Шевченківський районний суд Києва змінив запобіжний захід військовому музиканту Андрію Антоненку (Riffmaster), обвинуваченому у вбивстві журналіста Павла Шеремета. Антоненка відпустили під нічний домашній арешт.
В.о. директора ГБР Олексій Сухачов заявив, що не поспішав би стверджувати про виключення версії навмисного вбивства судді Віталія Писанця.
У п'ятницю, 10 вересня, обвинувачений у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрій Riffmaster Антоненко та його дружина Світлана обвінчались у Михайловському соборі. Церемонія відбулася на 15-му році шлюбного життя.
Шевченківський районний суд Києва змінив запобіжний захід підозрюваної у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко. Запобіжний захід змінили з цілодобового домашнього арешту з електронним браслетом на нічний домашній арешт з 23.00 до 6.00.
На великій прес-конференції президент України Володимир Зеленський прокоментував справу вбивства Шеремета і з приводу цього долю глави МВС Арсена Авакова. Також йшлося про Андрія Антоненка.
Прокурор у справі Шеремета не заперечував проти пом'якшення запобіжного заходу Андрію Антоненку. "Riffmaster " перебував під арештом з грудня 2019 року.
Обвинувачуваний у вбивстві журналіста Павла Шеремета музикант Андрій Антоненко продовжує перебувати під вартою. Захисник Антоненка Дмитро Круговий прокоментував ASPI news своє ставлення до аргументів суду.
Шевченківський районний суд Києва 23 березня продовжив слухання суті справи обвинувачених у справі Шеремета. Андрію Антоненку та Юлії Кузьменко можуть змінити запобіжний захід.
Андрій Антоненко, якого звинувачують у вбивстві журналіста Павла Шеремета, повідомив, що з нього зняли певні внутрішні обмеження за умовами перебування в ув'язненні. За його словами, це може нести пряму загрозу його життю.
Спецназівець Ігор Макар розповів, що переїзд Павла Шеремета до України спростив його вбивство. Адже в України триває збройних конфлікт, на який можна все списати.
Влада Білорусі відреагували на дачу колишнім співробітником спецзагону Ігорем Макаром показань українським слідчим у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. У МЗС Білорусі заявили, що вважають Ігоря Макара шахраєм і сумніваються, що Україна проводить об'єктивне розслідування його свідчень.
Білоруський офіцер Ігор Макар, який нещодавно оприлюднив аудіозаписи розмов глави КДБ Білорусі про планування ліквідації Павла Шеремета, дав свідчення українським правоохоронцям. За його словами, він дав українським слідчим набагато більше інформації, ніж було оприлюднено в ЗМІ. Він не публікував всю інформацію, тому що тоді деяким людям загрожувала б небезпека.
Офіс генпрокурора повідомив, що матеріали запитів щодо розслідування вбивства Павла Шеремета містять інформацію з обмеженим доступом, тому не будуть оприлюднені.
Провадження щодо вбивства журналіста Павла Шеремета можуть завершити вже у січні. Слідчі нібито отримали нові матеріали щодо "білоруського сліду".
Національна поліція України зацікавлена в отриманні додаткової інформації, яка може стосуватися замовників вбивства Павла Шеремета. Для цього необхідно провести відповідні слідчі дії з особою, котра є розпорядником звукозапису. Аудіозапис, який отримала Національна поліція України, вже направлений на проведення фоноскопічної експертизи.
Вчора, 4 січня, були оприлюднені сенсаційні записи розмов представників білоруських спецслужб 2012 року, в яких йшлося про планування вбивства журналіста Павла Шеремета. Чи змінять нові дані стратегію розслідування злочину українським МВС, розбиралося ASPI news.
Як повідомляло ASPI news, у понеділок, 4 січня, стало відомо, що розслідування, яке стосується вбивства журналіста Павла Шеремета, дало новий виток, в якому показався "білоруський слід". Однак, як повідомила сестра журналіста, така версія нічим не значніша, ніж ймовірність "російського сліду" або "українського".
12 грудня, в річницю затримання фігурантів "справи Шеремета", у Києві відбулася акція "Похорон правосуддя". Учасники події влаштували перформанс, обігруючи похоронну процесію.
12 грудня виповнився рік з моменту затримання фігурантів так званої "справи Шеремета" - Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь. Цього дня під Офісом президента активісти, які незгодні з перебігом подій щодо розслідування, влаштували акцію "Похорон правосуддя".
12 грудня виповниться рік з моменту, як було затримано осіб, звинувачуваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета. 7 грудня в Апеляційному суді міста Києва відбулося чергове судове засідання у справі музиканта Андрія Антоненка – адвокат підсудного поділився своїми враженнями від нього.