У мережі опублікували фото характеристики військової медсестри Яни Дугар

13 грудня 2019, 14:10
53
последние новости в Украине останні новини в Україні

Народний депутат України від політсили "Європейська солідарність" Яна Зінкевич опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі фото характеристики підозрюваної в причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета військової медсестри Яни Дугар.

Фото Яна Зінкевич розмістила на своїй сторінці у Facebook.

"Службова характеристика Яни Дугар з 66 госпіталю, в якому вона служила в момент вбивства Шеремета. Характеристика звичайно ж, позитивна і особливо звертаю увагу на те, що з 03.06 по 28.07 вона перебувала на посаді операційної сестри (вбивство було 20 липня) ", - написала Зінкевич.

Крім того, в документі Яна відзначена як, грамотний, дисциплінований і працьовитий військовослужбовець.

Також Зінкевич раніше опублікувала довідку, яку підписав полковник медслужби В. Чудик. У довідці розписані дати, коли Яна безпосередньо брала участь в антитерористичній операції. У довідку входить, в тому числі, і дата вбивства журналіста Павла Шеремета.

Раніше адвокат другої підозрюваної в причетності до вбивства Шеремета Юлії Кузьменко повідомив, що медикиня затримана правоохоронцями і сьогодні щодо її персони буде збиратися суддівська колегія для призначення запобіжного заходу.

Також він повідомив, що правоохоронцями було проведено обшук житла і авто Юлії Кузьменко.

За словами Довбуша, правоохоронці "нічого особливого не знайшли", маючи на увазі вибухівку, зброю, детонатори.

Як повідомляє адвокат, правоохоронці вилучили електронні носії, телефони, деякий одяг.

Також адвокат прокоментував аудіозапис, в якому за твердженням правоохоронців чути голос Кузьменко. Так, згідно з поданим аудіозаписом Кузьменко обговорює зі співрозмовником удар ГРАДів по Києву.

"Щодо градів по Києву. Так і я часто говорю про те, що жодна людина не зрозуміє, що таке війна поки на її будинок не впаде бомба, тому що війна на Донбасі зовсім по-іншому спріймається, там і в Києві або Львові! Що там злочинного в розмові, я так і не зрозумів", - зазначив Довбуш.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Народний депутат від партії "Опозиційна платформа - За життя" став учасником бійки в одному з ресторанів Києва.

14:16, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Про це ASPI повідомив адвокат Яни Дугарь Микола Ореховський. За його словами, така ситуація для ДБР є типовою.    

13:57, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Фальшиві купюри номіналом 200 гривень зразка 2007 року наповнили Україну.

12:46, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Українські прикордонники поінформовані щодо нового коронавірусу з Китаю.

11:14, Сьогодні

Вчені знайшли в Україні природний водень

22 січня 2020, 16:52
10
последние новости в Украине останні новини в Україні

Вчені Національної академії наук України знайшли природний водень в земних надрах Рівненській області.

Про це розповів академік-секретар Відділення наук про Землю Національної академії наук України Олександр Пономаренко.

За його словами, зараз потрібно пробурити свердловини, повідомляють "ЭлектроВести".

"У центральній частині Землі є водень, який виділяється на поверхню через розломи в результаті тектонічних процесів. У Малі вже є свердловини, які таким чином добувають водень, який має чистоту 98%", - розповів Пономаренко.

Вчений під час наради з питань водневих технологій закликав Міністерство природних ресурсів і Мінекоенерго допомогти зі свердловинами.

"В Україні, в Рівненській області, є природні асоціації порід, аналогічні з малійскими, і за віком, і за складом. У найближчому майбутньому ми зможемо добувати водень надзвичайно перспективним для України способом", - розповів Пономаренко.

Президент енергетичної асоціації "Українська Воднева Рада", голова наглядової ради Tokmak Solar Energy, експерт в сфері альтернативної енергетики Олександр Рєпкін розповів, що фізичні властивості водню, в порівнянні з іншими паливно-енергетичними ресурсами, значно перевищують навіть природний газ за тепло виробництвом.

"Водень, який є поновлюваним джерелом енергії, з'єднуючись і роз'єднуючись з іншими хімічними елементами опосередковано виділяє велику кількість тепла і постійний струм. І ми отримуємо все те, що і при переробці вугілля, природного газу, мазуту, бензину і т .п", - сказав Рєпкін.

Запущена в Європі програма Hydrogen for Climate Action передбачає реалізацію 11 проєктів водневих технологій, спрямованих на збереження клімату на планеті і недопущення екологічної катастрофи. Ці проєкти спрямовані на розвиток інфраструктури, транспортування і використання водню в централізованій системі опалення, будівництво великих суден, що працюють на водні.

Раніше повідомлялося, що Компанія Apple відмовилася від плану з кодування резервних копій пристроїв у хмарному сервісі iCloud, таким чиномув корпорації відреагували на заяву ФБР, що шифровка ускладнила низку розслідувань.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Голова Державної митної служби Максим Нефьодов опублікував на своїй сторінці у Facebook фотографії "Бусів", якими тягнуть контрабанду в країну. 

15:25, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Наглядова рада НАК "Нафтогаз України", діючи на підставі ЗУ "Про акціонерні товариства", оновила склад правління компанії.

13:49, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Україна має цікаві плани для інвесторів і перший, хто інвестує — отримає найбільший прибуток, заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

13:14, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Міністерка фінансів Оксана Маркарова не виключає, що Україна може відмовитися від фінансової підтримки МВФ після завершення наступної програми фінансування.

11:46, Сьогодні