Лишь 13% молодежи Украины интересуются политикой

Автор:
681
последние новости в Украине останні новини в Україні

"Недоверие и пренебрежение к украинским политикам - это мощная идея, которая объединяет молодежь во всех без исключения регионах Украины. Всего в нашем исследовании мы видим, что молодежь во многих вопросах достаточно часто дезориентированным и порой даже дезинформирована (в частности, по интеграции в ЕС и НАТО) ", - отметила директор ЦНЕ Алена Гетьманчук.

По данным опроса, только треть молодежи (29%) доверяет ЕС, почти столько же (28%) не доверяет и 31% - ни доверяет, и не доверяет.

"Соответственно, список требований украинской молодежи в правительство возглавляет борьба с преступностью и коррупцией - 70% респондентов считают, что правительство должно заниматься прежде всего этим. Вторую и третью строчку в списке требований к правительству занимают экономический рост (68%) и сокращение безработицы (66%) ", - рассказала заместитель директора ЦНЕ Екатерина Зарембо.

Опрос показал, что большинство молодых украинцев (61%) считает, что именно Россия несет ответственность за разжигание вооруженного конфликта на Востоке Украины.

На Украину такую ​​ответственность возлагают только 5%.

Однако стоит заметить, что именно на Юге и Востоке количество тех, кто не ответил на этот вопрос фактически рекордное - 51% и 58% соответственно.

Среди самых больших страхов молодых украинцев - коррупция (37%) и война в регионе или в мире (36%), серьезные проблемы со здоровьем (34%) и социальная несправедливость и безработица (32%).

Опрос был проведен в июле-августе 2017 года.

Выборка составляет 2000 респондентов в возрасте 14-29 лет и является репрезентативной населению Украины этой возрастной группы (без учета населения АР Крым и неподконтрольных территорий Донецкой и Луганской областей). Теоретическая погрешность не превышает 2,2%.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

В Україні останні 20 років відбувався неконтрольований "дерибан" землі, коли младоолігархи усіма правдами і неправдами намагалися отримати державні землі, особливо в заповідниках і заказниках з унікальною природою, для будівництва своїх розкішних будинків. Вважалося престижним, якщо у вас навколо палацу буде пара десятків гектарів живої природи з річками і озерами, як, наприклад, у президента-втікача Віктора Януковича у Межигір'ї.

20:02, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Володимир Зеленський звернувся до мешканців Києва та Кривого Рогу. Президент України зворушливо привітав їх з днем міста.

15:55, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

30 травня у заказнику «Козинський» у Конча-Заспі «тітушки» влаштували проплачену «акцію». Активісти ГО «Зелена хвиля», які довели до ладу захаращені та засмічені місцевими мешканцями землі заказника, вважають, що «тітушок» замовив депутат Обухівскої райради Київської області Володимир Тимченко.

30 травня, 11:05
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Кілька років тому громадські активісти та екологи відновили рекреаційну зону на території колишнього стихійного сміттєзвалища в заказнику "Козинський". Також тут з нуля облаштували прогулянкові зони та поля для професійного заняття гольфом, на яких можна проводити офіційні змагання.

 
29 травня, 18:57

Дубінський і Ткаченко оголосили рішення щодо участі у виборах мера Києва

Автор:
981
последние новости в Украине останні новини в Україні

Олександр Ткаченко і Олександр Дубінський заявили про готовність взяти участь у праймеріз «Слуги народу». Нардепи готові боротися за крісло мера Києва. 

Обидва записали відеозвернення до киян. Ролики 31 травня було опубліковано у Facebook.

Ткаченко зазначив, що вирішив піти на вибори, оскільки побачив багато проблем у місті. Він вважає, що багато речей потрібно виправляти та робити життя киян краще. 

Олександр Дубінський своє бажання взяти участь в праймеріз пояснив різкіше. Нардеп «втомився від туєвого Києва при Туєвому мері».

Дубінський і Ткаченко це не єдині кандидати на посаду. Микола Тищенка та Олександр Качура також можуть претендувати на місце голови столиці. Президент Володимир Зеленський ще не робив заявив, чию кандидатуру підтримає на виборах від своєї політсили. 

Наразі найбільшу підтримку киян має діючий мер. Соцопитування показують, що Віталій Кличко перемагає зі значним відривом.    

Раніше ASPI news повідомило, опублікувало декларацію Миколи Тищенка. Виборців були шоковані його статками. Також стало відомо, що Олександр Дубінський не вказав у декларації про доходи дані щодо своєї дружини. 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Леонід Кравчук, перший президент України, прокоментував здачу ядерної зброї. Він оцінив рівень компенсації.

19:43, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Микола Тищенко володіє торговельними марками кількох ресторанів. Заступник голови фракції «Слуга народу» показав декларацію за 2019 рік.

19:02, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

На могилі сина екс-президента України Віктора Януковича встановили сигналізацію. Російські журналісти поспілкувалися з доглядачем цвинтаря Денис Федотов.

18:04, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Андрій Єрмак, керівник Офісу президента України, опублікував декларацію за 2019 рік. В основному він отримав доходи від підприємницької та адвокатської діяльності.

15:17, Вчора