У п'ятницю, 19 листопада, Шевченківський райсуд столиці до 19 січня наступного року продовжив строк дії запобіжних заходів для ветерана АТО Андрія Антоненка та лікарю Юлії Кузьменко. Також було пролонговано й строк дії обов’язків для медсестри парашутно-десантного батальйону Яни Дугарь.
Євген Коваль вважає, що причина його звільнення – політична. Колишній заступник голови Нацполіції та керівник слідчо-оперативної групи, що розслідувала вбивство журналіста Павла Шеремета, незадоволений рішенням.
Суддю Печерського райсуду столиці Віталія Писанця було знайдено мертвим на Київщині. Він розпивав алкоголь разом зі слідчим та адвокатом.
Юлія Кузьменко, лікарка-хірургиня та волонтер, повернулася до роботи. З грудня 2019 року вона вперше розпочала відновлення практичних навичок.
Шевченківський районний суд Києва змінив запобіжний захід підозрюваної у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко. Запобіжний захід змінили з цілодобового домашнього арешту з електронним браслетом на нічний домашній арешт з 23.00 до 6.00.
Денис Монастирський зробив першу заяву стосовно провадження про вбивство журналіста Павла Шеремета. Він закликав громадськість та всіх причетних до розслідування дочекатися рішення суду.
Новопризначений міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський прокоментував резонансну справу щодо вбивства журналіста Павла Шеремета. Очільник МВС закликав дочекатися рішення суду і потім оцінювати роботу правоохоронців.
У Всесвітній день свободи преси Сполучені Штати закликали Україну покарати винних у смерті журналістів Шеремета і Гонгадзе. Також США засудили переслідування і залякування журналістів.
Прокурор у справі Шеремета не заперечував проти пом'якшення запобіжного заходу Андрію Антоненку. "Riffmaster " перебував під арештом з грудня 2019 року.
Апеляційний суд Києва розглядає клопотання про зміну запобіжного заходу Андрію Антоненку, якого обвинувачують у вбивстві журналіста Павла Шеремета. Підсудний знаходиться за ґратами понад 470 днів.
Під Шевченківським районним судом Києва 23 березня відбувається акція "Захисти справедливість" на підтримку Андрія Антоненка, якого звинувачують у вбивстві журналіста Павла Шеремета у 2016 році. Учасники події вимагають звільнити Антоненка з-під варти.
Глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що винність або невинність підозрюваних Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко, Яни Дугарь у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, повинен визначити суд. Міністр не підтримує людей, які хочуть виходити мітингувати через це мітингувати.
Андрій Антоненко, якого звинувачують у вбивстві журналіста Павла Шеремета, повідомив, що з нього зняли певні внутрішні обмеження за умовами перебування в ув'язненні. За його словами, це може нести пряму загрозу його життю.
Спецназівець Ігор Макар розповів, що переїзд Павла Шеремета до України спростив його вбивство. Адже в України триває збройних конфлікт, на який можна все списати.
Влада Білорусі відреагували на дачу колишнім співробітником спецзагону Ігорем Макаром показань українським слідчим у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. У МЗС Білорусі заявили, що вважають Ігоря Макара шахраєм і сумніваються, що Україна проводить об'єктивне розслідування його свідчень.
Білоруський офіцер Ігор Макар, який нещодавно оприлюднив аудіозаписи розмов глави КДБ Білорусі про планування ліквідації Павла Шеремета, дав свідчення українським правоохоронцям. За його словами, він дав українським слідчим набагато більше інформації, ніж було оприлюднено в ЗМІ. Він не публікував всю інформацію, тому що тоді деяким людям загрожувала б небезпека.
Офіс генпрокурора повідомив, що матеріали запитів щодо розслідування вбивства Павла Шеремета містять інформацію з обмеженим доступом, тому не будуть оприлюднені.
Громадські активісти 14 січня повідомили про запуск волонтерського проєкту "Правотворець", покликаного запобігати політичним переслідуванням в Україні. Участь в презентації взяли фігурнати резонансних судових справ.
Заступник очільника Міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко пояснив, що оскільки вбивство білоруського журналіста Павла Шеремета відбулося на території України, виключно Україна і проводитиме слідство.
Резонансний аудіозапис, з якого стало відомо, що білоруські спецслужби могли планувати фізичну ліквідацію деяких білоруських політичних емігрантів в Європі, в тому числі і Павла Шеремета, був опублікований 4 січня.