Депутатам пропонують залишити для голосувань тільки один день пленарного тижня

2 січня 2020, 16:38
35
последние новости в Украине останні новини в Україні

Законопроект №2691 внесли в парламент керівник "Слуги народу" і його колеги по фракції.

У Верховній раді зареєстровано законопроект про зміни до Регламенту парламенту, яким пропонується голосувати на пленарному тижні тільки в четвер.

Законопроект №2691 внесли в парламент керівник фракції "Слуга народу" Давід Арахамія і інші депутати з цієї фракції.

Запропонованими змінами визначається, що в дні проведення пленарних засідань щотижня, як правило: у вівторок та середу буде проводитися обговорення законопроектів за процедурою першого, другого або третього читання; в четвер – голосування.

Також законопроектом визначається, що при розгляді законопроектів у другому читанні Верховна рада проводить голосування по кожній пропозиції, поправці, щодо якої було ухвалено рішення про попередню підтримку не менше ніж однією третиною голосів.

Крім того, голосування за враховані головним комітетом пропозиції, поправки буде проводитися після завершення голосування по відхиленим головним комітетом пропозицям, поправкам. При цьому не допускатиметься внесення ідентичних пропозицій і поправок до законопроекту.

Також пропонується визначити, що до порядку денного сесії Верховної Ради будуть включатися позачергово без голосування законопроекти, визначені президентом як невідкладні.

Нагадаємо, що комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній раді ухвалити законопроект, який внесе кримінальну відповідальність за кнопкодавство. Про це заявив голова комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський.

"Ми повинні затвердити поправки, враховані підкомітетом, які запропоновані в таблиці. 13 – "за". Рішення прийнято. Ми повинні проголосувати і затвердити висновки комітету і прийняти законопроект 2148 у другому читанні і в цілому. Хто за це рішення? 13 – "за". 6 утрималися. Рішення прийнято", – сказав Монастирський.

Раніше повідомлялося, що 18 жовтня Верховна рада України ухвалила закон "Про внесення змін до закону України "Про запобігання корупції" щодо викривачів корупції.

Законом визначено правовий статус викривачів корупції, їхні права та гарантії захисту, забезпечені умови для розкриття інформації про корупцію. Зокрема, документом запроваджується виплата викривачу корупції винагороди у вигляді 10 відсотків від грошового розміру предмета корупційного злочину або від завданих державі збитків після винесення обвинувального вироку суду, але не більше трьох тисяч мінімальних заробітних плат, встановлених в момент скоєння злочину.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

У Вінниці Служба безпеки України затримала держінспектора податкової за пропозицію тисячі доларів хабаря співробітнику спецслужби за фальсифікацію матеріалів кримінальної справи відкритої проти нього.

17:16, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Президент України Володимир Зеленський закликав Кабінет міністрів передати нерозмитнений контейнер з іграшками до дитячих будинків, лікарень та дітям українських військових.

16:37, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Екснардеп стверджує, що невідомі навмисно пошкодили їй ногу.

16:25, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

В Україні з першого квітня 2020 року вводиться електронний лікарнянй.

16:15, Сьогодні

КМДА: у Києві не виявлено жодного випадку коронавірусу

28 січня 2020, 17:44
2
последние новости в Украине останні новини в Україні

У столиці не виявлено жодного випадку нового коронавірусу 2019-nCoV. 

Про це 28 січня повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час брифінгу.

"Місто повністю готове і технічно, і технологічно надавати кваліфіковану медичну допомогу. Звертаюся до киян із проханням не займатися самолікуванням і при виявленні симптомів захворювання звертатися до сімейного лікаря телефоном, аби знизити рівень поширення хвороби", – сказав Поворозник.

Поворзник нагадав про рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я, згідно з якими основними клінічними ознаками та симптомами, про які повідомляли у зв’язку із новим коронавірусом, є гарячка, утруднене дихання та рентгенограма грудної клітки, що показує двосторонні інфільтрати легень.

Раніше у КМДА повідомили, що Київ готовий до будь-яких викликів, пов’язаних із респіраторно-вірусними інфекціями.
 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Київ»
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

До кінця доби 28 січня у столиці утримається туман, видимість 200-500 м. Удень 29 січня очікуються пориви вітру 15-18 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).

17:23, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

Натискати кнопки необхідно весь час, поки триває процедура волевиявлення. Таким чином, це унеможливлює голосування за когось.

16:33, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

Київ готовий до будь-яких викликів, пов’язаних із респіраторно-вірусними інфекціями. 

16:28, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

У Києві поліцейські затримала школярок, які "замінували" два навчальних заклади. Розпочато кримінальне провадження.

15:39, Сьогодні