МОЗ виступає за більш доступні громадські туалети

Автор:
16
последние новости в Украине останні новини в Україні

Міністерство охорони здоров'я виступає за заборону омолоджувальної обрізки дерев і більш доступні громадські туалети.

Про це йдеться в повідомленні міністерства.

"Так звана омолоджуюча обрізка дерев на територіях населених місць буде заборонена. Така обрізка зменшує розмір крони дерева і погіршує процес очищення повітря і значно зменшує площу затінених територій. Раз у 5 років потрібно проводити інвентаризацію стану дерев", - йдеться в ньому.

Також пропонується зробити більш доступними громадські туалети, оптимальна відстань між туалетами має бути до 700 м, в людних місцях до 300 м.

Наголошується, що в кожному туалеті повинен бути обладнаний стіл для сповивання немовляти і повинен бути забезпечений доступ до питної води.

Крім того, МОЗ пропонує заборонити вигрібні ями і підключити дворові туалети до місцевих очисних споруд.

"Також є вимоги до розміщення місцевих очисних споруд. Вони повинні бути віддалені від меж земельних ділянок навчальних та лікувально-профілактичних закладів, стін житлових та громадських будівель і споруд, майданчиків для ігор дітей та відпочинку населення, урізів водоймищ на відстань відповідно до висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Відстань між місцевим очисним спорудженням та криницею має становити не менше 50 м", - зазначено в повідомленні.

Крім того, МОЗ пропонує заборонити спалювати траву і листя, так як при їх спалюванні в повітря потрапляють діоксини і отруйні гази, які впливають на імунну систему.

Також пропонується заборонити посипати дороги піском та сіллю, так як сіль забруднює грунт, шкодить зеленим насадженням, а також псує взуття.

У свою чергу торгові підприємства обов'язково повинні прибирати від снігу прилеглу територію в радіусі не менше 5 м.

Крім того, нові норми передбачають обов'язкове встановлення урн для сміття на тротуарах не менш ніж кожні 60 м, а також зобов'язали встановлювати окремі контейнери для сортування сміття (для пластику, скла, металу, паперу та органіки).

Нагадуємо, МОЗ хоче встановити максимальний рівень нікотину і смол в сигаретах.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про створення Ради з питань розвитку вищої освіти. Також він визначив завдання для Кабінету міністрів України, які необхідно виконати для поліпшення якості освіти в країні.

18:16, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Ірина Венедіктова, будучи т.в.о. директора ДБР, та її тодішні заступники Олександр Бабіков і Олександр Соколов перевищили свої повноваження, ініціювавши розслідування щодо картин Петра Порошенка. Адвокат Порошенка Ігор Головань повідомив подробиці.

18:05, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Під КМДА 3 червня пройшла акція зооактивістів, які вимагали відставки в.о. директорки КП "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" Оксани Кошак. Активісти протестували проти евтаназії бездомних тварин та тварин-інвалідів, а також проти припинення безкоштовної стерилізації.

17:53, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Жінка тривалий час у київському метрополітені просить гроші, щоб «поїхати додому». Її знову побачили на станції метро Золоті Ворота.

17:48, Сьогодні

Уряд вніс до Ради кандидатури трьох нових міністрів: хто може отримати посади

Автор:
16
последние новости в Украине останні новини в Україні

Кабінет міністрів України зареєстрував у Верховній Раді проєкти постанов про призначення нових міністрів екології, культури, а також нового віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

У Верховній Раді зареєстровано проекти постанов про призначення нових міністрів екології, культури, а також нового віце-премьера з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Про це повідомляється в переліку надходжень законопроєктів на сайті Верховної Ради.

Міністром культури та інформаційної політики Кабмін пропонує парламенту призначити народного депутата від "Слуги народу" Олександра Ткаченка. На посаду міністра охорони навколишнього середовища та природних ресурсів пропонується кандидатура Романа Абрамовського, який зараз є заступником міністра в Мінекоенерго. Віце-прем'єром з питань євроатлантичної інтеграції пропонується призначити Ольгу Стефанішину, яка є гендиректором урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції. Вадима Пристайко, який займає зараз посаду віцепрем'єра, пропонується звільнити. Відповідні проєкти постанов зареєстровані у парламенті під номерами 3583, 3584, 3585 та 3586.

Нагадаємо, в "Слузі народу" підтримали кандидатуру Ткаченка на посаду голови Мінкультури. Раніше ASPI news повідомляло про зміст декларації, яку Олександр Ткаченко і його дружина Ганна подали. Зазначений в ній і дохід, який приніс Ткаченку телеканал "1+1".

последние новости в Украине останні новини в Україні
Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Посол Ізраїлю Йоель Ліон закликав Україну закріпити визначення антисемітизму в законодавстві. Міжнародний альянс пам'яті Голокосту (IHRA) розробив відповідне визначення, яке покликане допомогти в боротьбі з антисемітизмом.

19:11, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Адвокат Петра Порошенка у справі про 43 картини Ігор Головань пояснив, чим керувалося керівництво ДБР, приймаючи рішення про штурм Музею Гончара. Він показав документ, який став приводом “рятувати докази”.

18:36, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Андрій Єрмак, керівник Офісу президента, висловився щодо процесу обміну громадянами між Україною, ОРДЛО та Росією. Наразі рух у цьому напрямку заблоковано.

18:21, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Адвокати п’ятого президента Петра Порошенка провели пресконференцію щодо кримінальної справи про колекцію картин, які нині арештовані в Музеї Гончара. Юрист Ілля Новіков прокоментував матеріали справи і фаховий рівень слідчих ДБР.

17:12, Сьогодні