкотре підтвердив, що розчарований ватажком Кремля.
Під час телефонної розмови президентів України та США Дональд Трамп пообіцяв розібратися, чи справді була призупинена військова допомога Києву. Про це повідомило Axios із посиланням на обізнані джерела.
Президент України Володимир Зеленський провів телефонні переговори з президентом Дональдом Трампом. Про це український лідер повідомив у Telegram.