Україна за один олімпійський день стала володарем чотирьох медалей: список імен переможців

ср, 08/04/2021 - 18:38
последние новости в Украине останні новини в Україні

"4/4" або чотири медалі виграла Україна на Олімпіаді-2020 в Токіо протягом середи, 4 серпня. Більше цього нагород в цьому "букеті" перемог, здобули наші борці.

ASPI news нагадає імена переможців, які увійшли до літопису спортивної України на Іграх-2020. Так, український борець Жан Беленюк приніс Україні першу золоту медаль на Олімпійських Іграх в Токіо. Він виграв 4 серпня в угорського спортсмена Віктора Лорінча. Український спортсмен і народний депутат від президентської партії "Слуга народу" Жан Беленюк з рахунком 5:1 здобув перемогу в угорця Віктора Лорінча.

Також 4 серпня українські плавчині Марта Федина та Анастасія Савчук стали бронзовими призерами Олімпіади. Синхроністки розіграли медалі у змаганнях дуетів у середу, 4 серпня.

Дует:

1. Світлана Ромашина-Світлана Колесніченко (ОКР) – 195,9079

2. Хуан Сюэчэнь – Сунь Вэньянь (Китай) – 192,4499

3. Марта Федина-Анастасія Савчук (Україна) – 189,4620

Крім того, українська спортсменка Ірина Коляденко 4 серпня виграла сутичку у суперниці з Латвії. Борчиня Ірина Коляденко перемогла латвійську спортсменку Анастасію Григор'єву з рахунком 3:1 і взяла бронзу в змаганнях з вільної боротьби у ваговій категорії до 62 голограм. Напередодні Українка дійшла до півфіналу Олімпіади в Токіо. Таким чином, завдяки цій перемозі Україна отримала одинадцяту медаль на Олімпійських іграх-2020 в Токіо.

Також відомо, що у фіналі Олімпіади-2020 22-річний український борець греко-римського стилю із Запоріжжя Парвіз Насібов завоював срібну медаль. Спортсмен поступився у фінальній сутичці на Олімпійських Іграх в Токіо чемпіону Азії 2019 року Мохаммаду Резу Гераю з Ірану.

Раніше повідомлялося, що Анна Рижикова поділилася емоціями та враженнями від виступу на Олімпійських іграх-2020 в Токіо. Українська легкоатлетка в бігу на 400 метрів з бар'єрами опинилася на 5 місці.

Також повідомлялося, що український легкоатлет Назар Коваленко обурений відстороненням його від участі в змаганнях 5 серпня через зволікання в алгоритмі здачі антидопінгового тесту. Українець заявив, що мова йде про те, що тест він здав в короткий термін, а не в 63-денний період, як припускає протокол.