Зеленський звільнив 46 керівників райадміністрацій у 12 областях України
Президент України Володимир Зеленський підписав укази про звільнення десяти голів районних державних адміністрацій в Кіровоградській області, п'яти - у Львівській, Луганській, Сумській та Черкаській, чотирьох - у Тернопільській, трьох - у Закарпатській і Рівненській, двох - у Житомирській і Полтавській, і одного - в Одеській і Хмельницькій областях.
Відповідні укази №№101 / 2019 рп - 146/2019 рп датовані 9 липня і опубліковані на офіційному сайті глави Української держави.
Зокрема, звільнені голови Бердичівської і Черняхівської райадміністрацій Житомирської області, Виноградівської, Тячівської і Хустської райадміністрацій Закарпатської області, Дрогобицької, Жовківської, Кам'янка-Бузької, Пустомитівської і Турківської райадміністрацій Львівської області.
Також звільнені голови Гайворонської, Знам'янської, Маловисківської, Новгородківської, Новомиргородської, Олександрівської, Онуфріївської, Петрівської, Світловодської та Устинівської райадміністрацій Кіровоградської області.
Крім того, звільнені голови Біловодської, Новопсковської, Попаснянської, Сватівської і Старобільської райадміністрацій Луганській області, глава Болградської райадміністрації Одеської області, голови Велікобогачської і Кобеляцької райадміністрацій Полтавської області, голови Володимирецької, Дубровицької та Зарічненської райадміністрацій Рівненської області.
Звільнено голів Великописарівської, Глухівської, Краснопільської, Охтирської та Сумської райадміністрацій Сумської області, Борщівської, Зборівської, Теребовлянської та Тернопільської райадміністрацій Тернопільської області, Волочиської райадміністрації Хмельницької області, а також Каменської, Монастирщенської, Чигиринської, Чорнобаївської та Шполянської райадміністрацій Черкаської області.
Спецпосланець президента США Стів Віткофф разом із Джаредом Кушнером планують прибути до України вже у серпні.
Прем'єр-міністр України Сергій Корецький доручив провести загальнонаціональну перевірку всіх укриттів цивільного захисту, щоб гарантувати їхню справність і безперешкодний доступ для населення.
Президент США Дональд Трамп дедалі прихильніше оцінює президента України Володимира Зеленського після тривалого періоду напружених відносин.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що російська армія заплатила безпрецедентну ціну за повномасштабне вторгнення в Україну.
Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв заявив, що Росія нібито наблизилася до одного з найважливіших етапів війни проти України.
Після того як під час чергової масованої атаки Росії крилата ракета порушила повітряний простір Польщі, міністр закордонних справ України Андрій Сибіга невідкладно провів телефонні переговори з очільником польської дипломатії Радославом Сікорським.
Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що найближчі сто днів можуть стати переломним етапом у російсько-українській війні.
Українська кампанія із системного ураження російської паливної інфраструктури завдала Кремлю одного з найболючіших економічних ударів від початку повномасштабної війни.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що за попередніми даними російські війська під час атаки на селище Радушне у Дніпропетровській області використали балістичну ракету північнокорейського виробництва.
Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск розкрив перші підсумки переговорів із президентом України Володимиром Зеленським.
Спецпосланець президента США Стів Віткофф разом із Джаредом Кушнером планують прибути до України вже у серпні.
Прем'єр-міністр України Сергій Корецький доручив провести загальнонаціональну перевірку всіх укриттів цивільного захисту, щоб гарантувати їхню справність і безперешкодний доступ для населення.
Президент США Дональд Трамп дедалі прихильніше оцінює президента України Володимира Зеленського після тривалого періоду напружених відносин.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що російська армія заплатила безпрецедентну ціну за повномасштабне вторгнення в Україну.