2 грудня у світі відзначають Міжнародний день боротьби за скасування рабства

Сьогодні, 2 грудня, рівно 70 років тому за рішенням Генеральної Асамблеї ООН була прийнята Конвенція про боротьбу з торгівлею людьми та з експлуатацією проституції третіми особами.
Так, в 1949 році Генеральна Асамблея ООН прийняла "Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми та з експлуатацією проституції третіми особами" (Резолюція № 317 (IV)).
Для України документ набув чинності 15 лютого 1955 року, пише Укрінформ.
Міжнародний день боротьби за скасування рабства був введений для протидії щодо торгівлі людьми, сексуальної експлуатації, використання дитячої праці, а також шлюби з примусу, продажу наречених, передача у спадок вдів і насильницьке вербування дітей для використання їх у збройних конфліктах
За даними ООН, сьогодні у світі близько 40,3 млн осіб є жертвами сучасних форм рабства, включаючи 24,9 млн жертв примусової праці та 15,4 млн жертв примусових шлюбів. За оцінками експертів, щорічно майже 2 млн осіб стають "живим товаром".
В одній зі шкіл міста Дніпро учень написав на дошці прощальну записку і пішов, залишивши всі речі в навчальному закладі.
В межах Дніпровської міськлікарні №6 у приміщенні інженерної споруди поліція знайшла тіло чоловіка віком близько 50 років.
Серед країн, які очолюють світовий рейтинг за кількістю пацієнтів, що страждають на кір, Україна, Конго, Ліберія, Мадагаскар і Сомалі.
В столиці 23-річний місцевий мешканець задушив пенсіонерку та запросив на місце злочина жінку, погрожуючи і їй вбивством.