Батько переможця Ломаченка назвав Кличка майбутнім президентом зі словами "Слава Україні!"

ср, 02/10/2021 - 19:59
последние новости в Украине останні новини в Україні

Батько і тренер абсолютного чемпіона світу в легкій вазі боксера Теофімо Лопеса передав привіт братам Кличкам і всім українцям. Також Лопес старший крикнув "Слава Україні" і випив за президентство Кличка.

Про це повідомляє видання "Чемпіон". Подія сталася в США під час вечері Теофімо Лопеса з юристом Миколою Ковальчуком, який раніше працював адвокатом Олександра Усика, а тепер виконує ті ж функції у співпраці з Василем Ломаченком.

"Коли будемо в Україні Побачимося, друзі. Я люблю вас! - зазначив Лопес. Після цього він підняв келих з вином і запропонував тост: "за майбутнього президента України – Кличко!", після чого "Viva Ukraine! (Слава України!)".

Нагадаємо, український боксер Василь Ломаченко несподівано програв американцеві Теофімо Лопесу в бою за звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі. Після 12 проведених раундів судді віддали одноголосну перемогу Лопесу - 116:112, 119:109, 117:111.

Раніше повідомлялося, що український суперважкоатлет Володимир Кличко увійшов до Міжнародної зали боксерської слави. Офіційна церемонія включення відбудеться 14 червня 2021 року в Канастоті.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
последние новости в Украине останні новини в Україні Спорт

Медаль завоювала каратистка Анжеліка Терлюга. У фінальному двобої вона поступилася спортсменці з Болгарії Івет Горановій.

15:32, Сьогодні