Глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що винність або невинність підозрюваних Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко, Яни Дугарь у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, повинен визначити суд. Міністр не підтримує людей, які хочуть виходити мітингувати через це мітингувати.
Андрій Антоненко, якого звинувачують у вбивстві журналіста Павла Шеремета, повідомив, що з нього зняли певні внутрішні обмеження за умовами перебування в ув'язненні. За його словами, це може нести пряму загрозу його життю.
Спецназівець Ігор Макар розповів, що переїзд Павла Шеремета до України спростив його вбивство. Адже в України триває збройних конфлікт, на який можна все списати.
Влада Білорусі відреагували на дачу колишнім співробітником спецзагону Ігорем Макаром показань українським слідчим у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. У МЗС Білорусі заявили, що вважають Ігоря Макара шахраєм і сумніваються, що Україна проводить об'єктивне розслідування його свідчень.
Білоруський офіцер Ігор Макар, який нещодавно оприлюднив аудіозаписи розмов глави КДБ Білорусі про планування ліквідації Павла Шеремета, дав свідчення українським правоохоронцям. За його словами, він дав українським слідчим набагато більше інформації, ніж було оприлюднено в ЗМІ. Він не публікував всю інформацію, тому що тоді деяким людям загрожувала б небезпека.
Офіс генпрокурора повідомив, що матеріали запитів щодо розслідування вбивства Павла Шеремета містять інформацію з обмеженим доступом, тому не будуть оприлюднені.
Громадські активісти 14 січня повідомили про запуск волонтерського проєкту "Правотворець", покликаного запобігати політичним переслідуванням в Україні. Участь в презентації взяли фігурнати резонансних судових справ.
Заступник очільника Міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко пояснив, що оскільки вбивство білоруського журналіста Павла Шеремета відбулося на території України, виключно Україна і проводитиме слідство.
Резонансний аудіозапис, з якого стало відомо, що білоруські спецслужби могли планувати фізичну ліквідацію деяких білоруських політичних емігрантів в Європі, в тому числі і Павла Шеремета, був опублікований 4 січня.
Напередодні опозиційна організація "Білоруський народний трибунал" оприлюднила аудіозаписи, на яких начебто посадовці КДБ Білорусі обговорюють усунення політичних опонентів, зокрема журналіста Павла Шеремета. За даними журналістів, запис датований 11 квітня 2012 року.
Вчора, 4 січня, були оприлюднені сенсаційні записи розмов представників білоруських спецслужб 2012 року, в яких йшлося про планування вбивства журналіста Павла Шеремета. Чи змінять нові дані стратегію розслідування злочину українським МВС, розбиралося ASPI news.
Як повідомляло ASPI news, у понеділок, 4 січня, стало відомо, що розслідування, яке стосується вбивства журналіста Павла Шеремета, дало новий виток, в якому показався "білоруський слід". Однак, як повідомила сестра журналіста, така версія нічим не значніша, ніж ймовірність "російського сліду" або "українського".
Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомив, що версія щодо можливої причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета спецслужб Білорусі не вплине на статус Андрія Антоненка, Яни Дугарь та Юлії Кузьменко. Їх слідство підозрює у виконанні вбивства.
Національна поліція України в грудні 2020 року отримала в розпорядження інформацію про можливих замовників вбивства журналіста Павла Шеремета. Дані отримані за допомогою Служби зовнішньої розвідки України з однієї з країн Європи, документи та аудіозаписи, зроблені не пізніше 2012 року.
У справі про резонансне вбивство в Києві журналіста Павла Шеремета з'явився білоруський слід. Вбивство сталося майже 4 роки тому, але і досі немає вирока суду.
12 грудня виповнився рік з моменту затримання фігурантів так званої "справи Шеремета" - Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь. Цього дня під Офісом президента активісти, які незгодні з перебігом подій щодо розслідування, влаштували акцію "Похорон правосуддя".
У Києві в середу, 28 жовтня, відбувся благодійний концерт "Роком по свавіллю" на підтримку ув'язненого у "справі Шеремета" музиканта Андрія Антоненка. Журналістка ASPI news відвідала цей захід та зробила низку фото.
Зеленський, Аваков і Рябошапка не можуть бути допитані в суді у справі Шеремета, через те, що не є безпосередніми свідками його вбивства. Такий висновок був зроблений Шевченківським райсудом міста Києва 21 жовтня.
Подальша доля трьох фігурантів справи про вбивство журналіста Пала Шеремета в кінцевому підсумку залежить від рішення суду присяжних. Таким чином, всупереч доказам, представленим суспільству поліцією проти військового медика Яни Дугар, музиканта Андрія Антоненка та дитячого кардіолога Юлії Кузьменко, можуть бути проігноровані.
Постанову слідчого Державного бюро розслідувань (ДБР) про закриття провадження щодо фальсифікації правоохоронцями справи про вбивство журналіста Павла Шеремета скасовано. Відповідне рішення ухвалив Шевченківський райсуд Києва.